طراحی سایت آموزشگاهی
مارس 28, 2021
طراحی سایت هتل
مارس 27, 2021

طراحی سایت وکالت

یکی از دلایل اهمیت طراحی سایت وکالت این است که: امروز افراد حتی برای اینکه وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنند، توضیحاتی درباره آن ببینند، از طریق سئو سایت وکالت به موتورهای جستجو به خصوص گوگل مراجعه می کنند. بنابراین آن ها از طریق دنیای اینترنت، وبسایت وکالت و موتورهای جستجو به راحتی می‌توانند، رزومه کاری وکیل منتخب خودشان را مشاهده نمایند. با سیو سایت وکالت حتی میتوانند پرونده های قبلی وکیل مورد نظر خود را بررسی کنند.این امر موجب می گردد که آن ها با اعتماد و آسودگی خاطر بیشتری بتوانند پرونده خود را به دستان وکیل بسپارند. و با خیال راحت وکالت را بر عهده او بگذارند.

بنابراین، افراد با سرچی ساده در گوگل بدون این که به دفتر وکلاهای مختلف به صورت حضوری مراجعه کنند. می توانند وکیل خود را از طریق وب سایت وکالت انتخاب نمایند. از این رو بهره گیری از طراحی سایت وکالت، برای وکلا امری الزامی  است.

همان طور که اشاره شد افراد برای انجام کارهای حقوقی خود می توانند از فضای اینترنت استفاده نمایند تا هم وقت کمتری را برای انتخاب وکیل مورد نظر خود صرف کنند. و هم انرژی کمتری را بگذارند و در نهایت به راحتی به نتیجه مطلوب تری نیز برسند. بنابراین، با بهره گیری از طراحی سایت وکالت به مشتریان خود ثابت کنید که برای وقت و زمان آن ها ارزش قائلید

اما یک وکیل با بهره گیری از  طراحی سایت وکالت خود  می تواند چه چیزهای را درج نماید؟؟؟

 1. رزومه کاری خود
 2. اعلام کردن حوزه کاری خود
 3. ایجاد این امکان برای موکلان که بتواند مشاوره آنلاین وکیل داشته باشند.
 4. امکان ایجاد کردن آموزش
 5. مقالات مرتبط با حوزه کاری خود و سایر حوزه ها را قرار بدهد.

همان طور که اشاره شد شما با بهره گیری از طراحی سایت وکالت می توانید خود را به طور کامل معرفی کنید، تا افرادی که به طور آنلاین به دنبال وکیل هستند، بتوانند به راحتی تجربه‌ها و خدمات گسترده ای را که تا کنون شما انجام داده اید را مطالعه کنند و به راحتی بتوانند شما را بهتر و بیشتر بشناسند، تا انتخاب آنان با دید باز به شما باشد، فراموش نکنید که در این بخش باید اطلاعات دقیقی را درج نماید، چرا که این بخش در جلب اعتماد مشتری بسیار تاثیرگذار است.

ادامه مطلب

به علاوه قطعاً آن چه مسلم است، اینه که بازدید کننده هایی که سایت شما را پیدا و جستجو کردند. وقتی به صورت دقیق رزومه کاری شما را می خوانند. می تواند تصمیم گیری و انتخاب بهتری را شروع کنند، پس فراموش نکنید، که پیاده سازی و طراحی سایت وکالت را به صورت حرفه ای و با دقت فراوان انجام دهید. همچنین، قالب سایت باید جذاب باشد تا کاربر بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کند.

شما با بهره گیری از طراحی سایت وکالت می توانید وارد عرصه تجارت الکترونیکی گردید. و یک دفتر وکالت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت وکالت سئوی سایت اهمیت زیادی دارد. این کار سبب می گردد، که حجم بازدید از سایت شما بالا برود. در نتیجه شما همواره در بالاترین قسمت جستجو های گوگل قرار خواهید گرفت. بهره گیری از طراحی سایت وکالت قطعا مزایای زیادی را برای شما در بر خواهد داشت که در زیر به برخی از آن ها اشاره می نماییم.

وکیل آنلاین

قطعاً داشتن یک وکیل آنلاین برای هر شخصی یک فرصت مناسب را به وجود می آورد و حتی برای وکلا نیز یک فرصت مناسب است، سئو سایت وکالت باعث می‌شود تا افراد زیادی که شما را در فضای اینترنتی پیدا کرده‌اند، از طریق این پل ارتباطی که شما فراهم کرده اید به شناخت کافی از شما برسند و شما را به عنوان وکیل خود انتخاب نمایند، در واقع شما می توانید با بهره گیری از طراحی سایت وکالت خدمات خود را به طور کامل ذکر نمایید و یک معرفی جامع از خود ارائه دهید، که کاربر با آسودگی خاطر بیشتری شما را انتخاب کند.

