طراحی سایت فروشگاهی

نقش طراحی سایت فروشگاهی در تجارت الکترونیک همان طور  که می دانید  شاکله  اصلی  توسعه اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی کشورها را تکنولوژی و فن آوری اطلاعات تشکیل می دهد. در طراحی سایت فروشگاهی توجه به سئو سایت فروشگاهی اهمیت ویژه ای دارد . برا ی ارتقا وبسایت فروشگاهی خود یک متخصص در زمینه سیو سایت فروشگاهی پیدا کنید و وب سایت فروشگاهی خود را به او بسپارید. یکی از نشانه های هویدای انقلاب فناوری اطلاعات در عرصه اقتصادی تجارت الکترونیک و طراحی سایت فروشگاهی می باشد.

در دهه های کنونی پیدایش اینترنت و تجاری شدن آن رویکردهای سنتی تجارت را دگرگون و متحول نموده است. از آن جایی که تمایل افراد به استفاده از تکنولوژی های نوین روز به روز در حال افزایش است، اینترنت همچون یک رسانه جامع و فراگیر در دنیای کنونی خودنمایی می کند.

در طراحی سایت فروشگاهی و تجارت الکترونیک ، مسافت های جغرافیای و موانع زمانی و مکانی  دیگر معنی ندارد. تبادلات تجاری براساس اطلاعات الکترونیکی انجام می گیرد. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت فروشگاهی ، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.

دلیل اصلی موفقیت وب سایت و طراحی سایت فروشگاهی

هراکلیتوس  مورخ یونانی 3500 سال قبل بیان کرده است که” در جهان هیچ چیز ثابتی وجود ندارد و تنها پدیده تغییر است که در همه حال ثابت است”. معنی این جمله در دنیای کنونی بیش از پیش هویدا گشته است. روش های سنتی بازرگانی در حال نابودی است و به سرعت رویکرد های جدید ابداع و جایگزین آن ها می شوند.وب سایت ها به خصوص وبسایت فروشگاهی ، پرطرفدار ترین  ابزاری می باشد که اینترنت مهیا کرده است و همان طور که می دانید دلیل اصلی موفقیت طراحی سایت فروشگاهی ، عرضه تسهیلات چندرسانه ای از قبیل گرافیک ، متن و صوت می باشد

سئو سایت فروشگاهی را می توان رسانه ای برای منتشر کردن اطلاعات بر روی اینترنت به روشی که به سادگی قابل دسترسی و استفاده باشد، دانست . پیاده سازی و  طراحی سیو سایت فروشگاهی  با قابلیت هایی همچون تعاملی و چندسانه ای بودن ، تسهیلات اینترنتی از قبیل پست الکترونیکی و… در قیاس با سایر رسانه های سنتی از قبیل تلویزیون ، رادیو ، مجلات و ..  در اختیار فروشگاه ها برای بازاریابی و فروش محصولات و کالا  قرار دارد.یکی از کارایی های اینترنت ، بازارهای اینترنتی است بسیاری از مردم و فروشگاه ها در اثر فشارهای رقابتی کنونی شروع به بهره گیری از طراحی سایت فروشگاهی و  تجارت الکترنیک نموده اند

بازار اینترنتی در یک فروشگاه

در یک بازار اینترنتی، مدیر فروشگاه از طریق راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی افزون بر فروش محصولات خود به صورت آنلاین ، رابط بین مشتری و تولیدکنندگان دیگر نیز  می شود. یا به عبارت دیگر حجم بالایی از محصولات را خریداری و در انبار خود نگهداری نمی کند بلکه از طریق بستن قرارداد با تولیدکنندگان و .. محصولات ارائه شده توسط آن ها را در اختیار مشتری های خود قرار می دهد. سئو سایت فروشگاهی طراحی شده توسط شرکت sewd  دارای گرافیک شکیل و جذابیست که سیر در وب سایت شما برای کاربران لذت بخش می نماید.

