طراحی سایت شرکتی

چرا وجود طراحی سایت شرکتی مهم است؟ و چرا در وب سایت شرکتی باید به سئو سایت شرکتی توجه کرد؟ چرا برای سئو سایت شرکتی در یک وبسایت شرکتی نیاز به متخصص دارید؟  یکی از روش های ورود به دنیای مجازی استفاده از طراحی سایت شرکتی می باشد. وب سایت ها به عنوان فروشگاه های همیشه باز و ۲۴ ساعته ای عمل می کنند، که در هر ساعت شبانه روز به معرفی محصولات و خدمات شما می پردازد.

و همچنان…

افراد زیادی از سراسر نقاط ایران و حتی سایر کشورها با شرکت شما آشنا می شوند. در واقع قطعاً مالک هر شرکتی  قبل از اقدام به طراحی سایت شرکتی این سوال را در ذهن خود خواهد داشت. اینکه استفاده از وب سایت باعث افزایش درآمد و فروش او خواهد شد، شکی در آن نیست. برای حذف این دغدغه کافی است نگاهی به آمار و ارقام بازدید سایت های مختلف فروشگاهی و خدماتی داشته باشید. آنگاه متوجه درآمد آنها خواهید شد، یک سایت پربازدید قطعاً درآمد زیاد را نیز به همراه خواهد داشت.

برای درک بهتر این جنبه و مزیت بهره گیری از طراحی سایت شرکتی ، مثالی ساده می زنیم فرض کنید که قصد خرید کالایی را دارید، در اولین نتیجه جستجو، دیجی‌کالا را خواهید دید، با ورود به سایت دیجی کالا زیبایی خاص سایت توجه شما را جلب کرده و شما را به مشاهده ادامه سایت ترغیب می کند.

اگر سایت دیجی کالا از طراحی خوبی برخوردار نمی بود، یا با سرعت بسیار پایین لود می شد و گشت و گذار در آن برای شما مشکل می شد، بلافاصله از سایت خارج می شدید و خرید خود را از سایت جذاب تر و سبکتر دیگری انجام می دادید. پس نتیجه می گیریم که زیبایی و سبک بودن سایت یکی از ملاکهای جذب مشتری و در نتیجه افزایش فروش می باشد. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت شرکتی ، سئو سایت شرکتی اهمیت زیادی دارد.

چگونه فعالیت سایت خود را آغاز کنیم؟

قطعاً شما که در حال خواندن این مقاله هستید، به دنبال یک فرد یا شرکت معتبر هستید. قطعا پیدا کردن متخصصی که بتواند نیاز های شما را در طراحی وبسایت شرکتی تامین کند کار بسیار حساسی است. نکته مهم دیگر هزینه انجام این فرآیند است. در ادامه شما را با ویژگی های یک سایت شرکتی خوب آشنا خواهیم کرد.

اگر شما کمی برنامه نویسی می دانید و با زبان برنامه نویسی و نحوه پیاده سازی و طراحی سایت شرکتی آشنا هستید، قطعاً روند انجام کار با سهولت بیشتری صورت خواهد گرفت. اما اگر هیچ پیش زمینه ای در این مورد ندارید. بهتر قبل از شروع انجام کار تحقیقات خود را کامل کنید و اهداف را مشخص نمایید. قبل از هر چیزی باید هدف خود را مشخص کنید که به چه منظوری می خواهید این سایت را راه اندازی کنید.

برخی از شرکت ها و کارخانجات محصولاتی را برای فروش دارند. بنابراین راه اندازی و طراحی سایت شرکتی آنها تقریباً یک فروشگاه اینترنتی به حساب خواهد آمد که در فضای آنلاین اقدام به فروش محصولات آنها می کند. در این میان شرکت‌هایی نیز هستند که به ارائه خدمات خاصی مانند ثبت شرکت، مهاجرت، کاریابی و … مشغول هستند. در اینصورت سایت شما از حالت فروشگاهی خارج شده و به معرفی خدمات شما خواهد پرداخت. در هر دو حالت این موضوع ها المان ها و پلن های ایجاد شده در وب سایت شرکتی شما متفاوت است.