همچنین حتی اگر بخواهید به صورت غیر حضوری نیز از این پتانسیل استفاده نمایید. می توانید به راحتی از مشاوره آنلاین به افراد بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و زمانی به کسب درآمد بپردازید. در واقع شما می توانید با مشاوره دادن به صورت آنلاین، گستره ارائه خدمات خود را افزایش دهید. چرا که دیگر محدودیت های مرزی های جغرافیایی و زمانی در دنیای وب و اینترنت معنای نخواهند داشت. بنابراین شما از طریق پیاده سازی و طراحی سایت وکالت می توانید، حق الزحمه خودتان را به صورت آنلاین و اینترنتی دریافت نمایید.

در کل می‌توان گفت: که شما با یک طراحی سایت وکالت هم در وقت خود و هم در هزینه هایی که لازم است انجام دهید. بسیار صرفه جویی کرده اید به علاوه سودآوری شما نیز بسیار بیشتر خواهد شد. وکیل آنلاین بودن این توانایی را به شما می دهد تا شما بتوانید مدارک مورد نیاز خودتان و لایحه هایی را که باید با موکل خود تبادل کنید هم به صورت اینترنتی انجام دهید

مزایای داشتن سایت وکالت

 شما با بهره گیری از طراحی سایت وکالت و مشاوره حقوقی می توانید تعداد مراجعین خودتان را دو چندان نمایید، بدون این که لازم باشد جای خودتان را تغییر بدهید، یا به شهر های مختلف بروید خدمات ارائه بدهید، مثل طراحی سایت شرکتی که افراد زیادی از سرار نقاط ایران و حتی سایر کشور ها با شرکت اشنایی پیدا میکنند. در همه ی کشور های جهان مسئله ی وکالت و مراجعه به وکیل و یا حتی اینکه شخص به دنبال یک وکیل خوب باشد. و بخواهد از تجربه ی یک وکیل مجرب استفاده نماید اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل است که شما می توانید با طراحی سایت وکالت افزون بر این که به نوعی برای خود یک تبلیغ ایجاد کنید. و به دیگران هم می توانید در  رفع مشکلات حقوقیشان کمک نمایید.

با پیاده سازی و طراحی سایت وکالت با ارائه دادن بخش پرسش ها و پاسخ های متداول ارباب رجوع ها باعث جلب کردن رضایت آنها خواهید شد. چرا که شما در فضای اینترنتی و آنلاین بدون اینکه تماسی داشته باشید و ارتباطی برقرار شود. می توانید برای آنها این امکان را فراهم نمایید که همه ی سوالات خودشان را به همین شیوه در صفحه ی شما بخوانند. و جواب سوال خود را در همان صفحه پیدا نمایند.

به این نحو شما می توانید در طراحی سایت وکالت خود بخشی را به سوالات متداول که برای مراجعه کننده های شما به وجود می آید اختصاص دهید. به طور معمول هیچ گونه محدویتی برای اینکه شما چه تعداد سوال در این صفحه ی سایت قرار بدهید وجود ندارد

پاسخ های حرفه ای

ما با پیاده سازی و طراحی سایت وکالت شما به صورت حرفه ای و چیدمان یک سری سوالات به صورت اصولی و جواب ها مثل یک طراحی سایت دکوراسیون همانقدر منظم و دقیق و به صورت حرفه ای سعی بر این داریم. تا کاربران موجود در سایت شما در کمترین و کوتاه ترین زمانی که امکان دارد بتوانند پاسخی در خور برای سوال های خود پیدا کنند.

همان طور که می دانید غالبا مشاوران حقوقی با تعداد زیادی از مردم در جامعه سر و کار دارند. برای اینکه شما این ارتباط گسترده ی خود را با مخاطبان خودتان حفظ کنید. و یا بیشتر نمایید، نیازمند یک راه اتصال قوی با مخاطب هستید.