تعریف فروش اینترنتی

مدیران فروشگاه ها با طراحی سایت فروشگاهی  اقدام به فروش می کنند. در این صورت یا پروسه سفارش به صورت اینترنتی و تحویل کالا به روش سنتی و  از طریق تحویل پستی انجام می گیرد  مانند لوازم برقی ،  و لوازم بهداشتی یا ممکن است هم سفارش و هم تحویل به صورت اینترنتی انجام گیرد (  مثل انواع موزیک و فیلم ها )

دلایل گسترش خرید و فروش اینترنتی

 1.  کمبود وقت
 2.  گرایش مشتریان به دستیابی به کنترل
 3.  هم گرایی فناوری ها
 4. تغییر تبادلات فیزیکی به دیجیتال
 5. تغییر شکل سرمایه گذاری ها از دارایی به دانش

کمبود وقت

امروزه مردم دغدغه ها و مشغله های زیادی داردند. همین مشغله ها سبب گردیده  که به خرید اینترنتی از وب سایت فروشگاه ها روی بیاورند چرا که به صرفه جویی وقت و آسایش آن ها کمک بسزایی می نماید. بنابراین طراحی سایت فروشگاهی نقش اساسی را در این مقوله  ایفا می کند.

تمایل مشتریان به دستیابی به کنترل

در جهان امروز مشتریان بیشتر طرفدار خرید از وب سایت فروشگاهی هستند تا خرید از فروشگاه ها چرا که مدیران فروشگاه ها با  بهره گیری از طراحی  سایت فروشگاهی در واقع منجر به شکل گیری  مغازه ای می شوند که هیچگاه به روی مشتری بسته نیست و همیشه آمادگی خدمت به مشتریان را دارد.

علاوه بر این ، مشتریان اصولا نمی خواهند خودشان را به مغازه ای بخصوص در محلی خاص وابسته نمایند. به عبارت دیگر مشتریان تمایل دارند در مقوله محل فروشگاه و ساعات خدمات رسانی آن آزاد باشد و در انتخاب حق آزادی داشته باشند . شرکت sewd سابقه ای درخشان در راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی  دارد با اطمینان خاطر طراحی سایت خود را به متخصصین و کارشناسان ما بسپارید.

تجارت الکترونیک

در ادوار گذشته اطلاعات همیشه به طروقی از قبیل نامه ، چک ، وجه نقد، جابه جا می شود  ولی امروزه این اطلاعات از طریق ابزارهای الکترونیکی از قبیل وب سایت به راحتی و به صورت دیجیتال انتقال می یابد به همین خاطر دیگر همچون گذشته نیازی به حضور فیزیکی در خیلی از امور از قبیل خرید و فروش  وجود ندارد.همان طور که گفته شده طراحی  وبسایت فروشگاهی تحولی عظیم در ساختار اقتصادی ایجاد کرده است. وبسایت فروشگاهی تسهیلات فراوانی را فراهم می کند.

که با بهره گیری از آن ها می توان به راحتی فروش خود را افزایش داد و در نتیجه درآمد بالایی را کسب نمود.در واقع تجارت الکترونیکی یعنی تبادل الکترونیکی دیتا ، پست و تابلو اعلانات الکترونیکی  و …است. طیف گسترده ای از پروسه های کسب و کار برای پشتیبانی از خرید و فروش الکترونیکی محصولات و خدمات را در بر می گیرد.  در ادوار گذشته مشغله خیلی از فروشندگان ایجاد یک مغازه برای به نمایش گذاشتن تمام محصولاتشان بود چرا که باید یا محلی را اجاره یا می خرید.

در هر صورت فروشنده نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی خواهد داشت که گاهی اوقات به دلیل کافی نبودن سرمایه از زدن فروشگاه منصرف می شدند. خوشبختانه در دنیای امروزی فروشندگان با داشتن اندکی دانش می توانند کالا و خدماتشان را بر روی وبسایت فروشگاهی در معرض دید خریداران و مشتریان قرار دهند.

