• طراحی سایت ورزشی

  در این مقاله می خواهیم طراحی سایت ورزشی را بررسی می کینم. در فروشگاه های ورزشی هر روز یک لوازم ورزشی جدید را می توانیم ببینیم. با این پیشرفت شگرف در زمینه های ورزشی، داشتن یک وب سایت ورزشی حرفه ای، یک برتری فوق العاده حساب می شود.

  طراحی سایت ورزشی حرفه ای می تواند هم در زمینه خبری و به منظور اطلاع رسانی موضوعات خاص باشد. و هم برای فروش محصولات ورزشی و گاهی حتی ادغام این دو موضوع باهم باشد. اگر وب سایت ورزشی شما بتواند بازدید کنندگان زیادی را جذب کند این شرکت ها تبلیغات خود را به شما خواهند سپرد.

 • گاهی هم طراحی یک وب سایت اسپرت و ورزشی کاملا شبیه یک فروشگاه اینترنتی انجام می شود. تا مدیران سایت های ورزشی بتوانند از طریق فروش لوازم ورزشی مختلف کسب در آمد کنند. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت ورزشی، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.

 • طراحان حرفه ای در طراحی

  هم خبری هم فروشگاهی

  برخی طراحان حرفه ای و کار بلد، طراحی سایت ورزشی را به گونه ای انجام می دهند. که هم اخبار مربوط به ورزش های مختلف در آن مطرح می شود. و هم لوازم مختلف ورزشی به فروش می رسد. در این روش طراحی سایت ورزشی خیلی مهم است، که وب سایت ورزشی و اسپرت شما قابلیت به روز رسانی و آپدیت شدن را داشته باشد. پس حتما قبل از درخواست طراحی سایت ورزشی هدف خود را از طراحی سایت ورزشی به روشنی و شکلی واضح و دقیق مشخص کنید.
  پیشنهاد شرکت ما به مربیان رشته های ورزشی این است، که با داشتن یک وب سایت ورزشی حرفه ای، خود را به افراد جامعه معرفی کنند، همچنین طراحی سایت ورزشی با سبکی ویژه، برای باشگاه های ورزشی، می تواند مخاطبانی را که به دنبال کسب اطلاعات پیرامون رشته ورزشی موجود در باشگاه شما هستند، را جذب کند، و در نهایت باعث افزایش آمار ثبت نام در باشگاه شما شود.

 • دیگر هیچ مسابقه ای را از دست نمی دهید

به نظر شما چگونه می توانند از نتیجه مسابقه ورزشی مورد علاقه خود با خبر شوند؟ بله، این افراد در اولین فرصت گوشی خود را برداشته. و در اینترنت به دنبال نتایج مسابقات می گردند. بخش نتایج مسابقات در طراحی سایت ورزشی، افراد علاقه مند جامعه را نیز به وب سایت ورزشی شما جذب می کند

اطلاعات به روز

امروزه انواع مختلف رشته های ورزشی به چشم می خورد و روز به روز نیز بر تعداد این رشته ها نیز اضافه می شود. همین امر باعث می شود تا مدیران وب سایت های ورزشی اطلاعات و محتویات بسیاری را روزانه به سایت خود اضافه کنند. اینجا است که در طراحی سایت ورزشی انواع دسته بندی ها، نحوه نمایش اطلاعات و دسترسی آسان به امکانات سایت می تواند. باعث موفقیت چشم گیر وب سایت ورزشی شما نسبت به سایر وب سایت های ورزشی باشد.

طراحان مجرب و حرفه ای شرکت ما بهترین ها را درطراحی سایت ورزشی، به شما پیشنهاد می کنند. اگر این مرحله خیلی مهم به دقت و به بهترین نحو تجزیه و تحلیل نشود می تواند کاهش شدید بازدید کنندگان وب سایت شما یا کاهش مشتریان باشگاه شما را به همراه داشته باشد.

یک وب سایت ورزشی می تواند اطلاعات مختلفی را به بازدید کنندگان خود بدهد.  به موارد زیر دقت کنید:

امروز طرفداران ورزشی برای کسب اطلاعات به سرعت از طریق  اینترنت به دنبال خبر ها می گردند. این امر بستر مناسب را برای وب سایتهای ورزشی ایجاد کرده اند. شما می توانید از این هیجان و علاقه مردم به نفع خود استفاده کنید.

