سئو سایت آتلیه و عکاسی

در این مقاله سئو سایت آتلیه و عکاسی را بررسی می کنیم. معمولا عکاسان زمان زیادی را برای گرفتن یک عکس عالی صرف می کنند. و ساعت ها برای ویرایش آن عکس وقت می گذارند. آن ها از لحظات مختلف زندگی مشتریان خود عکس می گیرند. و یا حتی گاهی عکاس با حیوانات وحشی دست و پنجه نرم می کند. زیرا یک عکاس حیات وحش است. هر زمان که به طبیعت می رود زندگی خود را به خطر می اندازد تا یک شات عکس بگیرید.

با تمام این سختی ها آن ها عاشق کارشان هستند و این حرفه یکی از بزرگترین و بهترین اشتیاقات آن ها است. با این وجود اگر آن ها یک وب سایت عکاسی حرفه ای نداشته باشند تمام تلاش ها و کارهایشان آن چنان که باید جلوگری نماید، خواهد بود. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت آتلیه و عکاسی ، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.

دیگر مطالب مربوط به برگه:

سئو سایت آتلیه و عکاسی

 

مدیریت آتلیه و عکاسی آنلاین

یکی از ابتدایی ترین و صد البته مهمترین بخش در طراحی سایت آتلیه و عکاسی بخش مدیریت آن است. این بخش به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی مطالب را در وب سایت عکاسی خود به اشتراک بگذارید. و اگر نیاز به ویرایش داشته باشند بدون هیچ نگرانی آن ها را ویرایش کنید. و همیشه وب سایتی عالی و بروز داشته باشید. شرکت ما طراحی ویژه ای برای بخش مدیریت در مدیریت وب سایت آتلیه و عکاسی شما انجام می دهد. که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و در کمترین زمان بتوانید عکس ها و مطالب وب سایت خود را ویرایش کنید.

طراحی سایت آتلیه و عکاسی

طراحی سایت آتلیه و عکاسی

گالری تصویر

در طراحی سایت آتلیه و عکاسی به گالری تصویر باید توجه ویژه ای داشت. و این گالری باید از ظرفیت نا محدودی برخوردار باشد. تا شما بتوانید هر تعداد عکسی که دوست دارید را در گالری خود برای بازدید کنندگان وب سایتتان منتشر کنید. ما در طراحی این بخش از دسته بندی های مختلفی مانند عکس های عروسی، عکس های کودکان، عکس های طبیعت و …. استفاده می کنیم. و به مخاطبانتان کمک می­ کنیم تا به راحتی بتوانند عکس های  مورد نظرشان را بینند.

گالری فیلم

این بخش هم مانند بخش گالری تصاویر در طراحی سایت آتلیه و عکاسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و باید از ظرفیت بالایی برخوردار باشد. مخاطبان بسیاری هستند. که به دنبال مشاهده فیلم های شما از وب سایت عکاسی شما دیدن می کنند. شما با داشتن یک گالری فیلم در وب سایت آتلیه و عکاسی خود و البته قرارا دادن فیلم های خود در دسته بندی های مختلف، مانند فیلم های full HD، کلیپ های عروسی، کلیپ های اسپرت و … به کابران خود این امکان را می دهید. تا به راحتی بتوانند فیلم های مورد نظر خود را پیدا و مشاهده کنند.

پرداخت آنلاین صورت حساب های وب

امروزه پیشرفت تکنولوژی کاهش شدید استفاده از پول های نقد را به همراه داشته است. از آن جایی که طراحی سایت آتلیه و عکاسی در دسته کسب و کارهای اینترنتی قرار دارد. شما باید حتما شرایط پرداخت آنلاین وجه را برای مشتریان خود فراهم کنید. طراحان حرفه ای ما، با تجربه کار چندین ساله خود در زمینه طراحی سایت های فروشگاه های اینترنتی می توانند. درگاه های پرداخت آنلاین کاملا امنی را برای وب سایت عکاسی شما طراحی کنند. تا بازدید کنندگان وب سایت عکاسی شما با خیالی آسوده به خرید های خود بپردازند.

