طراحی سایت موزیک
مارس 27, 2021
طراحی سایت کارخانه ها
مارس 27, 2021
 • طراحی سایت کاندیدا

  طراحی سایت کاندیدا در قسمت های سیاسی کشور بسیار اهمیت دارد. امروزه اینترنت و فضای مجازی نقش پر رنگی را در مبارزات سیاسی ایفا می کند. محبوبیت شبکه های اجتماعی و اینترنت در بین مردم، سیاستمداران را مجاب به کناره گیری از روش های سنتی و ورود به دنیای تکنولوژی و اینترنت کرده است. به همین دلیل برای حضوری فعال تر در عرصه رقابت طراحی سایت کاندیدا حرفه ای بسیار کارآمد است.
  شرکت ما تمام مواردی که برای ایجاد، راه اندازی و مدیریت وب سایت سیاسی خود نیاز دارید. را در طراحی سایت کاندیدا به شما ارائه می دهد. یکی از عوامل تاثیر گذار در پیروزی بر رقیبان سیاسی خود، سرعت و صرف هزینه کمتر در تبلیغات و طراحی سایت کاندیدا است. طراحان حرفه ای ما در طراحی سایت کاندیدا سرعت بالایی داشته و قدر زمان شما را می داند.

  ما بعد از تایید طرح های سفارشی از جانب شما تنها طی چند روز وب سایت سیاسی شما را آماده می کنیم. پس با اطمینان خاطر طراحی سایت کاندیدای خود را به متخصصین ما بسپارید. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت کاندیدا ، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.

نکات کلیدی در یک سایت

 • محتوای سایت

  هدف اصلی نامزدهای انتخاباتی از طراحی سایت کاندیدا معرفی خود به مردم است. در این میان محتوا در وب سایت های کاندیدا اهمیت ویژه ای دارد. محتوی سایت های سیاسی شامل:

  1. بیوگرافی نامزدهای انتخاباتی
  2.  مشخصات شخصی
  3. فعالیت ها
  4. مدارک تحصیلی
  5. موارد تکمیلی است.

  اگر بیوگرافی نامزدها در قالبی درست و به صورت مستند نگاشته شود. می تواند بیشترین تاثیر را بر خوانندگان خود بگذارید و طرفدارن بسیاری را جذب نماید. فقط یک نویسنده ماهر و توانمند می تواند. یک محتوای عالی درطراحی سایت کاندیدا برای نامزد های سیاسی بنگارد. در محتوا نویسی وب سایت های انتخاباتی باید اصول و استانداردهای سئو نیز در کنار تمام موارد ذکر شده رعایت گردد. تا بتواند بازدید کنندگان بیشتری را برای وب سایت انتخاباتی شما جذب نماید.

 • گرافیک سایت

  زمانی که بازدید کنندگان اولین بار وارد وب سایت انتخاباتی شما می شوند. اولین چیزی که نظر آن ها را به  خود جلب می کند. گرافیک وب سایت شما است. گرافیک های پر زرق و برق معمولا از جذابیت و محبوبیت کمتری برخوردارند. طراحان حرفه ای ما برای طراحی سایت کاندیدا اغلب از طرح های ساده و زیبا و تاثیر گذار استفاده می کنند.

  در طراحی صفحه نمایش سایت کاندیدا ما از رنگ های متنوع برای جذب بیشتر مخاطبان به مهم­ ترین قسمت های صفحه استفاده می نماییم. این روش مخاطبان شما را در بدو ورود به وب سایت انتخاباتی با سهولت بیشتری متوجه  پیام شما و همچنین ادراک آن می شود.

  با این روش دیگر نیاز نیست مخاطبان وقت با ارزش خود را گذشته و کل مطالب سایت را بخوانند تا پیام شما را دریافت نمایند. چه بسا که خواندن کل مطالب سایت مخاطبان شمارا خسته کند و باعث خارج شدن آن ها از  وب سایت کاندیدا شما شود. با این روش مخاطبان با صرف کمترین زمان و با سرعت پیام شمارا متوجه می شوند و قطعا آمار بازدید کنندگان سایت شما به صورت تصاعدی  بالا می برد.

