طراحی سایت تخفیفان

امروزه اکثر مشتریان کسب و کارها به دنبال تخفیف هستند. به همین خاطر طراحی سایت تخفیفان می تواند. در هر زمینه ای مشتریان زیادی را به خود جذب کند. چون سایت تخفیف این حس را به مشتری می دهد. که در هزینه های خود صرفه جویی کرده است. به همین خاطر راحت تر اقدام به خرید می کند. وقتی که مشتریان به صورت حضوری و یا حتی مجازی خرید انجام می دهند و خرید آنلاین می کنند.

همواره به دنبال یافتن کالای ارزانتر هستند. و همه ی فروشگاه ها را به دنبال کالایی ارزان تر می گردند. مشتریان این فرصت را دارند که مغازه ها و فروشگاه های مختلف و متفاوت  را ببینند. و کالای مورد نظر خودشان را با بهترین قیمتی که مد نظر دارند –در مقایسه با مغازه های دیگر- خریداری کنند. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت تخفیفان ، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.

اینترنت و حق انتخاب گسترده برای مشتریان

آنچه واضح است در فضای اینترنت این حق انتخاب برای آنها بیشتر می شود. چرا که به راحتی با گشت و گذار بین سایت های مختلف دنبال قیمت دلخواه خود می گردند. و در بین سایتها، برای یافتن سایتی بهتر، سایتی را ترک می کنند. و وارد وب سایت و فروشگاه دیگری می شوند.

پس تا اینجای کار به این نتیجه رسیدیم که در طراحی سایت تخفیف شما می توانید با دادن تخفیف بیشتر بر روی هر کالای موجود در بازار و در وب سایت خود، کاربران بیشتری را جذب و ترغیب کنید که از شما خرید کنند. و اعتماد و اطمینان آنان را به قیمت تمام شده ارزان تر برای خریدهایشان، و اعتماد آنها به خودتان را بیشتر کنید.

از این رو با توجه به این تقاضای مردم چند سالی است که وب سایت های تخفیف طراحی شده اند و به صورت گروهی این امر را انجام می دهند. و طراحی سایت تخفیف امروزه طرفدار بیشتری پیدا کرده است. و بسیاری از کاربرها به صورت آنلاین با استفاده از این سایت ها حمایت و استقبال زیادی کرده اند.

فرایند کار وب های تخفیفی

روند کاری این وب سایت ها این گونه است که شما به عنوان مالک سایت با صاحبان کسب و کار های دیگر قرار داد می بندید. که می تواند کسب و کار های فراوانی را در برگیرد. و در قبال خرید مشتری های آن کسب و کارها از طریق وب سایت تخفیفی شما، درصدی از خرید به عنوان پورسانت به شما تعلق می گیرد

ویژگی های مثبت وب های تخفیف

برخی از ویژگی های مثبت وب سایت های تخفیفی به شرح زیر می باشد:

توجه هر کاربری را که آنلاین خرید می کند را می تواند به خود جلب کند. این یعنی جذب مشتریان بیشتر برای هر کسب و کار

معمولا تنوع خدمات و کالا های مورد نیاز مشتریان، آنها را به خود جذب می کند.

به مشتری حس خوب صرفه جویی در هزینه ها و مخارج او می دهد.

همچنین شما در طراحی سایت تخفیفان خود می توانید. با دادن هر چه بیشتر کپن تخفیف به مشتریان خود، آنها را بیشتر جذب کنید. و این می تواند برای کاربرهای شما جالب باشد. و موجب ترغیب بیشتر آنها به خرید های بیشتر شود.

جالب است که با اطمینان می توان گفت که داشتن این تنوع کالایی و خدماتی و سرویس ها می تواند برای موتور های جستجوگری چون گوگل هم جالب توجه باشد. و باعث شود  گوگل هم از این تنوع خوشش بیاید و وب سایت شما در برابر سایر وب سایت ها در رتبه های برتر و بالا تر و بهتری قرار بگیرد.

امکان جستجو در وب سایت

به علاوه می توان در طراحی سایت تخفیف خود با اندکی خلاقیت، یک سیستم جستجوی درون وب سایتی را طراحی کرد. که این سیستم امکان جستجوی تخفیفهای مورد نظر کاربر را امکان پذیر کند. و دسترسی آنها را به خدمات و محصولاتی که به آنها تخفیف بیشتری خورده است را ساده تر نماید.از آنجایی که کاربران همواره به دنبال وب سایتی هستند که برای آنها اطلاعاتی که لازم دارند را جمع آوری و در اختیارشان قرار دهند. شما در نهایت کار می توانید با طراحی سایت تخفیف آینده ای درخشان تر و روشن تر برای خود بسازید. و فعالیتی سود ده و ثمر بخش را در حوزه ی اینترنت آغاز کنید.