دلایل عدم استفاده از طراحی وبسایت فروشگاهی در ایران

 • نبود و عدم تناسب زیر ساخت ها ( از قبیل بسترهای مخابراتی ، گمرکی و بانکی )
 • عدم اعتماد مدیران فروشگاه های ایرانی به تاثیرگذار بودن وبسایت فروشگاهی در بازار یابی است

در واقع برای آن ها هنوز سوال است که اگر بهره گیری از طراحی سئو سایت فروشگاهی تاثیر گذار است ؟ چه پارامترهای می تواند اثر گذاری آن را افزایش دهد؟ شرکت sewd با سابقه و تجربه ای عالی سیو سایت فروشگاهی را با بکارگیری جدیدترین تکنیک های سئو انجام میدهد. با بهره گیری از متخصصان ما حضور خود را در دنیای اینترنت پررنگ تر کنید.

دلایل عدم استفاده از فروشگاه های اینترنتی

 • مشکلات حقوقی
 • موانع فرهنگی
 • ایرادات مدیریتی
 • وجود مشکل دز زیر ساخت های اساسی
 • موانع انسانی و اقتصادی

همان طور که اشاره شد فناوری هایی از قبیل اینترنت و طراحی سئو سایت فروشگاهی ، مردم را از رفتن مستقیم به فروشگاه باز می دارد. به جای آن در به خرید اینترنتی روی می آوردند که این خود از فشار مدت زمان طولانی ساعات کار و به تبع آن زمان کمتر برای کارها و فعالیت های اجتماعی سرچشمه می­ گیرد.

نباید  فراموش کنید که این وب سایت ها چیزی بیش تر از یک وب سایت معمولی هستند.

زمانی که سرعت وب سایت های فروشگاهی بالا و طراحی ساده ای داشته باشند معمولا منجر به یک خرید اینترنتی مطلوب و بالا رفتن رضایت مشتریان می شوند. همچنین ، علاوه بر این­که  مدت زمان فروش را کوتاه تر می کند، میزان کوششی که مشتری باید صرف درک و فهم چگونگی خرید اینترنتی کند را نیز بسیار کاهش می دهد. بنابراین ، حتما در طراحی سئو سایت فروشگاهی  به سادگی ساختار توجه داشته باشید.

مزایای فروشگاه اینترنتی

در صورت استفاده از طراحی سایت فروشگاه شما به بازار نامحدود و بدون مرزی دست می یابید. بنابراین، شما به جای یک مغازه فروشگاهی یک فضای بازاری را در اختیار می گیرید. وب سایت فروشگاهی بازاری مغایر با بازارهای سنتی است. طراحی وب سایت فروشگاهی امکانات بسیاری را در اختیار صاحبان فروشگاه ها قرار می دهند که  عبارتند از:

 پنل مدیریت پیشرفته با کاربری آسان

همان طور که می دانید پنل مدیریتی در واقع بخش اصلی وب سایت فروشگاهی است. در طراحی وب سایت فروشگاهی باید بخشی را تحت عنوان پنل مدیریتی در نظر بگیرید. این پنل  به مدیران فروشگاه اجازه کنترل کالا و مشتریان را می دهد. وجود همین پنل می تواند تا اندازه بسیار زیادی در انرژی و وقت شما  صرفه جویی کند. همچنین می توانید به آسانی به کارمندان خود دسترسی پیدا کنید. در واقع وب سایت فروشگاهی یک پل ارتباطی بین فروشنده و مشتریان است.