سیستم جستجو تصاویر

ایجاد یک سیستم جستجو تصاویر در طراحی سایت آتلیه و عکاسی بسیار اهمیت دارد. زیرا از آن جایی که حتما سایت عکاسی شما مملو از عکس های مختلف است. بازدید کنندگان وب سایت شما برای سهولت در پیدا کردن عکس های مورد نظر خود نیاز به  یک سیستم جستجو دارند. ما با ایجاد یک سیستم جستجوی پیشرفته در وبسایت عکاسی شما به کاربرانتان این اجازه را می دهیم. تا با وارد کردن جزئیات بیشتر در بخش جستجو، راحت تر مطالب مورد نظرشان را پیدا کنند.

امکان دانلود تصاویر

در طراحی سایت آتلیه و عکاسی باید دقت شود. تا کاربران وب سایت عکاسی شما بتوانند. به راحتی به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه، تصاویر مورد نظر خود را دانلود کنند. هرچه مسیر دانلود شما کوتاه تر باشد شما می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

طرح تیره

رنگ تیره، در دسته رنگ های کلاسیک قرار دارد و همیشه هم کلاسیک باقی خواهد ماند. اگر شما در طراحی سایت آتلیه و عکاسی بتوانید از یک طرح تیره استفاده کنید. مثل سیاه و سفید ، باعث شکوه بی نظیر وب سایت عکاسی خود می شوید. با این روش کلاسیک طراحی سایت آتلیه و عکاسی شما، وب سایت شما به عنوان یک وب سایت مدرن برای همیشه به یاد بازدید کنندگان خواهد ماند.

شما از این مدل طراحی می توانید برای تاثیر گذاری بیشتر وب سایت عکاسی خود  بر بازدید کنندگان وب سایت استفاده نمایید، آیا تا به حال این مدل طراحی را تجربه کرده اید؟ اگر شما از جمله کسانی هستید که رنگ های تیره و مدرن را دوست دارید این مدل طراحی سایت آتلیه وعکاسی دقیقا همان چیزیست که دنبالش هستید.

لیست انواع کارهای عکاسی

وقت آن رسیده تا لیستی از انواع کارهای خود در طراحی سایت آتلیه و عکاسی جای دهید. طراحان شرکت ما برای سایت شما دو دسته لیست کار تهیه می کنند یک دسته مربوط به کارها ی شما در زمینه عکاسی است. مانند عکاسی عروسی، عکاسی پرسنلی، عکاسی مدلینگ،  عکاسی کودکان و … است. دسته دوم هم مربوط به کارهایی که شما در زمینه فیلمبرداری انجام می دهید مانند ساخت کلیپ عروسی، فیلم برداری با لوازم حرکتی، فیلم برداری Full HD و …

شما می توانید در یک از هریک از این بخش ها توضیحات کوتاهی از روش های انجام آن فعالیت را بنویسید. با این ترفند شما به کاربران خود اجازه می دهید تا به سرعت متوجه شوند که شما در چه زمینه هایی و به چه روش هایی فعالیت می کنید.

رزومه پرسنل در وب

شما با به اشتراک گذاشتن رزومه پرسنل فعال در آتلیه خود با بازدیدکنندگان سایت عکاسی خود اعتماد آن ها را به دست می آورید. این روش جالب باعث می شود تا بازدید کنندگان شما احساس صمیمیت بیشتری را با شما داشته باشند.

رزرو آنلاین وقت آتلیه

این بخش از طراحی سایت آتلیه و عکاسی در واقع یک بخش با ارزش در وب سایت آتلیه شما است. با وجود مشغله های روز افزون و ترافیک های شدید خیابانی که مردم با آن ها دست و پنجه نرم می کنند. کاربران زیادی خواهان خرید ها و رزرو های اینترنتی به جای خرید ها و رزرو های حضوری هستند. زیرا در این صورت نیاز به وقت و هزینه کمتری دارند. اگر شما می خواهید هنگام با مردم و نیازهای آن ها قدم بردارید. حتما در طراحی سایت آتلیه و عکاسی خود یک بخش را برای این امر مهم و پول ساز در نظر داشته باشید.