مطابق با خواسته و نیاز شما

شما به عنوان صاحب و مدیر وب سایت، نیاز دارید که وب سایت شما مطابق با نیاز واقعی شما طراحی گردد. به همین خاطر ما ابتدا در زمینه مورد نظر شما نیاز سنجی می کنیم. و طراحی سایت تخفیف مورد نظر شما را به نیازهای واقعی و ملموس مشتریان احتمالی شما انجام می دهیم. تا سایت بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.ما با متخصصان ایرانی و طراحان مجربی که داریم به شما این نوید و اطمینان را می دهیم که طراحی سایت  تخفیف شما را با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا طراحی کنیم. 

تا شما در نهایت بتوانید به آسانی و با کارایی بهتر وب‌سایت خود را مدیریت کنید.ما می توانیم در سایت سطوح دسترسی مختلف تعریف کنیم. تا شما قادر باشید با استخدام افراد مختلف، سایت تخفیف خود راحت تر مدیریت کنید.

امکان معرفی سایت به دوستان توسط کاربران

می توانیم در طراحی سایت تخفیفان امکانی ایجاد کنیم تا کاربران شما بتوانند به راحتی آن تخفیفی که مد نظر آنها می باشد را به سرعت و در سریع ترین حالت ممکن به دوستان آشنایان خود معرفی کنند. با این تکنیک کاربران بیشتری به سایت شما جذب خواهند شد.

هرچه کاربران سایت شما بالاتر باشد، موجب ارتقای رتبه شما در گوگل می گردد. و داشتن رتبه برتر در گوگل باعث می شود کاربران بیشتری به وب سایت شما وارد شوند. و با اطمینان بیشتری از خدمات شما استفاده نمایند.

اهمیت طراحی صفحه نخست سایت

ما در طراحی صفحه اصلی وب سایت شما، بهترین  تکنیک های طراحی وب سایت را بکار میگیریم. چرا که صفحه نخست سایت تاثیر زیادی در جذب کاربران شما دارد. و نوع طراحی صفحه نخست بر نرخ تبدیل کاربران وب سایت شما تاثیر بسزایی دارد. و همچنین کاربران می توانند تصمیم گیری راحت تری در انتخاب خدمات خود داشته باشند.بدین معنا که کاربران می توانند در همان صفحه اول همه تخفیف هایی که در سایت شما وجود دارد راه مشاهده کنند. و با کلیک کردن بر روی آنها، بتوانند از آن استفاده کنند.

امکان جذب تبلیغات بنری در وب سایت

ما همچنین اگر شما بخواهید می‌ توانیم. در طراحی سایت تخفیف شما بخشی در سایت را برای قرار دادن تبلیغات هم طراحی کنیم. زیرا حتماً صاحبان کسب و کارهای دیگر علاقه دارند تا بتوانند. از کاربران آنلاین وبسایت شما استفاده کنند. و در وب سایت شما تبلیغات بنری خودشان را قرار دهند.تجربه های گوناگون نشانگر این است که در یک وب سایت تخفیف و در طراحی سایت تخفیفان و خرید گروهی ما می توانیم چنین سرویس ها و خدماتی را برای شما ارائه دهیم. و شما نیز به  طبع این سرویس ها را به کاربران خود ارائه دهید.

برخی از امکانات سایت

طراحی وب سایت شما با دسته بندی گروه ها و کالاها انجام می دهیم.  این یعنی در طراحی سایت تخفیف شما دسته بندی کردن کالاها و خدمات تخفیفی اهمیت بسیاری دارد. و به کاربر کمک می کند که به راحتی کالا یا خدمت مورد نظر خود را بیابد و دچار سردرگمی نشود.

همچنین می توانیم در طراحی سایت تخفیف شما صفحه ای ایجاد کنیم که در آن پلن ها و طرح ریزی های مختلف تخفیف برای کاربران ایجاد شده است.  این یعنی شما در طراحی سایت تخفیف خود می توانید بخش های مختلفی را قرار دهید. تخفیف های مختلف و جذاب تر را برای آنها رنگ های متنوع نیز قرار دهید.

امکان دیگر در طراحی سایت تخفیف ، صفحه است که با آن صفحه بتوانید معرفی وب سایت و تخفیفات خود را قرار دهید. و همچنین امکان دعوت از دوستان کاربران برای عضویت در سایت را قرار بدهید.