پیشنهاد ما به شما  بهره گیری از یک طراحی سئو سایت وکالت حرفه ای است. شما با طراحی سایت وکالت خود می توانید همه ی اعمال و کار هایی را که یک وکیل در طول روز خود و در پروژه ی کاری خود انجام می دهد را به راحتی به صورت اینترنتی هم انجام بدهد. یکی از این کار ها را می توان مشاوره دادن حقوقی نام برد. که در فضای حقیقی فقط محدود به ساعت کاری مشاور می شود.

وقتی شما از طراحی سایت وکالت بهره می گیرید، می توانید:

 1. می توانید با تبدیل شدن به یک وکیل آنلاین این مرز ها و محدودیت های زمانی را در هم شکنید.
 2.  در هر ساعت از شبانه روز می توانید  اقدام به مشاوره نمایید و به سوالات مخاطبین خود پاسخ دهید.
 3.  یک بازاریابی گسترده و کم هزینه را از طریق بهره گیری از طراحی سایت وکالت برای خود انجام دهید.
 4. با بهره گیری از طراحی سایت وکالت می توانید هویت مجازی خود را شکل دهید .
 5.  گامی مهم را در personal branding یا برندسازی شخصی بردارید، که این خود دارای مزایای بیشماری است که در زیر به برخی  از آن ها اشاره می کنیم.
 6.  شاید بتوان گفت: اولین مزیت آن این است که بهتر دیده می شوید.

دومین مزیت

دومین مزیتی که برندسازی با بهره گیری از طراحی وبسایت وکالت عایدتان می شود. می توان کسب قدرت و اعتبار دانست.  وقتی برند شخصی شما شروع به رشد می کند متوجه خواهید شد که گشت تعداد افرادی که شما را می شناسند بیشتر شده است. همان طور که می دانید این تشخیص برند شروع برقراری ارتباط با کاربران است، آرام آرام متوجه خواهید شد که آنچه شما عرضه می کنید برای کاربران بسیار با ارزش است، به بیان ساده تر شما معتبر خواهید گشت و مشتریان به راحتی به شما اعتماد خواهند نمود.

فراموش نکنید همین مسئله اعتماد سیل عظیمی از کاربران را روانه به وب سایت شما دعوت می کند. زمانی که برند شخصی شما به طور کامل شکل گرفت مشتریان اقدام به آشنا شدن با شما می کنند. دور از تصور نیست که زمانی برسد، که شما با مشتریان وفاداری روبرو شوید که تا به حال اسمی از آن ها نشنیده اید یا با آن ها تماس تلفنی هیچ وقت نداشته اید، مثل انتخاب یک کاندید که روی ان هیچ شناختی ندارید و با ورود به سایت طراحی کاندیدا با او اشناییت کامل پیدا میکنید.

ویژگی ها

ریسپانسیو بودن

پیشنهاد اول این است که سایت شما باید ریسپانسیو و یا به عبارتی واکنش گرا باشد. سایت واکنش گرا سایتی است که در آن کاربر های ما جدای از این که صفحه نمایش آنها چه قدر کوچک یا چقدر بزرگ یا متوسط باشد. یعنی در تبلت ها لپ تاپ ها کامپیوترهای رومیزی بتوانند تجربه راحتی را در سایت داشته باشند. و دچار سردرگمی نشوند. طراحی سایت واکنش گرا یا همان ریسپانسیو برای شما به عنوان یک پایگاه اینترنتی مفید فایده است. چرا که باعث می شود که رتبه بندی گوگل شما بالاتر برود و این خود باعث افزایش مراجعه ی کاربران به سایت شما می شود

تماس با ما

این بخش یکی از بخش های مهم در طراحی سایت وکالت است.

شما در این بخش می توانید:

 1. اطلاعات تماس
 2. ایمیل
 3. فکس و آدرس دقیق دفتر خود را درج نمایید.

همچنین می توانید آدرس دقیق دفتر را بر روی نقشه مثل یک طراحی سایت املاک مشخص کنید و در وب سایت خود قرار دهید، با این کار مشتریات شما با سهولت بیشتری می توانند دفتر شما را پیدا کنند، این قطعا بر بالا بردن میزان رضایت آن ها تاثیر گذار خواهد بود

دسته بندی

در طراحی سایت وکالت قسمت دسته بندی کردن می تواند در مورد پرونده های مختلف باشد. یا مقالات مختلف شما و افتخارات کسب کرده شما را نمایش دهد. شما برای کاربر این ویژگی را قرار دهید، با این کار می تواند به راحتی دربین سوالات و یا پرونده های مختلف بگردد. و مشکل خودش را پیدا کند. این کار نقش بسزایی در افزایش میزان رضایت کاربران دارد

