طراحی سایت پزشکی

در این مقاله طراحی سایت پزشکی را بررسی می کنیم. امروزه گسترش فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک سبب گردیده است که صنایع مختلف برای رسیدن به حداکثر بهره وری به فکر راهکارهای باشند که محصول آن کارکرد بهتر ، پاسخگویی به توقعات و انتظارات مشتریان  ، افزایش کیفیت خدمات و کم شدن هزینه ها باشد. همان طور که  می دانید در وب سایت های پزشکی سئو سایت پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. سیو سایت پزشکی باعث می شود که وبسایت پزشکی شما بیشتر مورد بازدید قرار بگیرد.

طبق تحقیقات انجام شده فناوری اطلاعات مهم ترین پارامتر تاثیرگذار بر افزایش کارایی  موسسات و سازمان ها می باشد. همین مزیت ، صنایع مختلف را بر آن داشت که در فضای پررقابت کنونی به منظور حفظ بقای خود گام های موثری را برای استفاده از  این فناوری ها به کار گیرند. بخش بهداشت و درمان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بکار گیری فناوری اطلاعات و اقدامات الکترونیک در صنعت سلامت مزیت های مختلفی از قبیل افزایش کیفیت خدمات ، افزایش عملکرد و  افزایش درآمد را در بر خواهد داشت. امروزه بسیاری از پزشکان شروع به بهره گیری از طراحی وبسایت پزشکی نموده اند. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت پزشکی ، سئو سایت اهمیت زیادی دارد.

عوامل موثر بر موفقیت یک وب پزشکی

در واقع  دو پارامتر سوق دادن بیماران مد نظر به مطب پزشک و نگه داشتن کاربران با بکار گیری گرافیک جذاب  و گیرا ، سرعت و کارایی و موفقیت یک طراحی وبسایت پزشکی را رقم می زنند.

 

چرا پزشکان به سایت روی می آورند؟

افزایش سطح خدمات سلامت کشور، راحتی در ارتباط برقرار کردن بیماران با پزشکان و همچنین ، افزایش دانش بیماران از خدمات پزشکی را می توان جزء مهم ترین پارامتر ها در آغاز طراحی وبسایت پزشکی دانست. باید بدانید که علم پزشکی روز به روز در حال پیشرفت و به قولی در حال  تکامل است. عدم اطلاعات و دسترسی اندک به اطلاعات درست در زمینه کاری می تواند مشکلاتی را برای خیلی از افراد بیافریند.

معمولا بیماران قبل از هر چیزی برای یافتن اطلاعات درمانی و پزشکی خود به دنیای مجازی روی می آورند. مواردی از قیبل معرفی پزشک یا کلینیک ، برقراری ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ های آنلاین ، نمایش اطلاعات تماس به بیماران و بازدید کنندگان  وب سایت ، به نمایش گذاشتن  محیط کلینک و مطب و … را می توان انگیزه پزشکان برای راه اندازی و  طراحی سیو سایت پزشکی دانست . سئو سایت پزشکی  طراحی شده توسط متخصصین sewd دارای امکانات زیادی نظیر امنیت ، سرعت لود بالا و … است.

با بهره گیری از طراحی وبسایت پزشکی ،  پزشکان می توانند افزون بر ارائه خدمات به مشتریان و بیماران قبلی ، متقاضیان جدیدی را نیز جذب نمایند . این کار با بهینه سازی سیو سایت پزشکی برای موتور های جستجو امکان پذیر است . لازم به ذکر است که وبسایت پزشکی می تواند در بالا بردن میزان رضایت مشتریان و بیماران سابق نیز نقش بسزایی ایفا نماید

نکاتی که باید در وب پزشکی مد نظر قرار داد

یکی از مهم ترین ویژگی های که در طراحی سیو سایت پزشکی باید مد نظر قرار داد. به  نمایش گذاشتن خدمات و تخصص پزشک یا به عبارتی یک معرفی جامع از پزشک است. در هنگام طراحی سئو سایت پزشکی نباید ملزوماتی از قبیل درباره من ،  رزومه ، سوابق تحصیلی و کاری پزشک ، اطلاعات  تماس  و همچنین،  آدرس مطب ، کلینیک ها و بیمارستان های که در آن ها طبابت می کنند را فراموش نمود.  افزون بر این، اگر وب سایت برای کلینیک و یا بیمارستان طراحی می گردد.