پس از مشخص کردن هدف بهتر است مراحل زیر را طی کنید تا بهترین و نزدیکترین سایت مشابه با کسب و کار خود را پیدا کنید.

قدم اول

در طراحی سایت شرکتی انجام تحقیقات و پرس و جو از افراد و شرکت های مختلف اولین قدم به حساب می آید. در این شرایط شما مشاهده می کنید که افراد قیمت های مختلفی در این زمینه اعلام می کنند. تحقیقات لازم به شما این کمک را می کند تا بهترین و متخصص ترین فرد را انتخاب کنید.

مرحله دوم

پس از یافتن سایت های مشابه، چند نمونه از آنها را که احساس می کنید به سلیقه و حرفه شما نزدیک تر است، انتخاب کنید. این کار باعث خواهد شد که مراحل طراحی سایت شرکتی بهتر پیش برود و فرد برنامه نویس و طراح منظور شما را بهتر درک می کند.

در آخر

باید تمام مشخصات و ویژگی های را که دوست دارید در طراحی سایت شرکتی شما اعمال گردد مو به مو با طراح در میان بگذارید. این کار باعث می شود تا طراحی به بهترین نحو پیاده سازی شود.

پس از اینکه  کار طراحی سایت شرکتی به پایان رسید و از عدم وجود هیچ اشتباه و ایرادی در آن مطمئن شدید، می توانید اقدام به بهینه سازی خارجی آن بکنید و رتبه خود را در میان رقبا افزایش دهید.داشتن کمی اطلاعات در مورد سئو سایت شرکتی و بهینه سازی سایت به شما کمک زیادی خواهد کرد و مسلماً شما را از رقبایتان جلوتر خواهد انداخت. ضمن اینکه روزانه چند ساعت باید مقالات و فیلم های آموزشی بهینه سازی سایت را مطالعه کنید، می توانید از مشاوران برتر سئو کمک بگیرید. با این کار سئو سایت شرکتی خود را ارتقا می دهید.

برای ارتقای خوب در سیو سایت شرکتی خود حتما از متخصصی مناسب در این زمینه استفاده کنید. در نظر داشته باشید که سیو سایت شرکتی اهمیت بالایی در کیلیک خوردن شما دارد. با کار کردن روی این موضوع می توانید به راحتی به سود مناسبی برسید.

نکاتی که باید در ایجاد یک سایت در نظر بگیرید عبارتند از:

گرافیک

گرافیک نیز یکی از پارامترهای مهم در طراحی سایت شرکتی  است که نمی توان نقش آن را  در جذب کاربران نادیده گرفت. چرا که در بدو ورود کاربر اولین چیزی است که قوه بصری کاربران را درگیر خود می کند. همان طور که می دانید چیزی را که به چشم زیبا بیاید  از لحاظ روانشناسی  اثر بخشی مستقیم در راندمان و عملکرد دارد. گرافیک در برگیرنده رنگ بندی ، نحوه چینش و فرم اطلاعات و تصاویر با کیفیت می شود. همان طور که اشاره شد رنگ از نظر روانشناسی بر کاربران تاثیر می گذارد و این یک چیز ثابت شده است. رنگ به راحتی می تواند احساسات کاربران را برانگیزد  ، اشتیاق را افزایش دهد. پس حتما در طراحی سایت شرکتی  توجه ویژه به گرافیک نمایید تا در عرصه رقابت از رقیبان خود پیشی بگیرید.

معرفی خدمات و محصولات

با لحاظ کردن این بخش در طراحی سایت شرکتی گامی موثر در بالا بردن میزان رضایت مشتری بر می دارید. شما در این قسمت می توانید توضیحاتی مختصر و مفید در مورد هر یک از محصولات و خدمات خود ارائه دهید. باز تاکید می کنیم مختصر و مفید ، از توضیحات بیش از حد و بکار گیری لغات بیش از حد تخصصی پرهیز نمایید. فراموش نکنید حتما به وجهه تمایز محصولات و خدمات خود  اشاره کنید تا مشتری متقاعد شود که چرا باید از بین رقبا محصولات شما را انتخاب کند.