فقط کافی است بخشی را در طراحی سایت ورزشی خود در نظر بگیرید. و اخبار به روز را در آن به رشته تحریر در آورید. خواهید دید بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما به سرعت افزایش می یابند. اگر روی این بخش به خوبی کار کنید، و نوشتن این بخش را به نویسندگان حرفه ای بسپارید سایت شما در جستجوی گوگل می تواند اولین سایت پیشنهادی باشد.

 

جذابیت ها

از آن جایی که یکی از جذابیت های وب سایت ورزشی شما اعلام نتایج ورزشی است. طراحی یک صفحه وب برای نمایش آنلاین نتایج مسابقات لیگ های داخلی یا خارجی در طراحی سایت ورزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این بخش را می توانید به صورت یک جدول طراحی کنید.

به کارگیری آگهی های متنوع

 وجود یک صفحه وب مخصوص این کار از شرکت ها، در طراحی سایت ورزشی شما ضروری است. شرکت هایی که می خواهند تبلیغات محصولات خود را از طریق وب سایت ورزشی شما انجام دهند. با مراجعه به صفحه مخصوص، می توانند با شما در تماس باشند و درخواست خود را برای شما ارسال کنند.

 
سلیقه طراح سایت

شرکت ما با سابقه زیادی که در طراحی سایت ورزشی دارد. توصیه ویژه ای برای شما مدیران باشگاه های ورزشی دارد. اگر در طراحی سایت ورزشی خود یک صفحه وب مخصوص معرفی اعضا و تیم های باشگاه خود داشته باشید. می توانید بازدید کنندگان وب سایت ورزشی خود را با اعضا مختلف باشگاه خود آشنا کنید.

مخصوصا اگر در باشگاه شما مربیان به نام و معروفی کار می کنند، شما می توانید با معرفی خدمات و سوابق آن مربی به کاربران خود آن ها را جذب وب سایت ورزشی و باشگاه خود کنید، شما با این ترفند ساده در طراحی سایت ورزشی خود می توانید مشتریان بسیاری راجذب کنید.

ارسال خبرنامه

طراحی یک صفحه ارسال خبرنامه برای اعضا سایت می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. شما با این ویژگی خاصی که در طراحی سایت ورزشی خود لحاظ کرده اید. می توانید به راحتی اعضای سایت خود را از خبر های مهم مطلع سازید. دیگر برای اطلاع رسانی به اعضا سایت نیاز به ارسال نفر به نفر پیامک نیست تنها کافی است مطلب خود را در این بخش به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری عکس ها

از آنجایی که اینترنت یک شبکه بصری است. اشتراک گذاری عکس های مختلف در وب سایت ورزشی شما می تواند تاثیر چشم گیری بر جذب مخاطبان سایت ورزشی شما داشته باشد. مطمئنا وجود عکس ها و فیلم های مختلف از مسابقاتی که ورزشکاران شما در آن ها شرکت کردن. و مقام هایی که ورزشکاران باشگاه شما به دست آورده اند. می تواند مخاطبان زیادی را جذب وب سایت ورزشی و باشگاه ورزش شما بکند.

در طراحی سایت ورزشی خود حتما یک بخش را مخصوص گالری عکس ها قرار دهید. باید خیلی توجه کنید تا با دسته بندی حرفه ای این بخش بازدید کنندگان وب سایت شما بتوانند به راحتی عکس های مورد نظر خود را بیابند و از آن ها دیدن کنند

 
معرفی فدراسیون

اگر در طراحی سایت ورزشی خود بخشی را برای معرفی معرفی فدراسیون ورزشی برای مخاطبان و بازدید کنندگان وب سایت ورزشی خود طراحی کنید. مخاطبان شما می توانند بیشتر با فدراسیون و فعالیت ها و خدمات آن آشنا شوند. در نتیجه می توانید، بازدید کنندگان و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

 
 
توجه به فعالیت های باشگاه

 دسته بندی ورزش های موجود در باشگاه شما مانند بدنسازی، هنرهای رزمی و… به بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما کمک میکن. تا با یک نگاه اجمالی به سرعت متوجه شوند که این باشگاه در چه زمینه هایی فعالیت می کند.