 

باید مواردی نظیر ارائه  نوع خدمات ، نمایش اطلاعات جامع  پزشکان و کارکنان  کلینیک یا بیمارستان  و همچنین ، تصاویری به صورت تور مجازی و سه بعدی از محل نیز مد نظر قرارگیرد. سئو سایت پزشکی طراحی شده توسط شرکت sewd  از جدیدترین تکنولوژی ها برخوردار و دارای امکانات زیادی است.

مزایای وب سایت پزشکی

همان طور که می دانید وب سایت ها دارای مزیت هایی می باشند که  می توان گفت طراحی سیو سایت پزشکی دارای مزایای زیادی می باشد که در زیر به شرح برخی از آن ها می پردازیم .

مطبی مجازی

وبسایت پزشکی به منزله یک هویت شغلی است.  در واقع وقتی شما اقدام به طراحی سیو سایت پزشکی می نماید. از نوعی ویترین بهره مند می شوید. همان طور که می دانید در منازل افراد برای نمایش ظروف و کالاهای لوکس خود از ویترین استفاده می کنند  تا فضایی چشم نواز را در منزل خود فراهم نمایند . شما با بهره گیری از طراحی سیو سایت پزشکی هم می توانید یک سری اطلاعات و تصاویری از تجهیزات به روز خود و…… را قرار دهید تا سبب سوق دادن بیماران به سمت مطب و کلینک خود شوید.

در واقع در جامعه امروزی پزشکان یا مراکزی درمانی نسبت به همکاران خود موفق تر عمل می کنند. که با بازاریابی دیجیتال و استفاده از دنیای مجازی آشنایی بیشتری دارند. شرکت topsite2020 سابقه ای درخشان در راه اندازی و طراحی سایت پزشکی دارد. با اطمینان خاطر طراحی سیو سایت پزشکی خود را به متخصصین و کارشناسان ما بسپارید .

امروزه پزشکان و مراکز درمانی می توانند با طراحی سایت پزشکی حضوری برازنده و شایسته در شبکه های اجتماعی  نیز داشته باشند. در واقع می توان گفت که یک وب سایت برای یک پزشک نقش یک مطب مجازی را ایفا  می کند.  پزشک با بهره گیری از طراحی سایت پزشکی  می تواند با بیماران خود ارتباط برقرار کند و  همچنین ، از طریق قرار دادن مطالب و اطلاعاتی به شکل مقاله ، ویدئو و تصاویر علاوه بر ، کمک به ارتقاء سطح دانش عامه مردم ، می تواند ارتباط اثر بخش تر و موثرتری را با بیماران ایجاد نماید .  یک سایت پزشکی قابلیت این را دارد که بهترین معرف شما و کسب و کارتان باشد.

پرونده الکترونیکی بیماران

یکی از امکانتی که طراحی سایت پزشکی برای پزشکان فراهم می نمایید. قابلیت ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران است . به طوری که بیماران  در هر جایی از کشور که زندگی می کنند.  به شیوه اینترنتی و صرفا با وارد کردن کلمه پسورد و رمز عبور  می توانند به راحتی به پرونده پزشکی خودشان دسترسی پیدا کنند و یا حتی در صورت نیاز آن را به متخصصان دیگری هم نشان دهد. در واقع با طراحی سایت پزشکی به بیماران این امکان را می دهید که مسائل مربوط به درمان و معالجه خود را به راحتی  پیگیری نمایند .

برند سازی

با بهره گیری از طراحی سایت پزشکی اقدام به برند سازی نماید همان طور که می دانید. یکی از پارامتر های که سبب می شود در میان کل همکارانتان به عنوان “بهترین” شناخته شوید برند شخصی است.  همان طور که مطلع اید با پیدایش اینترنت و جهان شمول شدن تجارت الکترونیک ، الگوی رفتاری مصرف کنندگان دچار دگرگونی شده است .