فروش آنلاین محصولات از طریق سایت

با بهره گیری از طراحی سایت شرکتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی برای خود دایر نمایید و گامی موثر را در حذف واسطه ها بردارید. با حذف واسطه ها خدمات و محصولات شما با قیمت مناسب تری به دست مشتریان می رسد و میزان رضایت مندی آن ها را افزایش دهید. از طرفی وب سایت با از بین بردن محدودیت های جغرافیایی فروش و درآمد شما را به نحو چشمگیری افزایش می دهد. همچنین ، سهم شما را از بازارهای جهانی نیز  افزایش می دهد . در واقع با بهره گیری از طراحی سایت شرکتی می توانید وارد عرصه تجارت الکترونیک شوید و از رقیبان خود پیشی بگیرید.

درآمد زایی از طریق دریافت تبلیغات سایت

اگر در طراحی سایت شرکتی خود نکات و اصول سئو سایت شرکتی را رعایت کرده باشید، کاربران زیادی از وب سایت شما دیدن خواهند نمود. وقتی تعداد بازدیدکنندگان وبسایت شرکتی بالا باشد، به راحتی می توانید با درج آگهی های تبلیغاتی  هم کسب درآمد کنید. چرا که خیلی از افراد برای دیده شدن محصولات و خدماتشان حاضر به پرداخت هزینه برای درج آگهی در وب سایت های با بازدیدکننده زیاد هستند.

نحوه کار نیز به این صورت است که شما با قرار دادن کدهای نمایش تبلیغات در جایگاه های مد نظر در وب سایت شرکتی ، آگهی تبلیغاتی را نمایش می دهید. درآمد براساس شمار کلیک های صحیح انجام شده توسط کاربران و مخاطبین شما محاسبه و به حساب بانکی شما واریز می گردد.

جلوگیری از کاغذ بازی های اداری و صرفه جویی در مصرف کاغذ

از دیگر مزایای بهره گیری از طراحی سایت شرکتی حذف کاغذبازی های اداری است که خود دارای مزایای نظیر صرفه جویی در فضا، يافتن راحت تر اطلاعات مورد نظر، عرضه خدمات سريع به مشتريان و از همه مهم تر حفظ محیط زیست می باشد. بنابراین شما با اقدام به طراحی سایت شرکتی می توانید روند اجرای کارها در شرکت خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

هویت برند خود را شکل دهید

شما با بهره گیری از طراحی سایت شرکتی  می توانید هویت مجازی خود را شکل دهید. برای این کار بهتر است از رنگ سازمانی، شعار سازمانی و … در طراحی سایت شرکتی خود بهره ببرید. اگر شرکت شما نتواند هویت خود را پیدا کند قطعا نمی تواند برند موفقی را هم از خود بر جای گذارد. برای درک بهتر موضوع مثلا هویت شرکت بنز ان جاست که این تصویر را در ذهن مخاطبین خود شکل می دهد که هر کسی از خودرو بنز استفاده کند ، فردی منحصر به فرد و ثروتمند است. پس شما هم با بهره گیری از طراحی سایت شرکتی گامی مهم در شکل دهی هویت کسب و کار خود و برندسازی بردارید.

فواید و مزایای برندسازی  شرکت بر کسی پوشیده نیست در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم
 1. برند سازی از طریق بهره گیری از طراحی سایت شرکتی ، افزایش میزان اعتماد مشتریان را در بردارد.
 2. همچنین برند پروسه های بازاریابی و فروش شرکت را به موفقیت می رسانند.
 3. بایستی دانست که برند قوی به کسب و کار شرکت اعتبار می بخشد.و مشتریان سریعتر اعتماد خواهند نمود.
 4. و برندسازی از طریق بکار گیری طراحی سایت شرکتی نقش بسزایی در وفادار کردن مشتریان دارد
 5. نقش مهم و مثبت برندسازی بر روی روحیه  کارمندان و سبب ظاهر شدن شرکت در بازار رقابت خواهد گشت.
نظرسنجی در سئو سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی بخشی را به نظر سنجی اختصاص دهید. این کار سبب می گردد که به کاربران و مشتریان خود القا کنید که مشتری محور هستید و نظرات ، انتقادات و پیشنهادات آن ها برای شما ارزشمند است . علاوه بر این شما با آنالیز نظرات مشتریان خود به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنیدو عملکردی بهتر را برای خود رقم بزنید . همچنین کاربران می توانند از نظرات همدیگر مطلع گردند، فراموش نکنید نظرات مثبت در جلب مشتری کمک می کنند.