آمار بازدید کنندگان

آمار بازدید کنندگان در طراحی سایت کاندیدا به شما کمک می کند. افزون بر این که ، به شما امکان مشاهده تعداد بازدید کنندگان  وب سایت خود را  می دهد. شما را قادر می سازد میزان موفقیت خود را نیز آنالیز و برآورد نمایید. اگر وب سایت کاندیدای شما با کاهش بازدیدکنندگان مواجه شد. به این معنی است که در کار شما یک سری ایراداتی وجود دارد. که باید سریعا رفع شود. پس اهمیت این بخش را دسته کم نگیرید و از کاربردهای آمار بازدید کنندگان در طراحی سایت کاندیدا خود بهره جویید

 • بهینه سازی سایت

  طراحان مجرب و محتوا نویسان حرفه ای ما با همکاری هم تلاش می کنند تا سایت انتخاباتی شما رتبه نخست گوگل را از آن خود کند. در این صورت مخاطبان شما با یک سرچ ساده به راحتی می توانند. به سایت شما دسترسی داشته باشند و از آن دیدن نمایند. این نکته یکی از نکات بسیار مهم برای جذب مخاطب در طراحی سایت کاندید است. برای آن که وب سایت انتخاباتی شما در صفحه اول و در دسته  وب سایت های تاپ گوگل قرار گیرد. باید حتما محتوای سئو شده و یونیکی داشته باشد.

اطلاع رسانی دقیق

یکی از عوامل مهم در ترغیب مخاطبان به شرکت در سخنرانی های شما و پیگیری اخبار شما اطلاعات دقیق و به روز از فعالیت های شما و اخبارها است. این بخش خیلی مهم را در طراحی سایت کاندیدا نباید از قلم انداخت. زمانی که شما در سایت انتخاباتی خود گزارشی از فعالیت های اخیر خود را  همراه با عکس های مربوطه را به اشتراک می گذارید. مخاطبانتان را ترغیب می کنید. تا اخبار سایت شما را دنبال نمایند.  و با اطلاع دقیق از ساعات و مکان های سخنرانی شما بتوانند در جلسات سخنرانی شما حضور پیدا کنند.

در واقع این بخش نقش مهمی در به روز رسانی وب سایت انتخاباتی شما دارد. همچنین با این بخش مخاطبان درک بهتری از سیاست های شما می توانند داشته باشند. زمانی که مخاطبان وارد وب سایت انتخاباتی شما می شوند. و اخبار به روز و جدید را مطالعه و بررسی می کنند. این حس را دارند که شما همگام و هم قدم با آنها از مسائل و اخبار روز دنیا آگاهی دارید. و این باعث می شود تا آن ها شمارا یک فرد آگاه و به روز بدانند، پس به شما اعتماد بیشتری نشان می دهند.

 • طراحی مدیریت محتوا

  در طراحی سایت کاندیدا تمام سعی ما این است. که سیستم مدیریت محتوا و ابزارهای مربوط به آن بسیار ساده طراحی شوند. تا تمام کاربران حتی کاربران بی تجربه نیز بتوانند. به راحتی وب سایت سیاسی خود را مدیریت و به روز رسانی  نمایند.

 • سازگاری با موبایل و تبلت

  ما در عصر تکنولوژی و دنیای اینترنت زندگی می کنیم. و پیشرفت روز افزون موبایل ها و تبلت ها موجب کمتر ماندن افراد در اتاق کار خود، پشت کامپیوتر شدند. و یا لب تاپ های سنگین را با خود حمل نمایند. در طراحی سایت کاندیدا باید به این نکته خیلی توجه نمود. و سایت انتخاباتی شما به صورتی طراحی گردد. که براحتی توسط مرورگرهای موبایل و تبلت باز شده و قابل مشاهده باشد. همچنین ، این دسته از مخاطبان نیز بتوانند به راحتی از امکانات سایت انتخاباتی شما استفاده نمایند. و اخبار و اطلاعات شما را به سرعت دریافت و مطالعه کنند.

 • حجم هاست مناسب

  اگر در طراحی سایت  کاندیدا خود از هاست مناسبی استفاده نماید. با افزایش سرعت لود صفحات شما دیگر نگران حجم مطالب خود نیستید. اگر از انتخاب حجم هاست وب سایت انتخاباتی خود مطمئن نیستید. اصلا نگران نباشید انتخاب حجم هاست وب سایت خود را به ما بسپارید. طراحان حرفه ای و مجرب شرکت ما همیشه بهترین حجم را در طراحی سایت کاندیدا در نظر می گیرند.

نظر سنجی و ارتباط با مردم

بخش نظر سنجی به شما کمک می کند تا با خواسته های مخاطبان خود  مطلع گردید. شما با بررسی جواب هایی که مخاطبانتان در این بخش به شما می دهند. می توانید اطلاعات جالب و خیلی کاربردی به دست آورید. طراحی این بخش خاص در وب سایت انتخاباتی شما می تواند تاثیر چشم گیری در جذب مخاطب داشته باشد.

در واقع این مزیت سبب می شود که شما با مردم در ارتباط باشید. این جمله کوتاه ولی پر انرژی در واقع اساس کار یک کاندیدای مردمی است. مردم به وسیله این بخش می توانند. با نامزد های انتخاباتی خود در ارتباط باشند. و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارند.