 
مشخص کردن راه های ارتباطی

اگر طراحی سایت ورزشی شما به صورت حرفه ای صورت گرفته باشد شک نکنید که بازدید کنندگان وب سایت ورزشی سریعا به دنبال راه های ارتباطی با شما می گردند تا در باشگاه شما ثبت نام کنند. خیلی حیاتی است که شما در طراحی سایت ورزشی خود، یک صفحه وب برای ارتباط راحت تر مشتریان و کاربران با شما را در نظر داشته باشید.

در این بخش تمام راه های ارتباطی مانند تلفن، آدرس باشگاه و شبکه های اجتماعی را باید درج نمایید. این بخش باید کاملا در جلوی دید و در دسترس کاربران باشد، تا کاربران در صورت نیاز بتوانند به راحتی به این بخش دسترسی داشته باشند.

بخشی برای دانلود فیلم های ورزشی

شما می توانید در وب سایت ورزشی حرفه ای که توسط طراحان مجرب و حرفه ای، طراحی شده است، بخشی را برای دانلود فیلم های آموزشی خود در نظر بگیرید. کاربران با مراجعه به گالری فیلم ها در وب سیات ورزشی شما می اتوانند فیلم های مورد نظر خود را به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه کمی دانلود کنند.

شرکت ما در طراحی سایت ورزشی شما با طراحی حرفه ای این بخش به کاربران وب سایت ورزشی شما اجازه می دهید، تا به راحتی فیلم های مورد نظر خود را دانلود و تماشا کنند. یکی از موارد مهم در مورد این بخش این است که مراحل دانلود فیلم ها و کلیپ های آموزشی ساده و کوتاه باشد تا کاربر را از ادامه مسیر دانلود خسته نکند.

فروش لوازم مختلف ورزشی

اگر هدف سایت ورزشی شما فروش لوازم مختلف ورزشی است، ما با طراحی درگاه های امن خرید اینترنتی به کسب و کار شما رونق می بخشیم. در طراحی سایت ورزشی به منظور فروش اجناس ورزشی باید دقت کرد تا درگاه های پرداخت اینترنتی حتما به صورت امن طراحی شوند، زمانی که امنیت درگاه های خرید اینترنتی وب سایت ورزشی شما بالا باشد، اعتماد مخاطبان و بازدید کنندگان را به خود جلب می کنید.

ریسپانسیو بودن

تجربه چند ساله شرکت ما نشان داده است، که اگر وب سایت ورزشی و اسپرت شما به صورت ریسانسیو طراحی شود، می تواند مخاطبان اینترنتی بیشتری را جذب کنید. زیرا در این روش طراحی سایت ورزشی می تواند، وب سایت شما در انواع موبایل ها و تبلت ها به درستی و به شکل کاملا واضحی نمایش بدهد، این امر باعث می شود تا شما مخاطبانی را که از گوشی ها خود برای گشتن در اینترنت و بازدید سایت شما استفاده می کنند را نیز جذب کنید، که البته همان طور که حتما خودتان هم می دانید تعداد این کاربران روز به روز در حال افزایش است.

گرافیک و قالب مناسب

همانطور که حتما شما می دانید اولین چیزی که به محض ورود کاربران وب سایت ورزشی شما، آن ها را جذب می کند گرافیک و قالب وب سایت شما است. خیلی مهم است که شما وقت مناسبی را برای انتخاب قالب سایت ورزشی خود صرف کنید، زیرا قالب و گرافیک وب سایت ورزشی شما اولین قدم برای جذب و حفظ بازدید کنندگان و مخاطبان شما است، مثلا برای ورزش های رزمی رنگ معمولا رنگ های تیره و خشن می تواند با چشم کاربران ارتباط بر قرار کند.