کاهش نیروی کاری انسانی با وبسایت شرکتی

با پیاده سازی و طراحی سایت شرکتی ، افزون بر این که ، روند انجام خیلی از کارها سریع تر خواهد شد، شما به نیروی انسانی کمتری نیاز خواهید داشت. چرا که خیلی از کارها بدون نیاز به نیروی انسان انجام می پذیرد.

وبلاگ در وبسایت شرکتی

نکته مهم : هنگام سفارش طراحی سایت شرکتی ، به شخص یا شرکت طراح اعلام کنید تا قسمتی به نام وبلاگ را برای سایت شما ایجاد کند، داشتن وبلاگ برای سایت به آپدیت منظم آن کمک خواهد کرد و این خود باعث افزایش رتبه شما در گوگل شده و از طریق همین وبلاگ می توانید بسیاری از محصولات و خدمات خود را معرفی کنید.

درباره ما در سئو سایت شرکتی

درباره ما یکی دیگر از بخش های مهم می باشد که حتما باید در طراحی سایت شرکتی لحاظ گردد. بر کسی پوشیده نیست که این بخش چه نقشی در اعتمادسازی مشتریان ایفا می کنید.

شما در این بخش  می توانید  پیشنه  شرکت و جزئیاتی در مورد :

 1. دستاوردها
 2. چالش‌ها و نقاط قوت خود
 3. لوح تقدیرها
 4. استراتژی ها  شرکت

و …  را درج نمایید. فراموش نکنید که در این بخش شما به راحتی می توانید مشتری را مجاب کنید.

گالری تصاویر و ویدئو در سئو سایت شرکتی

ویدئوی کوتاهی در مورد شرکت خود بسازید که در آن امکانات ، خدمات و محصولات  عرضه شده توسط شرکت را به تصویر بکشد. حتی می‌توانید مصاحبه‌هایی را با مالک و سایر افراد مهم در شرکت انجام می ددهید را بر روی صفحه درباره ما ارسال کنید. همچنین می توانید تصاویری جذاب  و با کیفیت را برای نشان دادن عظمت شرکت درج نمایید. بهره گیری از تصاویر می تواند نقش بسزایی در درک مطالب درج شده در وب سایت شرکتی نیز ایفا نماید.

ارتباط با ما در سئو سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی حتما بخش تماس با ما را لحاظ کنید. همان طور که می دانید صفحه تماس با ما مهم ترین بخش هر سایت به شمار می آید، که مخاطب از طریق آن می تواند با شما ارتباط برقرار نماید. در این بخش معمولا شماره تماس ، ایمیل ، فکس ، آدرس دقیق شرکت .. را درج نمایید. افزون بر این می توانید مکان دقیق شرکت را بر روی نقشه مشخص و در وب سایت درج نماید تا مشتریان در صورت نیاز بتوانند به صورت حضوری به شرکت شما مراجعه نمایند. فراموش نکنید که این بخش نیز در جلب اعتماد کاربران و مشتریان بسیار موثر است.

نتیجه گیری

به عنوان سخن پایانی می توان گفت که داشتن یک سایت شرکتی به افزایش فروش محصولات شما کمک خواهد کرد. دلیل این امر این است که مردم نسبت به گذشته آگاه تر شده اند. اگر نیاز به محصول یا خدمتی داشته باشند آن را در گوگل جستجو خواهند کرد. دیگر کسی مانند گذشته وقت و حوصله گشت و گذار در بازار را ندارد.پس اگر سایت شما از طراحی بسیار شیک و سبکی برخوردار باشد و جزو نتایج اول گوگل باشد، قطعاً مشتریان شما را انتخاب می کنند، نسبت به خرید اقدام خواهند کرد. شما نیز می توانید همانند سایر شرکت ها بازار فضای مجازی و به تبع آن کل بازار را تسخیر کنید.