در طراحی سایت کاندیدا حتما باید یک بخش نظر سنجی و ارتباط با مردم طراحی شود. و در قسمتی از سایت که به راحتی قابل مشاهده و دسترسی است قرار گیرد. شما با طراحی این بخش در وب سایت انتخاباتی خود به مردم می فهمانید. که چقدر برای شما ازشمند هستند.و شما درواقع می خواهید برا ی بهبود شرایت این مردم تلاش کنید.

پیشنهادات و انتقادات

در طراحی سایت کاندیدا هدف از ایجاد بخش پیشنهادات و انتقادات جلب اعتماد مخاطبان و رساندن صدای مخاطبان به شما کاندید محترم است. وجود این بخش در وب سایت انتخاباتی شما می تواند. حس خوبی را  به مخاطبانتان القا نماید.  شما با کمک  بخش پیشنهادات و انتقادات می توانید. عملکردهای و استراتژی های انتخاباتی خود را بهبود ببخشید. و به تبع آن میزان رضایتمندی هواداران خود را افزایش دهید.

گالری تصاویر

یکی از بخش های مهم در جذب مخاطب عکس های نامزدهای انتخاباتی است. شرکت ما در طراحی سایت کاندیدا بخشی را با نام گالری برای قرار دادن عکس های شما در نظر گرفته است. طراحان حرفه ای ما عکس ها را به دقت دسته بندی می کنند. و بر اساس تاریخ و به صورت کاملا هدفمند در گالری وب سایت انتخاباتی شما قرار می دهند. تا مخاطبان علاوه بر مشاهده موفقیت های تحصیلی، تقدیرنامه و افتخارات شما از فعالیت های شما نیز به خوبی آگاه شوند.

لازم به ذکر است که کیفیت عکس های گالری می تواند تاثیر به سزایی در جذب مخاطبین شما داشته باشد. کیفیت این عکس ها نباید آنقدر بالا باشد که که عکس به سختی باز شود. و مخاطبان را خسته کند و نه آنقدر پایین باشد. که وضوح خوبی نداشته باشد و مخاطب را جذب نکند. فراموش نکنید عکس ها باید علاوه بر واضح بودن حجم کمی داشته باشند.

گالری فیلم ها

شرکت ما در طراحی سایت کاندیدا به طراحی گالری فیلم ها توجه ویژه ای می نماید. این بخش یکی از بخش های مهم و ارزشمند در طراحی سایت کاندیدا است. چرا که  همانند بخش گالری تصاویر وظیفه جلب اعتماد مخاطبان را به عهده دارد.

مخاطبان شما با مشاهده فیلم های سخنرانی و فعالیت های شما بیشتر جذب شما خواهند شد. توجه به حجم و کیفیت فیلم ها از اهمیت زیادی برخوردار است . فیلم های بی کیفیت تماشا گران و مخاطبان شما را خسته می نماید. و فیلم های سنگین و با حجم زیاد به دلیل مصرف زیاد اینترنت و سرعت کم لود شدن باعث کاهش  تعداد مخاطبین شما می گردد. شرکت ما با انتخاب فیلم هایی با حجم مناسب در طراحی سایت کاندیدا به افزایش جذب مخاطبان وب سایت کاندیدا شما کمک بسزایی می نماید.

گالری صوتی

وجود یک گالری صوتی در وب سایت انتخاباتی شما یک ایده عالی است. گالری صوتی وب سایت انتخاباتی شما درواقع به کاربرانی که بنا به هر دلیلی امکان دیدن فیلم های شما را ندارند. اجازه می دهد تا با صرف وقت وهزینه کمتری به سخنرانی های شما گوش دهند. و از اهداف شما آگاه شوند.

گالری مصاحبه ها

در بازار داغ رقابتی خبرنگاران نقش ویژه ای را ایفا می کنند. خبرنگاران معمولا در مورد موضوعات مختلف با نمایندگان  مصاحبه می کنند. و آن ها را به چالش می کشند. ما با قرار دادن یک بخش مصاحبه در طراحی سایت کاندیدا به مخاطبانتان اجازه می دهیم. تا به راحتی مصاحبه های  شما را ببینند یا گوش دهند. این بخش را می توان به صورت های مختلف مانند تاریخ مصاحبه و یا به صورت موضوع مصاحبه دسته بندی کرد تا مخاطبان بتوانند. مصاحبه های مورد علاقه خود را راحت تر پیدا و مشاهده نمایند.

گالری تالیفات و مقالات

اگر شما از آن دسته از نمایندگان فعال و خوش ذوقی هستید. که کتاب ها و مقالات مختلفی را تالیف کرده اید. حتما باید در طراحی سایت کاندیدای خود دقت کنید. تا طراحان بخشی را برای معرفی تالیفات و مقالات شما در نظر بگیرند. مخاطبان شما با مطالعه و بررسی تالیفات و مقالات شما با دیدگاه شما بیشتر آشنا می شوند و می توانند. درک بهتری از اهداف شما داشته باشند.