 

در عهد حاضر دریافت اطلاعات از موتورهای جستجوی نظیر گوگل قبل از مبادرت به هرگونه دریافت خدمت و یا محصول به جزئی جدایی ناپذیر از رفتار مصرف کننده مبدل گشته است. بنابراین حضور در دنیای مجازی و فضای دیجیتال به نوعی الزام مبدل گشته است . پس بهتر است هر چه سریع تر اقدام به طراحی سایت پزشکی نماید.امروزه مفهومی به نام “بازاریابی سلامت ” جای خود را در بازاریابی دیجیتال باز نموده است. بنابراین ،  پزشکان برای موفقیت بیشتر در حرفه خود نیاز به طراحی وب سایت پزشکی دارند. برند سازی یک وظیفه مهم وب سایت می باشد. که  هویت دیجیتال شما را به عنوان یک متخصص کار آزموده و زبر دست پی ریزی می نماید.

دسترسی آسان تر و صرفه جویی در وقت پزشکان

گاهی اوقات برای پزشکان پیش می آید که بیمار برای این که مراقبت های بعد از عملش را صحیح انجام دهد به دفعات مکرر با شما تماس می گیرد که وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد. اما طراحی سایت پزشکی در این زمینه چه کمکی می تواند به شما بکند ؟؟؟؟

شما  با بهره گیری از طراحی سایت پزشکی می توانید. با تهیه ویدئو ، عکس و مقاله آموزشی در زمینه های مرتبط با تخصصتان یا در زمینه همین مراقبت های بعد از جراحی در وب سایت خود قرار دهید و از بیمار و همراه  بخواهید به آن ها مراجعه نماید و در صورت عدم دریافت جواب سوالش ، پرسش را به عنوان یه سوال جدید در بخش پرسش پاسخ مطرح نماید. سایت پزشکی  طراحی شده توسط شرکت sewd  دارای گرافیک شکیل و جذابی است که سیر در وب سایت شما برای کاربران لذت بخش می نماید.

رزرو آنلاین نوبت

با بهره گیری از طراحی سایت پزشکی امکان رزو آنلاین نوبت را به بیماران خود هدیه دهید. همان طور که می دانید مراجعه حضوری بیماران برای دریافت نوبت  و پیگیری های پس از درمان در مطب ها و مراکز درمانی علاوه بر این که ، سبب  از بین رفتن انرژی و زمان آن ها می گردد می تواند آثار و پیامدهای اجتماعی و اقتصادی نیز در بر داشته باشد.

یکی از تبلیغات ساده آن را می توان سنگین شدن ترافیک  دانست که خود سبب ایجاد آلودگی هوا و  به تبع ایجاد اثرات منفی در روحیه مراجعین می گردد اما راهکاری ساده برای حل تمامی این مشکلات راه اندازی  و طراحی سایت پزشکی و ارائه سیستم نوبت دهی آنلاین می باشد.

بیماران می توانند در منزل یا حتی محل کار خود به راحتی ساعات خالی  را ملاحظه و برای گرفتن رزو نوبت اقدام نمایند کنند در واقع  رزرو آنلاین از این نظر مهم و حائز اهمیت است که به افراد امکان رزو نوبت خارج از تایم اداری را نیز می دهد . با طراحی سایت پزشکی گامی بلند برای جهانی شدن بردارید .

طراحان و متخصصان sewd ،  طراحی سایت  پزشکی  شما را با بهترین و جدید ترین متدهای روز دنیا پیاده سازی می کنند و منجر به شناخته تر شدن شما در عرصه فعالتتان می گردند.

افزایش درآمد

یکی از مزایای بهره گیری از سایت پزشکی افزایش درآمد می باشد. شما می توانید به روش های مختلفی از جمله برگزاری وبینار ، ایجاد بخش پرسش و پاسخ  (می توانید از بازدید کنندگان  برای عضویت در این بخش حق اشتراک   اخذ نمایید).  و… کسب درآمد نمایید.

همان طور که می دانید خیلی از افراد صرفا برای مشاوره گرفتن از پزشک که خارج از استان و شهر محل اقامتشان  است. ناچار به مسافرت می گردند. که افزون بر خطراتی نظیر تصادف ، هزینه های گزافی را هم در بر می گیرد. پزشکان می توانند با پیاده سازی سیستم مشاوره رایگان یا حتی با پرداخت حق مشاوره در طراحی سیو سایت پزشکی خود برای این گونه افراد  به راحتی امکان دسترسی  فراهم نمایند .