قابلیت ثبت نظر

بازدید کنندگان شما وقتی جذب وب سایت ورزشی شما شوند، و ورزش مورد نظرشان را در باشگاه شما بیابند دوست دارن هرچه سریع تر اقدام به ثبت نام در باشگاه شما کنند. وجود یک صفحه ثبت نام اینترنتی می تواند گزینه مناسبی باشد. بازدید کنندگان شما با ثبت نام آنلاین از طریق سایت ورزشی شما می توانند، در وقت و هزینه آمدن به باشگاه شما برای انجام ثبت نام صرفه جویی کنند.

پرداخت آنلاین

اگر که شما در وب سایت ورزشی خود شرایطی را فراهم کنید، تا کاربران شما بتوانند هر ماه هزینه شهریه کلاس های خود را آنلاین پرداخت کنند، بسیار خوب می شود. برای اینکه کاربران وب سایت ورزشی شما بتوانند هزینه های ماهانه را اینترنتی پرداخت کنند، نیاز است تا در طراحی سایت ورزشی شما حتما یک درگاه امن پرداخت اینترنتی وجود داشته باشد.

امنیت این درگاه پرداخت اینترنتی باید اولویت کار شما باشد، زیرا اگر امنیت این درگاه های پرداخت کم باشد، هکرها می توانند به اطلاعات کارت های بانکی مشتریان شما دسترسی داشته، و اقدام به سرقت پول های آن ها کنند، و این امر اعتبار باشگاه و وب سایت ورزشی شما را زیر سوال می برد.

صفحه ای برای ربنامه های ورزشی

وجود یک صفحه برنامه های کلاسی و ساعات ورزشی در طراحی سایت ورزشی شما می تواند اطلاعات خوبی به بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما بدهد، کاربران شما می توانند با صرف کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان از برنامه کلاسی باشگاه شما مطلع شوند.

اخبار نقل و انتقال

باشگاه های بزرگ ورزشی همیشه در حال شرکت در مسابقات داخلی و خارجی هستند، این باشگاه ها دائما بازیکن ها و ورزشکاران خود را جابه جا می کنند، برای آنکه بازیکن ها از برنامه ها و ساعت های نقل انتقال خود با خبر شوند در طراحی وب سایت این باشگاه ها باید بخشی را در نظر بگیرند، در این بخش می توان جدولی را طراحی کرد. در بالای جدول توضیحات لازم را بنویسید و سپس مکان هایی که قرار است بروید و ساعات حرکت و رسیدن را در آن بنویسید.

داشتن سیستم ثبت نام

در طراحی سایت ورزشی خوب است که یک سیستم ثبت نام داشته باشید، این سیستم به کاربران شما اجازه می دهد تا در وب سایت ورزشی شما ثبت نام کنند، کاربران وب سایت ورزشی شما با ثبت نام در وب سایت شما می توانند به امکانات سایت شما دسترسی بهتری داشته باشند، مثلا سریعا از اخبار روز دنیای ورزش با خبر شوند، شروع کلاس ها جدید را مطلع شوند و ….

امکان اشتراک گذاری وب سایت

امکان اشتراک گذاری وب سایت ورزشی شما می تواند بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما را افزایش دهد، بازدید کنندگان شما زمانی که در حال مطالعه و بررسی وب سایت ورزشی شما هستند، مطلبی را پیدا می کنند که دوست دارن آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

اگر این بخش مهم را در وب سایت ورزشی و اسپرت خود درج نمایید، بازدید کنندگان وب سایت شما می توانند به سرعت مطالب مورد نظرشان را به اشتراک بگذارند، تاثیر مثبت این بخش در افزایش بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما به چشم می خورد.

سخن آخر

شرکت ما با داشتن طراحان حرفه ای و مجرب خود توانسته است، با طراحی به روز سایت های اینترنتی رضایت بسیاری از مدیران مختلف را جلب کند. ما با تجربه زیادی که از طراحی سایت ورزشی کسب کرده ایم، می توانیم تمام انتظاراتی که شما را از داشتن یک وب سایت ورزشی حرفه ای دارید را برآورده سازیم.

مطالب مشابه:

طراحی سایت تخفیفان

طراحی سایت سالن پذیرایی