عملکرد های مهم کاندیدا

اگردر طراحی سایت کاندیدا به این بخش توجه ویژه ای شود. می تواند مخاطبان زیادی را برای  وب سایت انتخاباتی شما جذب کند. این بخش در واقع تکمیل کننده بخش بیوگرافی شما بوده. و عملکردها و فعالیت های خوب چند ساله شما را برای مخاطبان به نمایش می گذارد. زمانی که مخاطبان از عملکردهای مهم شما و تاثیراتی که آن عملکرد در پیشرفت رفاه، امنیت یا … داشته آگاه شوند. به یکی از طرفداران پر و پا قرص شما مبدل می گردند.

خدمات اجرایی کاندیدا

در این بخش شما باید از اهداف خود و خدماتی که قرار است برای مخاطبان و مردم جامعه انجام دهید. را به رشته تحریر در آوردید. در طراحی سایت کاندیدا باید به این بخش توجه ای خاصی داشت. زیرا این بخش درواقع نمایی از آینده کشور را برای  مخاطبان به نمایش می گذارد. اگر در تولید محتوای این بخش دقت کافی صورت گیرد. شما به راحتی خواهید توانست تعداد طرفداران  خود را افزایش دهید.

امکان نشر و گسترش وب سایت شما در شبکه اجتماعی

اغلب کاندیداهای سیاسی به دنبال معرفی خود و همچنین ، معرفی خدماتی که قرار است برای جامعه انجام بدهند،هستند. با گسترش و همه گیر شدن شبکه های اجتماعی در بین مردم این امکان برای شما فراهم شده. تا با صرف هزینه کمتر تبلیغات گسترده تری را انجام دهید. پس اگر طراحی سایت کاندیدا شما به گونه ای باشد. که امکان ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی را به شما بدهد شما می توانید. راحت تر با مخاطبان خود در ارتباط باشید. و آن ها را در جریان اخبار های بروز و فعالیت های خود قرار دهید.

همچنین مخاطبان شما می توانند. با اشتراک گذاری مطالب سایت شما با دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی نقش موثری در افزایش مخاطبان وب سایت سیاسی شما داشته باشند.

معرفی حوزه انتخابیه

حوزه انتخاباتی در واقع یک بخش جغرافیایی است که رقابت های انتخاباتی در آن بخش جغرافیای انجام می گردد. هدف از ایجاد حوزه های انتخاباتی حفظ تعادل بین جمعیت و شمار برگزیدگان و همچنین، تسریع در فرایند انتخاباتی است. مثلا در انتخابات ریاست جمهوری حوزه انتخاباتی کل کشور است و در انتخابات مجلس خبرگان رهبری هر استان یک حوزه انتخاباتی است.

شما با معرفی حوزه انتخاباتی خود درواقع به مردم کشور خود می گویید. که قرار است در کدام منطقه جغرافیای فعالیت داشته باشید. معرفی حوزه های انتخاباتی مخاطبان شما را از سر در گمی نجات خواهد داد. پس حتما در طراحی سایت کاندیدای خود بخشی را به معرفی حوزه های  اختصاص دهید.

سازگاری با مرورگر ها

در دنیای مجازی گستره وسیعی از مرورگرهای مختلف به چشم می خورند. همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم . هدف اصلی از طراحی سایت کاندیدا در ارتباط بودن کاندیدا با مخاطبان و طرفداران خود است. مخاطبان شما باید بتوانند تا با هر مرورگر اینترنتی از وب سایت انتخاباتی شما دیدن نمایند. طراحان حرفه ای و با سابقه ما با تمام این مرورگرها آشنایی کامل دارند. و این نکته مهم را در طراحی سایت کاندیدا در اولویت کار خود قرار می دهند.

افتخارات و سوابق کاندیدا

در این قسمت به بررسی افتخارات و سوابق درخشان نامزد ها پرداخته می شود. و مخاطبان با مطالعه این بخش می توانند شناخت بهتری از شما داشته باشند. و با عملکرد پیشین شما و زمینه های فعالیت هایی که شما داشته اید بیشتر آشنا شوند. محتوا نویسی این بخش باید با دقت بسیاری انجام شود. تا بتواند مخاطبان را به وب سایت انتخاباتی شما جذب کند.

لینک های مرتبط

در طراحی سایت کاندیدا قسمتی را به منظور لیستی از لینک های مفید برای وب سایت انتخاباتی شما قرار می دهیم. یک طراح حرفه ای معمولا از لینک های معتبر و مفید و سازگار با وب سایت انتخاباتی شما استفاده می کند.
ما با انتخاب بهترین موضوعات در طراحی سایت کاندیدا شما، مردم را متقاعد می کنیم تا به شما بپیوندند. امروز را از دست ندهید.

مطالب مشابه:

طراحی سایت آتلیه و عکاسی

طراحی سایت تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.