تنوع محصولات

بر عکس فروشگاه های حقیقی ، بهره گیری از  طراحی وبسایت فروشگاهی به مشتریان این امکان را می دهد که بسیاری از کالاها  را در وب سایت پیدا کنند. همان طور که می دانید کمبود فضا برای به نمایش گذاشتن محصولات در مغازه های حقیقی یک معضل می باشد. در صورتی که شما در وب سایت فروشگاهی با این چنین مشکلی روبرو نخواهید بود در آن می توانید حجم زیادی از اطلاعات و محصولات خود را در اختیار بازدیدکنندگان وب سایت قرار دهید.

سرویس و خدمات بهتر برای مخاطب

وبسایت فروشگاهی به شما این اجازه را می دهد که بیشتر با مشتریان در تعامل باشید. می توانید به سوالات آن ها پاسخ دهید و مشکلات آن ها را پیگیری کنید. در واقع نظرخواهی و عنوان مشکلات از زبان مشتریان را باید مغتنم بشمارید  و از آن ها برای بهتر کردن عرضه خدمات و افزایش رضایتمندی بهره بگیرید. سایت فروشگاهی طراحی شده توسط متخصصین sewd دارای امکانات زیادی نظیر امنیت ، سرعت لود بالا و … است.

نمایش یک تصویر بهتر از فروشگاه

وجود وب سایت فروشگاهی می تواند مهر تاییدی بر این باشد که شما در فعالیت خودتان جدی هستید و در واقع می تواند یک تصویر بهتری را از فروشگاه ارائه دهد. پس همین الان برای طراحی سایت فروشگاهی خود اقدام نماید.

  دسترسی دائمی به محصولات و خدمات

در دسترس بودن در  طی ساعات مختلف شبانه روز،برای فروشگاه ها می تواند سود زیادی را به همراه داشته باشد

فاقد محدودیت

با بهره گیری از طراحی  سیو سایت فروشگاهی می توانید هر جا که راحت تر هستید کار کنید. در واقع به جای این که خودتان را با کسب و کارتان  تطبیق دهید می توانید کسب و کار را با خودتان هماهنگ کنید. به عنوان نمونه ممکن است محل زندگی شما یک کشور و انبار کالا های شما در کشور دیگری باشد شما به راحتی از طریق پنل مدیریتی وب سایتتان می توانید فروشگاهتان را مدیریت کنید. با بهره گیری از کارشناسان شرکت sewd سهم خود را از بازار و بازاریابی اینترنتی افزایش دهید.

جلوگیری از مشکلات فروش با پرداخت آنلاین

با بهره  گیری از طراحی سیو سایت فروشگاهی دیگر شما با مشکلاتی از قبیل نسیه ، پافشاری مشتری به گرفتن تخفیف  و … روبرو نخواهید بود.چرا که در وب سایت فروشگاهی تا مشتری هزینه را پرداخت نکند نمی تواند محصول و کالا را تحویل بگیرد.لازم به ذکر است در صورت خرید و فروش از طریق وب سایت فروشگاهی عملکرد موفق تری خواهید داشت که شما  بتوانید در مقایسه با روش های سنتی  منافع اقتصادی بیشتری را برای مصرف کنندگان پدید آورید. دنیای شگفت انگیز اینترنت با عملکرد اعجاب انگیز خود توانسته کسب و کارهای امروزی از جمله فروشگاه ها را متقاعد به استفاده از آن کند و علاوه برآن تاثیری ژرف برآن بگذارد.

همکاری با فروشگاه های دیگر

با زدن وب سایت فروشگاهی شما می توانید با  فروشگاه های دیگر  هم همکاری کنید. یعنی این که از آن ها جنس بگیرید و در فروشگاه مجازی خود به فروش برسانید در این صورت شما می توانید با سود فروش سهمی به خود اختصاص دهید.لازم به ذکر است اگر فروشگاه مورد نظر برند و شاخص باشد به اعتبار وب سایت فروشگاهی شما نیز افزوده خواهد شد. باید بدانید که در زمان سفارش به ما امکان تغییر و ارتقاء قابلیت های سایتتان وجود خواهد داشت. شرکت sewd هیچ محدودی برای ارتقا امکانات و اعمال تغییرات مورد نظرتان را نخواهد داشت.