همچنین،برخی از افراد هم به خاطر جزئی بودن مشکلشان حاضر به مراجعه به پزشک نیستند. با مطالعه مطالبی که در سایت قرار می دهید می توانند تا حدودی  مشکلشان را آنالیز کنند و حتی ممکن است بیمار را برای پیگیری های جدی ترغیب به حضور در مطب کند.  علاوه بر این ، شما با اختصاص دادن بخشی نظرات و پیشنهادات در طراحی سایت پزشکی  علاوه بر تکمیل و جامع کردن وب سایت می توانید با بهره وری از این پیشنهادات خدمات بهتری را ارئه دهید و در واقع تمام نیاز های بیماران و مراجعین  را رفع کند.

درج توصیه های پزشکی

شما با بهره گیری از طراحی سایت پزشکی می توانید. یک سری آموزش برای بیماران خود از قبیل مواردی که باید قبل از ویزیت و بعد از ویزیت را رعایت کنند و آن را قرار دهید. مثلا اگر لازم است که بیمار قبل از مراجعه از مصرف داروی خاص یا حتی دخانیات و…. پرهیز کند. را در قسمت توصیه های پزشکی خود قرار دهید .

به طور خلاصه  تر می توان گفت مزایای بهره گیری از وب پزشکی عبارتند از
  1. معرفی پزشک در دنیای مجازی
  2. افزایش مراجعین و در نتیجه  ارتقاء سطح درآمد پزشکان
  3. اطلاع رسانی در دنیای مجازی برای عموم مردم بیشتر می گردد
  4. ایجاد یک فضای رقابتی بین متخصصین و در نتیجه فزونی کیفیت خدمات پزشکی

بخش های مختلفی که در طراحی سایت پزشکی باید مد نظر قرار داد عبارتند از

درباره ما

یکی از قسمت های مهم در طراحی سیو سایت پزشکی بخش معرفی پزشک متخصص است. در این بخش برای جلب اعتماد مشتریان متخصص بیوگرافی از خود و همچنین ، گالری از مدارک تحصیلی و درجات علمی خود را به نمایش می گذارد. قرار دادن  اطلاعاتی در مورد خودتان می تواند به اعتبار بخشی شما کمکی شایان نماید.

تماس با ما

در طراحی سئو سایت پزشکی نیز مانند سایر سایت های دیگر نیاز به اطلاعات تماس با مطب یا کلینیک پزشک است. همان طور که می دانید این بخش دارای اطلاعات تماس برای مشاوره و ویزیت ، نقشه مطب، آدرس دقیق کلینیک یا مطب ، ایمیل می باشد.

مقالات و اخبار

یکی از بخش هایی که معمولا در طراحی سایت پزشکی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و می تواند در نهایت باعث بالا رفتن بازدید وب سایت شما گردد قسمت اخبار و مقالات جدید درباره ی بیماری های مختلف و به خصوص بیماری های مربوط به حیطه شغلی شماست. وجود متن های زیاد ، اطلاعات دقیق و تصاویر، باعث بالارفتن جستجوی سایت شما در موتور جستجوی گوگل شده و باعث می شود رتبه ی بهتری نسبت به سایرین داشته باشید تا وب سایت شما بیشتر شناخته شود.

معرفی مراکز تحقیقاتی

در طراحی وبسایت پزشکی خود  بهتر است بخشی را به معرفی مراکز تحقیقاتی اختصاص دهید . با این کار علاوه بر این که ، می توانید وب سایت خود را به عنوان یک وب سایت پزشکی مرجع در کشور به کاربران و بازدید کنندگان معرفی نماید شرایطی را مهیا می کنید که تعداد بازدید کنندگان از سایت خود را بالا تر ببرید چرا که خیلی از کاربران در دنیای مجازی به دنبال  این قبیل مراکز تحقیقاتی می گردند .