همانطور که بارها در این مقاله روی سیو سایت شرکتی تاکید شد، باید در نظر داشته باشید که فعالیت بر روی سیو سایت شرکتی شما باعث می شود تادر دراز مدت نتایجی بسیار خوب دریافت کنید.

 
 • منوی آبشاری
 • اسلایدر تصویر
 • امکان جستجوی پیشرفته
 • آرشیو موضوعی پیشرفته
 • سیستم نظر سنجی
 • نقشه سایت
 • نمایش ویدئو
 • نمایش تبلیغات در سایت
 • گالری تصویر
 • سیستم عضویت
 • واریز وجه آنلاین
 • بخش سوالات متداول
 • سیستم خبرنامه
 • گفتگوی آنلاین

 

 

 • قابلیت ایجاد فرم
 • نمایش اوقات شرعی
 • فرم تماس با ما

تخصص های مشترک با وبسایت شرکتی

بعد از بحث طراحی سایت شرکتی، باید بررسی کنیم که مواردی که برای احداث یک شرکت و یا استفاده از وبسایت شرکتی استفاده می شوود شامل چه چیزهایی است. برای داشتن یک دفتر کار نیاز به بررسی وب سایت های املاک را دارید. تمام افراد با توجه به مشغله های فراوانی که در زندگی ذارند، دیگر فرصت گشتن و پیدا کردن ملک مورد نظر را ندارند. بنابراین به این نتیجه می رسیم که طراحی سایت املاک می تواند یک گزینه مناسب برای سهولت کار باشد.

با طراحی سایت املاک شما این امکان را دارید که بدون اتلاف وقت و انرژی ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید و تصاویر مربوط به آن را مشاهده کنید. بعد از تایید نهایی فقط در یک قرار مقالات اقدامات لازم را انجام دهید. یک وب سایت شرکتی به عنوان سایتی مدرن فعالیت می کند.

در ادامه…

مدرن بودن به معنی به روز بودن است. در طراحی سایت مدرن مشاهده شده است که پلن ها با استفاده از به روز ترین تخصص ها چیده شده اند. شما اگر میخواهید در حرفه خود بهترین باشید باید اصل مدرن بودن را رعایت کنید. استفاده از طراحی سایت مدرن این امکان را برای شما فراهم می کند که نکات مهم و به روز را بشناسید و از آن در وب سایت خود استفاده کنید. همچنین می توانید نکاتی کیلیدی در مورد سیو سایت شرکتی خود داشته باشید.

زمانی که شما برای شرکت خود یک وبسایت شرکتی طراحی می کنید باید توجه داشته باشید که وب سایت شما چه پلن هایی را در خود جای می دهد. اکثر شرکت ها، به عنوان فروشگاه، نمایشگاه، کارخانه، علمی و یا صنعتی فعالیت می کنند. پس باید اطلاعات کافی در مورد این تخصص ها داشته باشید. ما در این مقاله شما را با این نوع وب سایت ها آشنا می کنیم. این نوع مشاغل در زمینه وبسایت شرکتی می توانند کمک شایانی به شما داشته باشند. در این مقاله چندین بار در مورد سیو سایت شرکتی صحبت کردیم. اهمیت این موضوع آنقدر در داشتن وب سایت زیاد است، که نیاز به تاکید فراوان دارد.

همه فعالیت ها بعد از طراحی سایت خود نیازمنداستفاده از یک متخصص در زمینه سیو سایت شرکتی خود هستند. گاهی اوقات ممکن است این سوال ایجاد شود که سیو سایت شرکتی به چه معنایی است؟ سیو سایت شرکتی به معنی ارتقای رتبه و دیده شدن است. با این کار شما به راحتی خود را به کاربران نمایش می دهید.