شما حتی می توانید در این بخش طرح های تشویقی برای کسانی که از دوستان و کاربران دیگر دعوت به عمل می آورند قرار بدهید. تا آنها  بیشتر ترغیب شوند از دوستان خود دعوت کنند، و از این طرح های تشویقی برنامه‌ ریزی‌ شده ی  شما استفاده کنند.

چهارمین نکته در طراحی سایت تخفیف شما قرار دادن صفحه ای برای امتیاز دهی به کاربرهای سایت است. بطوریکه امکان تبدیل امتیازهای کاربر به تخفیف بیشتر برای خرید از سایت شما وجود داشته باشد.

شما با این تکنیک می توانید با دادن این امتیاز ها به کاربران، آنها را تشویق و ترغیب کنید که  از این امتیازهای خود استفاده کنند. که در نهایت برای استفاده از این امتیازها وادار به خرید بیشتر از سایت شما  خواهند شد.

جذابیت تخفیف برای مشتریان فروشگاه ها

امروزه تخفیف واژه ای آشنا برای همه ما شده است. همانطور که در دنیای حقیقی هنگامی که به مغازه ای می رویم. اکثر ما از فروشندگان تقاضای یک تخفیف خوب را داریم. این یک فرصت برای شماست. می توانید با سفارش طراحی سایت تخفیفان از این فرصت به نفع کسب و کار خودتان استفاده نمائید.

در سال های اخیر با به وجود آمدن فروشگاه های زنجیره ای و بیشتر شدن رقابت، بحث تخفیف ها جدی تر شدند. و این فروشگاهها برای بیشتر کردن فروش خود در روزهای مشخص و در زمان های معین طرح های تخفیفی متفاوتی را برای خریداران ایجاد می کنند.

این فروشگاه ها با اعلام از قبل این تخفیف های خود به صورت بروشور، تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی و یا صدا و سیما، باعث می شوند مردم بیشتر به سمت آنها گرایش پیدا کنند. و این خود باعث می شود که هم مردم کالای خود را با قیمت مناسب تری نسبت به بازار خریداری کنند. و هم خود فروشگاه ها به کمک فروش بسیار زیادی که با این تخفیف ها برای آنها به وجود آمده سود بیشتری را کسب کنند .

ایده تخفیف های فروشگاه های زنجیره ای را می توان به هر کسب و کاری گسترش و تعمیم داد. این یعنی همه فروشندگان در کسب و کارهای مختلف می توانند با توجه به نیازهای خود، درصد تخفیف را به مدت معینی برای محصولات خود به مردم اعلام کنند. و بدین طریق میتوانند فروش و محبوبیت خود را بیشتر کنند.

وب تخفیف به عنوان واسطه در فروش

طراحی سایت تخفیف شاید در اولین نگاه به نظرتان عجیب برسد. یا از خود بپرسید طراحی ساخت تخفیفان چه کاربردی دارد؟ شاید به این فکر کنید که کسی که چیزی برای فروش ندارد مسلماً نمی تواند چنین سایتی طراحی کند و از آن بهره ببرد. اما جالب توجه است که بدانید حتما نیازی نیست که شما برای طراحی سایت تخفیف محصولی برای فروش داشته باشید و محصول خودتان را بفروشید. بلکه شما می‌توانید تنها یک واسطه بین خریدار و فروشنده باشید.

شما اگر فن بیان خوبی داشته باشید به فروشندگان مراجعه کنید و با آنها صحبت و مذاکره کنید، می توانید آنها را به همکاری با خود ترغیب کنید. اما این مسلم است که فروشندگان به راحتی حاضر به همکاری با شما نخواهند شد مگر اینکه شما برای آن فروشندگان تضمینی ایجاد کنید تا فروشندگان مطمئن باشند که مشتریان آنها به خوبی از تخفیف های آنها مطلع خواهند شد. قاعدتاً درصد از آنها را در روز بعد برای خرید اقدام می کنند.

رونق کسب و کار با سایت تخفیف

طراحی سایت تخفیف امروزه خود یک بستر و بازار مناسبی برای تجارت و تبلیغات می باشد. اما اساس کار این وب سایت ها چگونه است؟ این وب سایت ها با مشاغل یا مراکز مختلف که دارای خدمات و یا محصولاتی هستند در ارتباط می باشند. و آنها خدمات و کالای خود را با تخفیف مناسب در این سایت به نمایش می‌گذارند.

در واقع طراحی سایت تخفیف خود یک ایجاد ارتباط بین صاحبان یک کسب و کار با مشتری های بالقوه آن است. پس این جزو خدمات اصلی در طراحی سایت تخفیف می باشد.