نمونه کار

شما می توانید در بخش نظرات تصاویر ، فایل های صوتی و تصویری از بهبود بیمارانتان قرار دهید. اختصاص دادن این بخش در طراحی سئو سایت پزشکی ، به راحتی می تواند اطمینان و آسودگی خاطر را برای افرادی که اولین بار به شما مراجعه می نمایند به ارمغان آورد و تبعا سبب جذب بیشتر بیماران می گردد. در واقع چیزی که بیشتر مشتریان را برای ویزیت و مشاوره به سمت مطب شما هدایت می کند بخش نمونه فعالیت ها و خدمات می باشد.

شبکه های اجتماعی

همان طور که می دانید از اینستا گرام ، تگرام و در کل شبکه های اجتماعی باید به وب سایت خودتان لینک بدهید و بالعکس در وب سایت پزشکی هم باید لینک به شبکه های اجتماعی و وبلاگ های خود بدهید. در واقع شما باید سعی کنید که کاربر از هر طریقی بتواند به شما دسترسی پیدا کند و با شما ارتباط بر قرار نمایید. بنابراین ،رعایت این مقوله در طراحی سئو سایت پزشکی الزامی است.

گالری تصاویر

گالری تصاویر نیز از بخش جذاب سایت های پزشکی می باشد که امروزه در طراحی سئو سایت پزشکی نادیده گرفته نمی شود. وقتی شما تصاویری را از تجهیزات ، محیط شکیل مطب ، خدمات پرسنلی به مراجعین و … در سایت خود منتشر می کنید. حس خوشایندی را می توانید در کاربران ایجاد نمایید.

پرسش و پاسخ آنلاین

در وب سایت پزشکی معمولا یک بخش به پرسش و پاسخ آنلاین که در واقع یک نوع مشاوره رایگان است اختصاص داده می شود . از طریق این پنل بیماران می توانند قبل از مراجعه به مطب شما جواب خود را بگیرند و تا حدودی نسبت به سطح مهارت شما آگاهی کسب کنند ممکن است افراد با اعتماد به همین شناخت اندک تصمیم به مراجعه به مطب شما را بگیرند. بخش پرسش و پاسخ منجر به ایجاد حس آرامش و اطمینان بین و شما و بیماران می گردد.

 

همچنین ، برای صرفه جوی در زمان می توانید بخشی را به عنوان سوالات متداول به همراه جواب را در طراحی سایت پزشکی خود در نظر بگیرید که بیماران شما به راحتی با مطالعه آن بخش به جواب های خود برسند. این امر می تواند در عدم اتلاف وقت پزشکان و بیماران بسیار موثر باشد.  همچنین بیماران در هر ساعت از شبانه روز به راحتی می توانند پرسش های خود را مطرح نمایند

رعایت نکات و اصول سئو

از آن جایی که تقریبا 80 درصد از بازدیدکنندگان  وب سایت از طریق  سرچ در موتور جستجو گر گوگل وارد می شوند. علاوه بر امکانات منحصر به فرد وب سایت ، رعایت استاندارد های سئو و بهینه سازی در طراحی سایت پزشکی  هم یکی از مهم ترین مسائلی است. که باید به آن توجه بسیار نمود. چرا که موجب ارتقا رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می گردد. شرکت sewd با سابقه و تجربه ای عالی بهینه سازی سایت پزشکی  را با بکارگیری جدیدترین تکنیک های سئو انجام می­دهد. با بهره گیری از متخصصان ما حضور خود را در دنیای اینترنت پررنگ تر کنید .

در نظر گرفتن روانشناسی رنگ ها

در طراحی سایت پزشکی باید روانشناسی رنگ ها را نیز در نظر بگیرید. چرا که هر رنگ دربرگیرنده انرژی خاص و پیام مختص به خود است. مثلا رنگ  آبی القا گر آرامش و امنیت است. این رنگ معمولا در طراحی سایت پزشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. و جزء رنگ های پر طرفدار دنیا محسوب می گردد. چرا که  ترکیب آن با رنگ های نزدیک به خودش حال روحی و احساس  خوبی را در بازدید کنندگان وبسایت پزشکی شما پدید می آورد.

