طراحی سایت شرکتی
مارس 27, 2021
طراحی سایت رستوران
مارس 27, 2021

طراحی سایت شخصی 

در بررسی این دسته از طراحی ها باید به این نکته توجه داشته باشیم که سئوی سایت برای داشتن یک سایت حرفه ای خیلی مهم است. شاید واژه سایت برای شما هنوز واژه غریبی باشد. ولی بهتر است بدانید که اگر می‌خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید. بهره گیری از طراحی به امری الزامی مبدل می گردد. این نوع از طراحی وب برای مشاغل مختلفی انجام می‌شود. و طیف وسیعی از کاربردها را شامل می‌شود.  که هرکدام دارای مزایای مخصوص به خود است. در زیر به برخی از مزایای آن اشاره می‌کنیم:

یکی از فواید طراحی سایت قابلیت جستجو توسط کارفرمایان است. امروزه کارفرمایان و بنگاه‌های کاریابی برای دسترسی به اطلاعات مخاطبین و کارجویان از جستجو نام آن‌ها در فضای مجازی استفاده می‌کنند. این کار به آن‌ها کمک می‌کند که متقاضیان و مهارت‌ها و علایق آن‌ها را بهتر درک کنند.

این نوع از طراحی سایت ها و ارائه آن در جلسات مصاحبه شغلی می‌تواند .چشم‌انداز خوبی به منظور یک مصاحبه عمیق و حرفه‌ای برای شما ایجاد نماید  .افزون بر این ،  در نظر کارفرمایان و مدیران شرکت ، شما حرفه‌ای‌تر معرفی خواهید شد.

داشتن وب سایت وقتی مثمر ثمر واقع خواهد شد. که برای موتورهای جستجو نظیر گوگل بهینه شده باشد .در این صورت است که در صدر نتایج جستجو نمایش داده می شود .این امر به کمک تکنیک‌های سئو امکان‌پذیر هست.

بله درست دیدید با داشتن آن می‌توانید. ترتیبی دهید که کارها به سمت شما بیایند. این موضوع وقتی پررنگ ‌تر می‌گردد که شما یک سایت طراحی نمایید و لینک آن را در در شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین و … قرار دهید .

بیشتر افراد حرفه‌ای و کارفرمایان از سرچ در وب سایت ها برای برگزیدن نیروهای مورد نیاز خود بهره می گیرند. باید در نظر داشته باشید که برای آن ، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد

چه مشاغلی نیاز به طراحی وب دارند؟

شاید بپرسید که چه مشاغلی می‌توانند اقدام به طراحی وب سایت نمایند؟ در جواب  این سوال می‌توان گفت. تمامی مشاغل موجود اعم از:

پزشکان برای نوبت دهی آنلاین، مشاوره بیماران، معرفی خود به بیماران و ذکر سوابق کاری و پژوهشی خود و همچنین ، دادن اطلاعات به بیماران به طراحی وب بسیار نیاز دارند.

وکلا هم همانند پزشکان دارای مراجعه کننده هستند. و نیاز است تا با موکلین خود در تماس باشند . آن ها  نیز می‌توانند از این نوع طراحی برای نوبت‌ دهی به مراجعین خود و البته دادن اطلاعات و مشاوره آنلاین و بسیاری کارهای دیگر استفاده نمایند.
مهندسان به خصوص مهندسانی که دارای نمونه کار هستند. نظیر مهندسین عمران و معماری به شدت به طراحی این نوع سایت نیازمند هستند. چرا که می‌توانند برای نشان دادن رزومه خود به کارفرما و همچنین ، تقویت رزومه خود از طراحی سایت شخصی بهره بگیرند.

نویسندگان از دیگر افرادی هستند .که برای ارائه نمونه کارهای خود و همچنین ، ارتباط با ناشرین و هواداران و …  می‌توانند. از این مورد استفاده کنند.

سیاستمداران یکی از افرادی هستند .که داشتن سایت شخصی برای آن‌ها بسیار الزامی است .چرا که یک راه ارتباطی عالی برای تماس با مردم و گرفتن دیدگاه‌ها و نظرات و پیشنهادات آن‌ها است.

معلمان هم از دیگر افرادی هستند .که داشتن سایت برای آن‌ها بسیار واجب است. چرا که می‌توانند از این طریق با دانش آموزان خود در ارتباط باشند. و یا اشکالات درسی آن‌ها را برطرف نمایند. و از طرفی اخبار متنوع و مطالب مفید در حوزه آموزشی خود را در آن درج نمایند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید برای داشتن یک وب سایت حرفه ای باید از یک تیم فی قوی برای سئوی سایت شخصی خود استفاده کنید.