طراحی سایت فروشگاهی

اگر به عنوان یک شرکت شروع به فعالیت کرده اید و قصد فروش محصولی دارید، قطعا نیاز به یک فروشگاه دارید. با داشتن یک فروشگاه فیزیکی نتیجه مطلوبی دریافت نمی کنید. بهترین راه پیش روی شما طراحی سایت فروشگاهی است. اگر به صورت آنلاین فعالیت خود را آغاز کنید، می توانید به راحتی دامنه مشتریان هدف خود را گسترش دهید و سود بیشتری کسب کنید. شما در یک فروشگاه آنلاین می توانید به صورت 24 ساعته فعالیت داشته باشید.

طراحی سایت نمایشگاهی

هر شرکت برای نمایش دادن پیشینه و سابقه خود نیاز دارد در نمایشگاه های مختلف شرکت کند. زمانی که شما به عنوان یک برند وارد یک نمایشگاه می شوید برای کاربران خود اعتماد سازی می کنی. بنابراین طراحی سایت نمایشگاهی یک اصل بزرگ بعد از طراحی وبسایت شرکتی است. اگر یک سایت نمایشگاهی داشته باشید می توانید به راحتی محصولات و یا خدمات خود را منتشر می کنید. همه افراد امروزه اعتماد زیادی به محصولاتی که از طریق نمایشگاه ها معرفی می شوند دارند. بنابراین وقتی طراحی سایت نمایشگاهی را انتخاب می کنید عملا می توانید دامنه فعالیت و سود دهی خود را افزایش دهید.

طراحی سایت کارخانه ها

تمام کارخانه ها علاوه بر استفاده از وب سایت شرکتی خود نیاز دارند تا به عنوان یک کارخانه نیز فعالیت داشته باشند. وقتی شما با نام یک کارخانه فعالیت های خود را معرفی می کنید، به این معنی است که خودتان تولید کننده محصول هستید. نشان داددن این موضوع بسیار در جلب اعتماد کاربران تاثیرگذار است. وقتی یک کاربر قصد استفاده کردن از محصولات شما را داشته باشد و با علم به اینکه خودتان تولید کننده محصول هستید اقدامات خود را انجام دهد، با یک آسودگی خاطر به شما و محصولاتتان اعتماد می کند. همه ما می داینم که در بحث فعالیت های آنلاین اعتماد سازی یک اصل مهم است. با توجه به این شرایط طراحی سایت کارخانه ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

طراحی سایت علمی و صنعتی

هر شرکتی که فعالیت خود را آغاز می کند، هدف نشر و گسترش علم، دانش و صنعت خود را دارد. ما وقتی از علم صحبت می کنیم باید فضایی برای نمایش و یا عرضه علم و صنعت خود داشته باشیم. برای این کار می توانیم در کنار وبسایت شرکتی خود به طراحی سایت علمی نیز بپردازیم. در طراحی سایت علمی شما فقط پلن هایی را در نظر می گیرید که عرضه کننده دانش شما است. میتوانید محصولاتی که کاربران به آن نیاز دارند را نیز بفروشید. مانند افزونه های مختلف و غیره.

در کنار این موضوع طراحی سایت صنعتی نیز اهمیت ویژه ای دارد. ما در بالا گفتیم که هر کارخانه ای نیاز به یک وبسایت شرکتی برای معرفی خود دارد. در فعالیتی که خود را در صنف صنعت قرار می دهد نیز از این موضوع مستثنا نیست. برای معرفی صنعتی که انجام میدهیم، باید کاربران زیادی را به سمت خود جذب کنیم. این کار با تبلیغات کاغذی انجام پذیر نیست. شما وقتی طراحی سایت صنعتی را انتخاب می کنید، می توانید به راحتی خود، صنعت و برندتان را به تمام نقاط دنیا معرفی کنید.

در این مقاله تمام تلاشمان را کردیم تا توضیحاتی کافی در مورد وبسایت شرکتی، طراحی آن و سئو سایت شرکتی ارائه کنیم. امیدواریم استفاده کاملی از آن داشته باشید.