واکنش گرا بودن

ریسپانسیو بودن نیز باید در طراحی وبسایت پزشکی  مورد توجه قرار گیرد. چرا که امروزه اکثر کاربران علاوه بر ، کامپیوتر شخصی ممکن است از وسایلی مثل موبایل ، تبلت و حتی تلویزیون های  هوشمند و … از وب سایت پزشکی شما بازدید نماید. فراموش نکنید که طراحی سایت پزشکی باید در عین  جذاب بودن ، امکان دسترسی سریع به بخش های مختلف آن مهیا نیز باشد. لازم به ذکر است. در زمان سفارش به ما امکان تغییر و ارتقاء قابلیت های سایتتان وجود خواهد داشت. شرکت sewd هیچ محدودی برای ارتقا  امکانات و اعمال تغییرات مورد نظرتان وجود نخواهد داشت .

انتخاب cms  مناسب

در طراحی سایت پزشکی باید از cms های معتبر و کاربر پسند بهره گرفت. همان طور که می دانید طراحی وبسایت پزشکی را می توان با استفاده از cms  اختصاصی یا cms رایگان انجام داد که بسته به نیاز  پزشکان از هر یک از آن ها  می توان بهره گرفت . در زیر به برخی  از مزایای طراحی وبسایت پزشکی با استفاده از cms اختصاصی می پردازیم.

1-سرعت لود بالا                         2-  کیفیت بسیار خوب

3-توانایی                                   4-  امنیت بالا

5-گسترش سریع                          6-  لحاظ کردن دقت بالا در بهینه سازی کدهای سایت

7-طراحی قالب اختصاصی

نکته دیگری که در طراحی وبسایت پزشکی نباید نادیده گرفت این است که قالب باید زیبا و  برحسب نوع تخصص پزشک طرح ریزی شود. برای نمونه قالب سایت یک جراح قلب با قالب سایت یک دندانپزشک و ارتودنتیست متفاوت است. با بهره گیری از کارشناسان شرکت sewd سهم خود را از بازار و بازاریابی اینترنتی افزایش دهید.

طراحی سایت املاک

شما پزشکان برای داشتن یک مطب و یا یک کلینیک احتیاج به یک ملک دارید تا کار های خود را در آن جا انجام دهید. شما از طریق طراحی سایت املاک می توانید ملک هار مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید.

طراحی سایت مدرن

افرادی که علاقه زیادی به دکوراسیون داخلی مطب خود دارند می توانند با کمک طراحی سایت مدرن از ایده ها و خلاقیت های زیادی برای طراحی اتاق های خود استفاده کنند و عکس آن را در وب سایت پزشکی و کاری خود قرار دهید.

طراحی سایت تبلیغاتی

شما عزیزان می توانید با کمک طراحی سایت تبلیغاتی وب سایت پزشکی خود را تبلیغ کنید. این کار باعث می شود که بازدید سایت شما روز به روز بیشتر شوند و افراد زیادی جذب سایت شما شوند. تبلیغات اینترنتی و بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی ، نقش مهمی در برند سازی دارد.

طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی جزو دسته ای از سایت های می باشد که طرفداران خاص خود را دارد . این نوع وب سایت ها می تواند نظیر طراحی سایت دانشگاهی و یا طراحی سایت پزشکی و دیگر سایت ها باشد.

سایت انتشارات

بهره گیری از طراحی سایت انتشارات در این زمینه نقش مهمی را ایفا می کند. چنانچه وب سایت دیزاین خوبی داشته باشد. و اصول  سئو در پیاده سازی آن رعایت گردد. به راحتی می تواند سبب افزایش کسب و کار  شما گردد. شما می توانید با انتشار دادن مطالب های پزشکی در وب سایت های پزشکی خود مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

همچنین سایت خبری

طراحی سایت خبری مانند سایت های دیگر نیازمند علم ودانش مخصوص به خود است. شما با داشتن سایت خبری می توانید مطالب های مربوط به سایت پزشکی خود را در آن انتشار دهید و مورد باز دید مشتریان بگذارید. و آن ها را از مطالب پزشکی با خبر کنید.

و سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی و یا پورتال دانشگاه راه حل مناسبی جهت مدیرییت برنامه دانشجویان است. طراحی سایت پزشکی هم می تواند در زمینه های دانشگاه های پزشکی کمک بسیاری به این وب سایت ها کنند تا بیشتر مورد بازدید قرار بگیرند.