امکانات یک سایت شخصی

یک سایت دارای امکانات زیادی است که بسته به نیاز مخاطب می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال می‌تواند. دارای قسمت‌هایی چون.در طراحی سایت شامل یک سرگذشت کلی از شخص موردنظر به همراه عکس و گاهی اوقات امضای او هست. در این قسمت نباید به ذکر جزئیات پرداخت و صرفا باید به  خلاصه­ای مختصر و مفید اکتفا نمود.

بی شک در هر شغلی که باشید. ارائه نمونه کار به مخاطبین و مشتریان شما می‌تواند .حس اطمینان بهتری به کارفرما و یا مشتری شما بدهد .و این میسر نمی‌شود مگر با درج آن‌ها در سایت و هدایت مخاطب به مشاهده آن‌ها. بنابراین  رزومه خود را با ارائه نمونه کارها در سایت خود غنی‌تر کنید. تا بهتر دیده و انتخاب شوید.

مهم‌ترین قسمت هر سایتی بخش اطلاعات تماس آن است که اغلب در اکثر سایت‌ها نادیده گرفته می‌شود. بهتر است برای دیده شدن و انتخاب شدن اطلاعات تماس خود را به درستی درج نمایید.

در اطلاعات تماس قراردادن نقشه می‌تواند. نقش مهمی در دیده شدن سایت و البته ارتباط مؤثر تر مخاطبین شما داشته باشد. فراموش نکنید که  در طراحی این نوع سایت مکان خود را بر روی  نقشه سنجاق کنید.

شاید شما هم  جزء افرادی هستید .که قبلا یه سایت را مشاهده نموده اید و از آن خوشتان آمده است .و اکنون می خواهید اقدام به طراحی نظیر آن نمایید . ولی بهتر است قبل از اقدام به پیاده سازی و طراحی  ، لیستی از مهم‌ترین سوالاتی که به انجام پروژه شما کمک می‌کند فهرست کنید.

اگر از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده می‌کنید. این سیستم‌ها دارای انواع قالب‌های آماده برای طراحی هستند. که یک سایت زیبا با امکانات فوق‌العاده را برای کاربر فراهم می‌کنند. در این سیستم ها می توانید به راحتی بر روی سئوی سایت خود فعالیت کنید و در ارتقای وب سایت خود گامی موثر داشته باشید.

طراحی سایت شخصی 

طراحی لوگو را فراموش نکنید

ممکن است شما کار خود را به تازگی شروع کرده باشید.  ولی با این وجود نباید از درج لوگو در وب سایتتان غافل ماند . چرا که لوگو  در واقع هویت نام شما است.  پس یک لوگوی زیبا برای خود طراحی کرده و یا اگر دانش طراحی لوگو را ندارید می توانید.

از یک طراح گرافیک کمک بگیرید و لوگوی منحصر به فرد برای خود طراحی نمایید. از لوگوها در جاهای مختلفی از وب سایت خود می توانید بهره گیرید. فراموش نکنید وجود لوگو  برای رسمی‌تر شدن سایت شما ضروری است و به سئوی سایت شما کمک می کند.

ریسپانسیو در این نوع طراحی سایت یعنی اینکه طوری طراحی شود. که در تمام دستگاه‌ها اعم از موبایل و تبلت و لپ تاپ و … به طور واضح دیده شود. به اصطلاح سایت در گوشی ویا وسیله دیگر به هم نریزد.
نکته‌ای که وجود دارد این است که ریسپانسیو بوده یک سایت علاوه بر مخاطب پسند بودن، گوگل پسند نیز هست. به این معنی که طراحی ریسپانسیو این امکان را به سایت شما می‌دهد. که در صدر نتایج جستجو نمایان شود. ریسپانسیو بودن یکی از نکات مهم در سئو است.

سرعت سایت را در نظر داشته باشید

بعد از طراحی و یا در حین آن لازم است تا با ابزارها و روش‌های گوناگون سرعت لود شدن سایت خود را تست کنید چرا که کندی سرعت لود شدن یک امتیاز منفی بزرگ برای سئوی سایت شما محسوب می‌گردد؛  افزون بر این که حوصله کاربر  را سر می‌برد سبب می‌شود موتورهای  جستجو هم به شما امتیاز منفی دهند.

این نوع طراحی برای هرکسی که به دنبال یک ایدهآل شغلی برای خود است بسیار ضروری است. داشتن سایت برای شما نه‌تنها شما را حرفه‌ای‌تر جلو می‌دهد بلکه سبب می گردد که موقعیت‌های شغلی بهتری را به سوی خود جذب نماید.

بهتر است تا برای طراحی به شرکت‌های معتبر و به قول معروف کاربلد مراجعه کنید. تا ضمن به دست آوردن یک سایت بی‌نظیر در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی نمایید. نکته‌ای که لازم است در مورد انتخاب دامنه مناسب انتخاب کنید این است .که اگر نام خاصی برای دامنه خود در نظر ندارید بهتر است از اسم خود استفاده کنید.