زمینه ورود به بازار جهانی

همان طور که می دانید فروشگاه های سنتی صرفا می توانند تعداد محدودی مشتری را در زمان های مشخصی داشته باشند. در صورتی که با بهره گیری از طراحی  سایت فروشگاهی در هر دقیقه هزاران نفر از سراسر جهان از فروشگاه اینترنتی شما دید و بازدید  می کنند.

 امکان مقایسه

همان طور که می دانید در وب سایت های فروشگاهی شما به راحتی به قیاس کالاهای مشابه با همدیگر بپردازید. در صوتی که اگر بخواهید همین کار را در خرید سنتی انجام دهید شاید مجبور شوید به چند مغازه و پاساژ سربزنید.

مهمترین ویژگی های بازار اینترنتی

 1. سهامی است
 2. همزمان است
 3. هم محلی است و هم جهانی

بهره گیری از طراحی سیو سایت فروشگاهی راهبرد بساز و بفروش را به حس کن و پاسخ بده مبدل کرده است. شاید برای شما نیز جالب باشد که براساس برآوردهای اتحادیه بین المللی مخابرات تعداد کاربران اینترنت در سال 2016 میلادی تقریبا در برگیرنده 44 درصد جمعیت کل جهان بوده است یعنی چیزی حدود 2/3 میلیارد نفر.البته این تعداد روز به روز با نرخ رشد بسیار بالا ، در حال افزایش می باشد. همین مقوله سبب  می گردد که اهمیت بهره گیری از طراحی سیو سایت فروشگاهی در دنیای کنونی دو چندان شود. حال می خواهیم قواعد بازی در بازار یابی از طریق وب سایت و اینترنت را با شما بررسی نماییم.

قانون خیابان بن بست

بر طبق این قانون، بهره گیری از طراحی سایت فروشگاهی در دهکده جهانی اینترنت مثل ساختن ویترین فروشگاه در یک بن بست می باشد. چرا که کسی که فی نفسه از آدرس سایت شما خبر ندارند. بنابراین باید بنا به دلایلی با آدرس وب سایت فروشگاهی شما آشنا و به آن مراجعه نماید. برای دیده شدن باید اصول و استاندارد های سئو را حتما در طراحی سایت فروشگاهی خود رعایت نمایید.

قانون داد وسند

در فرهنگ اینترنت و وب سایت واژه محصولات رایگان بسیار با اهمیت و ارزشمند می باشد. چرا که با این قانون کاربران را با پیشکش محصولات و کالاهای رایگان مجذوب وب سایت فروشگاهی خودتان نمایید و سپس تلاش کنید محصولات دیگرتان را به آن ها بفروشید.  ساده ترین راهبرد این است که ابتدا افراد را با عطا کردن حجم زیادی اطلاعات رایگان به وب سایت فروشگاهی خود جذب نماید و سپس کاربران و بازدیدکنندگان را از محصولات و خدمات خود مطالع کنید.

قانون اعتماد

فرض کنید که محصولات شما  از قیمت مناسب و کیفیت خوبی در فضای به شدت رقابتی بازار کنونی متنعم باشد . بزرگترین مانع برای فروش محصولات شما می تواند بی اعتمادی مردم باشد. جلب اعتماد مردم می تواند محرک و حرکت دهنده چرخ های کسب و کار اینترنتی باشد . طراحی سیو سایت فروشگاهی حرفه ای نقشی بی دلیل  را در اعتماد سازی مردم ایفا میکند.