اعلام تعرفه کارها در وب

اگر شما مایل باشید می توانید در طراحی سایت آتلیه و عکاسی خود بخشی را برای آگاهی کاربران از تعرفه های خدمات خود طراحی کنید. با طراحی این بخش در وب سایت آتلیه خود، به کاربران در انتخاب خدمات مورد نظرشان کمک شایانی خواهید کرد.

بخش تماس با ما

این بخش یکی از بخش های مهم در طراحی سایت آتلیه و عکاسی شما می باشد. زیرا هدف شما از داشتن یک وب سایت آتلیه معرفی خود به جامعه و جذب مخاطب و مشتری است. پس مخاطبان شما باید بتوانند در صورت نیاز به سادگی با شما در ارتباط باشند. در طراحی سایت آتلیه و عکاسی خود حتما این موضوع را الویت کار خود قرار دهید. که بخش تماس با ما کاملا در دسترس و قابل مشاهده باشد. ما با قرار دادن آدرس دقیق و شماره تلفن آتلیه شما در این بخش به کسب و کار شما رونق بهتری می بخشیم و به مخاطبانتان اجازه می دهیم تا در صورت نیاز به راحتی با شما در ارتباط باشند.

طراحی تصویر پس زمینه کامل

این روش طراحی پس زمینه تمام دنیا را جذب کرده و دلایل آن کاملا واضح است است. اولا شما می توانید مضمون سایت خود را در نگاه اول با استفاده از تصویر پس زمینه وب سایت خود به مخاطبانتان برسانید. دوما، با استفاده از یک تصویر تمام صفحه به چشم یک بیننده اجازه می دهید. به سادگی و در نگاه اول به درک خاصی از طراحی شما پی ببرد. شما باید تصویر پس زمینه را با دقت انتخاب کنید. و تمام جزییات آن را بررسی کنید.

زیرا این اولین چیزی است که یک بازدید کننده به محض ورود به سایت عکاسی شما می بیند. و همان طور که می دانیم اولین تصور مهم ترین است. به یاد داشته باشید، با طراحی سایت آتلیه و عکاسی با تصویر پس زمینه کامل شما می توانید به یک نتیجه عالی دست پیدا کنید.

 

سرعت باز شدن صفحات

همان طور که می دانید هدف اصلی بازدید از وب سایت عکاسی شما دیدن نمونه کارهای شما و یا دانلود و خرید تصاویر موجود در سایت شما است. سرعت باز شدن تصاویر در طراحی سایت آتلیه و عکاسی شما باید مناسب باشد تا بازدید کنندگان سایت شما را خسته نکند. سرعت بالای باز شدن عکس ها افزایش مخاطبان را برای وب سایت آتلیه شما به ارمغان می آورد. و برعکس این مورد هم صدق می کند اگر سرعت باز شدن تصاویر در وب سایت شما کند. باشد و روند باز شدن تصاویر زیاد طول بکشد مطمئنا شما مخاطبان زیادی را از دست خواهید داد.

صفحه پیشنهاد های ویژه عکاسی

وجود یک صفحه از پیشنهاد های ویژه شما در طراحی سایت آتلیه وعکاسی باعث می شود. تا کاربران با ذوق هنری و خلاقیت های شما بیشتر آشنا شوند. شما می توانید در این صفحه پیشنهادات ویژه و خاصی را مانند عکاسی در فضای باز ، عکاسی در طبیعت، عکاسی در باغ و … را بیان کنید. حتی شما می توانید یک بخش VIP  طراحی کنید که خدمات زیادی را با قیمت مناسبی به مشتریان شما ارائه می دهد.

نوار پیمایش در وب سایت

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد. که که در وسط مطالعه یا دیدن وب سایتی هستید و ناگهان تصمیم می گیرید. که به منوی اصلی بروید. در این لحظه شما چه کار خواهید کرد؟ معمولا شما از دکمه back استفاده می کنید. و به صفحه سرچ گوگل بر می گردید و کل فرایند باز شدن سایت را انجام می دهید. ما مطمئن هستیم که شما ترجیح می دهید. منو را در بالای صفحه پیدا کنید تا دکمه مقصد را همان جا بیابید. اگر شما در طراحی سایت آتلیه و عکاسی این روند را در در نظر بگیرید. مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت شما به راحتی می توانند. از این طریق صفحات مورد نظر خود را بدون معطلی بیایند.