امنیت

امنیت عامل دیگری است که در طراحی سئو سایت وکالت باید رعایت گردد. همواره حرف اول را می‌زند مخصوصاً وقتی که شما سایت وکالت داشته باشید. کاربران شما و یا به عبارتی موکلان  وقتی به سایت شما مراجعه می کنند. و یا به هر نحوی از خدمات سایت شما استفاده می کنند. برای پرونده های خود و یا به صورت آنلاین از شما مشاوره می گیرند. باید این اطمینان را داشته باشند اطلاعات آنها در مکانی امن قرار گرفته و این امنیت خاطر برای آنان بسیار مهم است.

باید بدانید که امنیت سایت اهمیت بسیار زیادی دارد، به گونه‌ای که می‌توان گفت از موثرترین عامل ها برای ادامه فعالیت یک سایت ایم موضوع می باشد. پس حتما در طراحی سایت وکالت  به مسئله امنیت توجه وافر نماید

بهینه سازی

عامل بعدی که در طراحی سایت وکالت شما باید در نظر بگیرید مسئله بهینه سازی است. باید سایت شما به خوبی بهینه سازی شده باشد، چرا که سبب می گردد که وب سایت شما در موتورهای جستجو گر در رتبه اول قرار بگیرد، مثل سایت صنعتی که هر کدام در زمینه صنعت خاصی فعالیت دارد که در طراحی سایت صنعتی تمام سعی طراح این است، تا یک پلتفرم کاملا ویژه و مختص همان صنعت تولید کند.

در واقع حتی اگر وب سایت شما طراحی قوی داشته باشد ولی به درستی بهینه سازی نشود، سایت شما بازدید نخواهد خورد. فراموش نکنید بهینه سازی در واقع یک نوع سرمایه گذاری است. چرا که در دنیای امروزی افراد برای کسب اطاعات به اینترنت روی می آورند. بنابراین سود مندترین سرمایه گذاری برای حرفه شما، سرمایه گذاری بر روی بهینه سازی وب سایت وکالت است

قالب

قالب مورد بعدی در طراحی سایت وکالت که باید به آن توجه نمایید.

بهتر است یک قالب اختصاصی برای خود برگزینید، چرا که قالب در دنیای اینترنت و وب سایت شما نشانگر هویّت شماست، درست مثل طراحی سایت خودرو که همه ویژگی و نشانی خودرو را بر روی سایت قرار میدهند. پس حتماً به یاد داشته باشید. که در یک طراحی سایت وکالت حرفه ای همه چیز حتی قالب شما می تواند باعث پیشرفت روز افزون  شما بشود.

پرونده های الکترونیکی

شما با بهره گیری از طراحی سایت وکالت می توانید. داشبوردی را برای مشتری طراحی کنید، برای مثال بتوانند، پرونده خود را در آن قرار بدهند . و یا در آن به آپلود فایل بپردازند، بنابراین با این ترفند هم در وقت خود و هم مشتریان صرفه جویی  می نماید.

معرفی خدمات حقوقی

با لحاظ کردن این بخش در طراحی سایت وکالت می توانید، خدمات حقوقی خود را به خوبی معرفی نمایید. و به مشتری کمک کنید راحت تر و سریع تر تصمیم بگیرد.

رزو آنلاین نوبت

شما می توانید در طراحی سایت وکالت خود سیستم رزو آنلاین را لحاظ نمایید، با این کار به مشتریان خود القا می کنید، که برای زمان و وقت آن ها ارزش قائل هستید.

امور کارآموزان

بخش بعدی در طراحی سایت وکالت می تواند افزودن امور کارآموزان باشد، چرا که بسیاری از کارآموزان دوست خواهند داشت در دفتر وکالت شما مشغول به آموختن شوند، و از تجربیات  و دانش شما استفاده نمایند، درست مثل یک طراحی سایت نمایشگاهی که فرد با نمایش گذاشتن محصولات خود ان را معرفی میکند.

بخش اخبار و مقالات

بخشی را حتما  در طراحی سایت وکالت به درج اخبار و مقالات  اختصاص دهید ÷، البته می توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و  بخشی برای پرسش و پاسخ طراحی نمایید و یا حتی صفحه ای را برای علاقه مندان به وکالت قرار دهید که در آن توضیحاتی را در رابطه با آزمون های حقوقی ارائه دهید

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.