نتیجه گیری و جمع بندی

وب سایت های فروشگاهی را می توان مانند پیشخوان فروشگاه ها واسطه ارتباط فروشگاه و مشتری دانست. در واقع وب سایت فروشگاهی عرصه عملکرد و راندمان رابطه با مشتری و داد و ستد با مشتریان تحت وب است. مسئولیت اصلی وب سایت ،جذب بازدیدکنندگان اینترنت به خود ، برقراری ارتباط با بازار های هدف  است.افزون بر این نماینده نام تجاری فروشگاه نیز هست. با بهره گیری از  طراحان ، برنامه نویسان حاذق و سئوکاران مجرب شرکت sewd  ، جایگاه ویژه ای را در دهکده جهانی اینترنت به خود اختصاص دهید. بعد از بررسی طراحی سایت فروشگاهی ما شما را با چندین سایت دیگر آشنا می کنیم که مرتبط با سایت فروشگاهی است . با ما همراه باشید.

قانون کشش و ارسال

همان طور که می دانید وب سایت های فروشگاهی به طور طبیعی ابزاری بی تحرک هستند . وب سایت ها همیشه منتظر کاربران می مانند تا بعد از آمدنشان آن ها را به مقصد مد نظرسوق دهند.

طراحی سایت تخفیفان

امکاناتی که در طراحی سایت تخفیفان وجود دارد با عث می شود که کاربران در طراحی سایت فروشگاهی و دیگر وب سایت ها به راحتی آن تخفیفی که مد نظرشان است را باز گو کنند. این تکنیک موجب می شود کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه کنند.

طراحی سایت مراکز تجاری

در طراحی سایت مراکز تجاری شما می توانید با داشتن سایت فروشگاهی کار خود را آسان تر کنید . می توانید در طراحی سایت فروشگاهی محصولات خود را بگذارید تا مشتریان بیشتری جذب سایت شما شوند . و از وب سایت شما دیدن کنند . همچنین باعث ارتقا وب سایت شما می شود.

طراحی سایت خوردو

طراحی سایت خودرو امروز خیلی زیاد مورد بازدید کاربرها قرار میگیرد . افراد می توانند در آن هر گونه خودرویی را پسند کردند را انتخاب می کنند و اطلاعات مربوطه با آن را در آن مطالعه کنند . وب سایت فروشگاهی می تواند با سایت خوردرو همکاری کند و رتبه خوبی را در گوگل از موتور های جست وجو کسب کند.

طراحی سایت رستوران

شما عزیزان می توانید با راه اندازی طراحی سایت رستوران کار خود را در فروش غذا راحت تر کنید و البته با این کار مشتریان زیادی هم از پیدا خواهید کرد و دیگر نمی خواهد وقت زیادی را صرف گرفتن غذا و یا رزور جا در رستوان شما کنند. سایت فروشگاهی هم می تواند در این زمینه به شما کمک کند تا کار شما در فروش غذا راحت تر شود .

طراحی سایت بوتیک

طراحی سایت بوتیک یکی از سایت هایی می باشد که مطمعنن افراد زیادی از آن استفاده می کنند و امروزه بیشتر خرید ها به صورت اینترنتی صورت می گیرد. ساخت یک وب سایت فروشگاهی هم می تواند برای جذب مشتریان بیشتر در زمینه بوتیک به شما کمک کند.

طراحی سایت مد و فشن

شما به راحتی می توانید در طراحی سایت فروشگاهی محصولات و پوشاک و هر چیزی که در رابطه با طراحی سایت مد و فشن است را انتشار دهید. اینکار موجب می شود که وب سایت شما بیشتر در مورد بازدید افراد قرار بگیرد و باعث اافزایش رتبه سایت شما در گوگل می شود.

طراحی سایت نمایشگاهی

در طراحی سایت نمایشگاهی قسمت های مختلف برای تبلیغات از تبلیغات متنی تا تبلیغات بنری و تبلیغات کناری سایدبار، تبلیغات در صفحات دیگر می توان استفاده کرد. همچنین طراحی سایت فروشگاهی هم می تواند کمک کند تا وب سایت نمایشگاهی شما رتبه خوبی را از گوگل کسب کند و مورد بازدید بیشتری شود.