طراحی پارالاکس

شما با کمک طراحی پارالاکس می توانید طراحی سایت آتلیه و عکاسی خود را ارتقا دهید. در طراحی پارالاکس به تصاویر صفحه عمق و حرکت داده می شود. این مطلب می تواند زیبایی وب سایت عکاسی شما را چند برابر کند و یک ویژگی کلیدی در موفقیت وب سایت شما باشد. طراحی پارالاکس به شکل خاصی وب سایت آتلیه شما زندگی می بخشد و آن را به چیزی فراتر از یک وب سایت آتلیه تبدیل می کند.

البته استفاده از طراحی پارالاکس در طراحی سایت آتلیه و عکاسی شما معایبی هم به همرا دارد که یکی از مهمترین آن ها کاهش سرعت باز شدن صفحات وب سایت شما است.

طراحی

این مورد یکی از ضروریات طراحی سایت آتلیه و عکاسی  است. زمانی که شما وب سایت آتلیه خود را به صورت  Responsive طراحی می کنید. مخاطبان شما می توانند. سایت شما را در تمام مرور گرها و دستگاه ها مانند انواع موبایل و تبلت به درستی مشاهده کنند. در این روش زمانی که مخاطبان شما وب سایت عکاسی خود را در موبایل یا هر دستگاه دیگری باز می کنند. ظاهر وب سایت شما با توجه به ابعاد صفحه نمایش کاربر تغییر می کند. و به دنبال آن سایر بخش های وب سایت نیز متناسب با آن تنظیم می شود.

از آن جا که در طراحی سایت آتلیه و عکاسی شما می خواهید عکس های خود را به مخاطبانتان نشان دهید این روش طراحی تاثیر چشم گیری در کیفیت نمایش عکس های وب سایت شما خواهد داشت. طراحان حرفه ای شرکت ما از این موضوع آگاه هستند و در طراحی سایت آتلیه وعکاسی شما این موضوع خیلی مهم را رعایت می کنند.

 

اهمیت بهینه سازی محتوا

طراحان مجرب شرکت ما با بهینه سازی محتوای وب سایت عکاسی شما، این امکان را برای وب سایت شما به وجود می آورند. تا در صدر نتایج جستجوی گوگل به زیبایی بدرخشد. رعایت این موضوع یکی از موارد اولیه مهم در کسب و کار های مجازی است. شرکت ما با نویسندگان باتجربه خود در بهینه سازی سایت شما کمک شایانی خواهند کرد. و با سئو وب سایت عکاسی شما نظر بازدید کنندگان زیادی را به وب سایت شما جلب خواهند نمود.

انتخاب هاست مناسب

انتخاب هاست مناسب یکی از نکات مهم در طراحی سایت آتلیه و عکاسی است. از آن جایی که شما قرار است در وب سایت آتلیه خود آرشیو بزرگی از عکس ها را داشته باشید. و حجم زیادی از عکس ها را به اشتراک بگذارید انتخاب هاست مناسب اولین قدم در موفقیت کسب و کار اینترنتی شما خواهد بود. اگر شما برای طراحی سایت آتلیه و عکاسی خود از حجم هاست مناسبی استفاده نکنید.

با گذشت زمان و گسترش کارتان و همچنین افزایش عکس های شما، وب سایت آتلیه شما جای کافی برای انتشار عکس های شما نخواهد داشت و شما مجبور به پاک کردن عکس های قدیمی تر برای انتشار عکس های جدید خواهید بود.

با توجه به مطالب گفته شده حتما متوجه شده اید که طراحی یک سایت آتلیه و عکاسی حرفه ای نیاز به ذوق هنری زیاد و استفاده مناسب از روش های طراحی سایت دارد. شرکت ما با داشتن طراحان حرفه ای ، با حوصله و خوش ذوق توانسته نظر مثبت بسیاری از مدیران وب سایت های عکاسی را جلب کند.