در واقع، این تخفیف ها به صورت کوپن یا کد تخفیف به کاربر ارائه می شود. و تخفیف آن محصول بعد از آنکه کوپن به فروش رفت و قبل از اینکه مشتری به محل آن کسب و کار مراجعه کند، به مشتری ارسال می شود. بنابراین خود کسب و کار ها هم در این سایت ها به راحتی با تبلیغات خود که تقریباً ریسکی ندارد، از سود بهره می برند.

امکانات تخصصی سایت تخفیف

برخی از امکانات تخصصی طراحی سایت تخفیف را برای شما ذکر می کنیم.  همان طور که می دانید خدمات سایت تخفیف به علت این که به صورت آنلاین ارائه می شود، بنابراین باید امکانی برای پرداخت آنلاین به این گونه وب سایت ها اضافه شود. درگاه پرداخت آنلاین این نیاز را پوشش می دهد.

گزینه دیگری که می تواند در طراحی سایت تخفیف مفید باشد آیتم راهنمای خرید است. که طراحی ساده و واضح آن در طراحی سایت تخفیفان بسیار ضرورت دارد. چرا که ممکن است در یک زمان کاربری قصد داشته باشد که یک خرید را از سایت شما انجام دهد. اما تا به حال تجربه خرید کردن با  کوپن تخفیف یا کد تخفیف را نداشته باشد.

ما در در طراحی سایت تخفیف شما، یک صفحه راهنمای خرید برای کاربران تان اضافه می کنیم، تا آنها بتوانند به راحتی روش خرید و نحوه پرداخت اینترنتی را یاد بگیرند.

مجوز فعالیت اینترنتی

از آیتم های مهم دیگر که باعث جلب اعتماد مشتریان میشود مجوز فعالیت فروش اینترنتی شما یا همان نماد اعتماد هست. در طراحی سایت  تخفیف این آیتم بسیار ضروری و حساس است. زیرا داشتن انواع این مجوزها و نماد اعتماد برای مشتریان شما احساس امنیت و آرامش خاطر می آورد. و باعث می شود تا مشتری شما با خیال آسوده خرید کند.

امکان عضویت در خبرنامه

در طراحی سایت تخفیف یک بخش برای عضویت کاربران شما طراحی میکنیم. تا اینکه کاربران با عضویت در سایت شما بتوانند از تخفیف های روزانه شما مطلع شوند. و این آیتم عضویت در  طراحی سایت تخفیف یکی از الزامات آن است. اصولاً این آیتم عضویت را در طراحی سایت تخفیف به عنوان خبرنامه و یا اشتراک در سایت مینامند.

دسته بندی محصولات و خدمات سایت

یکی از آیتم هایی که باید در طراحی سایت تخفیف به آن توجه کرد دسته بندی محصولات و خدمات  می باشد.  شما در طراحی سایت تخفیف خود باید محصولات را بر اساس زمینه خدمات دسته بندی کنید.

برای مثال می‌توان دسته بندی هایی در زمینه‌های مانند زمینه پزشکی،  زمینه زیبایی  و… قرار بدهید . این باعث می شود که مشتری بتواند از سایت به راحتی دسته بندی مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را انتخاب کند. و وارد تخفیف موجود در همان زمینه بشود.

همچنین طبقه‌بندی شما می تواند براساس زمینه های مختلف دیگر مانند انواع خدمات یا بر اساس شهر ها نیز باشد. با این دسته بندی کاربر می تواند شهر یا استان خاص مد نظر خود را انتخاب کند. و خدماتی که نیاز دارد را در استان مورد نظر خود در کمترین زمان پیدا کند.

امکان نظر سنجی در سایت

همچنین ما می توانیم در طراحی سایت تخفیفان برای سنجش رضایت مندی مشتریان تان امکان نظرسنجی ایجاد کنیم. که مشتری شما بتواند با این آیتم نظر خود را درباره آن محصول و یا کالا و یا نحوه ارائه خدمتی که به او شده اعلام کند.

این خود از طرفی می‌تواند هم باعث بیشتر شدن بازدیدکننده های وب سایت شما شود. و همین که بسیاری از کاربران وب سایت علاقه مند هستند. برای اینکه اطلاعات بیشتری را کسب کنند. نظرات سایر مشتریان را بخوانند. و همچنین از طرف دیگر می تواند باعث شود. مشتریان کنونی شما هم رضایتمندی بیشتری نسبت به خدمات سایت شما داشته باشند.