این وب‌سایت می‌تواند برای مصاحبه‌های شغلی شما بسیار مفید باشد. اگر همراه رزومه pdf شما باشد. در واقع ایجاد برند شخصی می تواند نقش بسزایی در موفقیت شما ایجاد نماید. در ادامه این مطلب تعدادی از عنوان هایی که میتوان از آن ها به عنوان یکی از این نوع وب سایت ها استفاده کرد را معرفی می کنیم.

طراحی سایت کاندیدا

طراحی سایت کاندیدا در قسمت های سیاسی کشور بسیار اهمیت دارد. امروزه اینترنت و فضای مجازی نقش پر رنگی را در مبارزات سیاسی ایفا می کند. محبوبیت شبکه های اجتماعی و اینترنت در بین مردم، سیاستمداران را مجاب به کناره گیری از روش های سنتی و ورود به دنیای تکنولوژی و اینترنت کرده است. به همین خاطر آن ها برای حضوری فعال تر در عرصه رقابت به فکر پیاده سازی و طراحی سایت کاندیدا حرفه ای افتاده اند. هر کاندیدا می تواند برای خود یک وب سایت شخصی داشته باشد.

طراحی سایت شرکتی

چرا وجود طراحی سایت شرکتی مهم است؟همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، یکی از روش های ورود به دنیای مجازی استفاده از طراحی سایت شرکتی می باشد.وب سایت به عنوان فروشگاه های همیشه باز و ۲۴ ساعته ای عمل می کنند.که در هر ساعت شبانه روز به معرفی محصولات و خدمات شما می پردازد .افراد زیادی را از سراسر نقاط ایران و حتی سایر کشورها را با شرکت شما آشنا می کند.در واقع قطعاً مالک هر شرکتی  قبل از اقدام به طراحی سایت شرکتی این سوال را در ذهن خود خواهد داشت.اینکه استفاده از وب سایت باعث افزایش درآمد و فروش او خواهد شد، شکی در آن نیست.برای حذف این دغدغه کافی است نگاهی به آمار و ارقام بازدید سایت های مختلف فروشگاهی و خدماتی بندازید.

آنگاه متوجه درآمد آنها خواهید شد، یک سایت پربازدید قطعاً درآمد زیاد را نیز به همراه خواهد داشت.برای درک بهتر این جنبه و مزیت بهره گیری از طراحی سایت شرکتی ، مثالی ساده می زنیم فرض کنید که قصد خرید کالایی را دارید.در اولین نتیجه جستجو دیجی‌کالا خواهید دید،با ورود به سایت دیجی کالا زیبایی خاص سایت توجه شما را جلب کرده و ترغیب مشاهده ادامه سایت خواهد کرد.اگر سایت دیجی کالا از طراحی خوبی برخوردار نمی بود یا سرعت بسیار پایین لود می شد و گشت و گذار در آن برای شما مشکل می بود.

بلافاصله از سایت خارج می شدید و خرید خود را از سایت جذاب تر و سبکتر دیگری انجام می دادید.پس نتیجه می گیریم که زیبایی و سبک بودن سایت یکی از ملاکهای جذب مشتری و در نتیجه افزایش فروش می باشد. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت شرکتی ، سئوی سایت شخصی اهمیت زیادی دارد.

طراحی سایت مدرن

در واقع، طراحی سایت مدرن کمک می کند  یک گام از رقبای خود جلوتر باشید. چون می توانید امکانات بیشتری در وب سایت مدرن خودتان جهت رشد و یا فروش بیشتر در اختیار داشته باشید.در گذشته شما با استفاده از یک مغازه و تبلیغات بسیار ساده مانند تبلیغات کاغذی و یا چاپ تراکت یا اگر خیلی می خواستید هزینه کنید. چاپ آگهی نامه در روزنامه های کثیرالانتشار می ‌توانستید به راحتی کسب و کار خود را معرفی کنید. و مشتریان بالقوه خود را به سمت فعالیتتان بکشانید.

تا چند سال پیش، فروش و سود حاصله از این روش تبلیغاتی در کسب و کار مناسب بود. چون بازدهی مناسبی داشت، افراد  هم عمدتا به دنبال تغییر شیوه مشاغل خود نمی رفتند. اما امروزه با طراحی سایت مدرن راهکارها و ابزارهایی نوین برای تبلیغات خواهید داشت. از جمله ایمیل مارکتینگ، سئو و… این نکته را به خاطر داشته باشید که در طراحی سایت شرکتی انجام تحقیقات و پرس و جو از افراد و شرکت های مختلف است.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری نیاز به بررسی حرفه ای دارد. ظهور اینترنت ، منجر به دگرگون شدن جامعه صنعتی گشته است . و در تمام وجوه زندگی بشر از جمله خبر رسانی  رشد چشمگیری داشته است . امروزه اینترنت و طراحی سایت خبری ، را می توان ستون فقرات ارتباطات در سراسر  این کره خاکی دانست .

همان طور که می دانید  اینترنت  در دنیای کنونی   ، به دهکده جهانی اینترنت شهرت یافته است . دهکده ای که  اقصی نقاط این گیتی را از طریق  پیوستن هزاران شبکه محلی بهم پیوند داده است .  شما از طریق طراحی سایت خبری می توانید به این دنیای شگفت انگیز وارد گردید.

در واقع تاثیر کامپیوتر ها و طراحی سایت خبری چیزی مشابه با اختراع چاپ می باشد و بر اطلاع رسانی و نشر اخبار در زمینه های مختلف تاثیر بسیار شگفت انگیزی گذاشته است. و در حیطه های مختلف ، روی نگرش و رفتار بشر تاثیر گذاشته است.

طراحی سایت آموزشگاهی

در دنیای کنونی اکثر افرادی که طالب یادگیری و به دنبال ارتقاء مهارت خود هستند .برای این که تصمیم بگیرند  از کدام آموزشگاه  استفاده نمایند.یا از کدام محصولات آموزشی بهره گیرند.

اکثرا معمولا به سرچ و آنالیز اطلاعات در موتورهای جستجو نظیر گوگل رو می آورند.از این رو وب سایت آموزشگاهی اگر به خوبی طراحی و کیاست گردد. به ویژه اگر وب سایت برای موتورهای جستجو به خوبی بهینه سازی شده باشد. می تواند در جذب متقاضی برای آموزشگاه شما بسیار مثمر ثمر واقع شود. با توجه به این موضوع طراحی سایت آموزشگاهی می تواند کمک زیادی به دیده شدن فعالیت شما بکند.

طراحی سایت آتلیه و عکاسی

یکی از ابتدایی ترین و صد البته مهمترین بخش در طراحی سایت آتلیه و عکاسی بخش مدیریت آن است. این بخش به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی مطالب را در وب سایت عکاسی خود به اشتراک بگذارید. و اگر نیاز به ویرایش داشته باشند بدون هیچ نگرانی آن ها را ویرایش کنید. و همیشه وب سایتی عالی و بروز داشته باشید. شرکت ما طراحی ویژه ای برای بخش مدیریت در مدیریت وب سایت آتلیه و عکاسی شما انجام می دهد. که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و در کمترین زمان بتوانید عکس ها و مطالب وب سایت خود را ویرایش کنید.

با طراحی سایت آتلیه و عکاسی می توانید به راحتی نمونه کار های خود را در معرض دید مشتری قرار دهید. می توانید مدیریت ساده ای روی مجموعه خود داشته باشید و به راحتی خود را به عنوان یک برند معتبر معرفی کنید.

طراحی سایت ورزشی

برخی طراحان حرفه ای و کار بلد، طراحی سایت ورزشی را به گونه ای انجام می دهند. که هم اخبار مربوط به ورزش های مختلف در آن مطرح می شود. و هم لوازم مختلف ورزشی به فروش می رسد. در این روش طراحی سایت ورزشی خیلی مهم است. که وب سایت ورزشی و اسپرت شما قابلیت به روز رسانی و آپدیت شدن را داشته باشد.

پس حتما قبل از درخواست طراحی سایت ورزشی هدف خود را از طراحی سایت ورزشی به روشنی و شکلی واضح و دقیق مشخص کنید.
پیشنهاد شرکت ما به مربیان رشته های ورزشی این است. که با داشتن یک وب سایت ورزشی حرفه ای ، خود را به افراد جامعه معرفی کنند. همچنین طراحی سایت ورزشی با سبکی ویژه، برای باشگاه های ورزشی، می تواند مخاطبانی را که به دنبال کسب اطلاعات پیرامون رشته ورزشی موجود در باشگاه شما هستند، را جذب کند. و در نهایت باعث افزایش آمار ثبت نام در باشگاه شما شود.

مطالب مشابه طراحی سایت سایت شخصی

https://crowssite.com/
طراحی سایت مدرسه
https://crowssite.com/
طراحی سایت مدرن
https://crowssite.com/
طراحی سایت وکالت
https://crowssite.com/
طراحی سایت مدرسه
https://crowssite.com/
طراحی سایت مدرسه
https://crowssite.com/
طراحی سایت مدرسه
https://crowssite.com/
طراحی سایت مدرسه
https://crowssite.com/
صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.