طراحی سایت هتل
مارس 27, 2021
طراحی سایت ورزشی
مارس 27, 2021

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری به چه معناست؟ چرا یک هنرمند به طراحی سایت هنری نیاز دارد؟ با پیاده سازی و  طراحی سایت هنری بستری را فراهم می کنید که در آن میتوانید خود را از گمنامی نجات دهید. و گامی را به سوی شهرت و شناخته شدن بردارید. شما با بهره گیری از وب سایت هنری، به راحتی واژه محدودیت مرزهای جغرافیای را بشکنید. و آثار و خدمات خود را به دوستداران هنر در سراسر دنیا  عرضه نمایید.

شما با داشتن وبسایت هنری می توانید با رعایت تمام اصول سئو سایت هنری خود را به صفحه هایت اول گوگل ارتقا دهید، رعایت اصول سئو سایت باعث میشود وب سایت شما مورد بازدید افراد بیشتری قرار بگیرد و رتبه خوبی را از گوگل کسب کنید. فراموش نکنید با طراحی سایت هنری شما با هزینه ای ناچیز صاحب یک فروشگاه آنلاین می شوید. فروشگاهی متمایز با خدمات رسانی 24 ساعته و عملکردی فرا منطقه ای، با طراحی سئو سایت هنری به راحتی فروش و درآمد خود را افزایش دهید.

طراحی یک سایت هنری انقلابی در دنیای هنر

همانطور که اشاره شد امروزه اینترنت انقلابی در دنیای هنر نیز به پا کرده است. و بستری ارزان برای نمایش آثار هنری را برای هنرمندان فراهم کرده است. دیگر هنرمندان مجبور به پرداخت هزینه ای گزاف برای نمایش آثار و نمونه کارهای خود نیستند. و به راحتی با بهره گیری از طراحی وب سایت هنری می توانند. آثار هنری خود را در معرض دید هزاران کاربر و دوستدار هنر قرار بدهند.

افزون بر این طراحی وبسایت هنری به آنها کمک می کنند که در کنار آثار هنریشان شرحی مختصر در رابطه با آن ها برای درک بهتر کاربران نیز قرار دهند. با بهره گیری از طراحی وبسایت هنری می توانید یک گالری آنلاین به پا کنید و در آن به معرفی آثار و فروش آن ها بپردازید. بنابراین بدون صرف هزینه های گزاف می توانید نمایشگاهی 24 ساعته تشکیل دهید.

باید گفت که تور مجازی 360 درجه می تواند حس زیبای حضور در یک گالری واقعی را در بازدید کنندگان وبسایت هنری شما ایجاد کنید. تور مجازی یک تکنولوژی جدید است که قابلیت بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای کاربران وبسایت هنری شما فراهم می کند. در واقع تور مجازی حد واسطی بین فیلم و عکس است که وسعت دید گسترده تر از عکس را دارد ولی خروجی این شگرد چیزی شبیه فیلم می باشد با توجه به این که کاربر کنترل دوربین را در دست دارد.

در حقیقت تور در نظر گرفتن تور مجازی در طراحی  وبسایت هنری، می تواند این حس را در مخاطب شما ایجاد کند که در فضای نمایشگاه شما حضور دارد. و می توانند به هر جهتی که دوست دارد بچرخد و بازدید بپردازد و حتی روی آثار هنری شما هم می تواند زوم کند. و جزییات بیشتری را از آثار هنری شما ببیند. باید درنظر داشته باشید که برای یک وب سایت هنری، سئو سایت هنری اهمیت زیادی دارد.

عدم محدودیت زمانی و مکانی

درحقیقت اگر در طراحی وبسایت هنری تور مجازی در نظر بگیریم. کاربران و علاقمندان به آثار هنری شما از هر نقطه این کره خاکی و در هر ساعت از شبانه روز می توانند از گالری مجازی شما دیدن نمایند و از آن لذت ببرند.

کارگردانی بیننده

کاربر و مخاطبین شما  می توانند کارگردانی بازدید از اماکن مد نظر را در گالری مجازی به دست گیرند

کیفیت فوق العاده

کیفیت تصاویر مورد استفاده چیزی حدود ۸۴۰.۰ ×۱۶۸۰۰ پیکسل است.

قابلیت های متنی

در با بهره گیری از تور مجازی در طراحی سیو سایت هنری، شما می توانید برای هر اثر هنری خود یک عنوان انتخاب کنید و آن را در یک گوشه از تصویر قرار دهید که کاربران با کلیک بر روی عنوان آن مطالب مفیدی در مورد هر اثر هنریتان ظاهر شود

حجم بسیار کم

در تصاویر ویدئویی چون حجم فیلم بر پایه زمان هست ( معمولا هر ثانیه دربرگیرنده 25 فریم است). که دارای حجم بالاتری نسبت به تور مجازی می باشد. پس بهتر است در طراحی سیو سایت هنری خود بجای تصاویر ویدئویی از شیوه پانوراما 360  صد در صد فضا در قالب یک عکس استفاده نمایید.

فراموش نکنید که ویژگی های منحصرد به فرد تور مجازی به راحتی می توانند اشتیاق خرید آثار هنری شما را در مخاطب و بازدید کنندگان وب سایت هنری شما ایجاد کنید. پس حتما در طراحی سئو سایت هنری به این مقوله توجه ویژه نمایید. در طراحی سیو سایت هنری باید بخش های مختلفی را در نظر گرفت که در ادامه به آن ها اشاره می نماییم.

قابلیت صوتی

در بازدید مجازی، شما قادر خواهید بود که فایل صوتی را به زبان های مختلف برای یک اثر هنری مد نظر قرار داد. و صرفا عنوان آن فایل ها صوتی را در گوشه ای از تصاویر گذاشت. کاربر سیو سایت هنری شما می تواند با کلیک بر روی هر عنوان صدای مختص به آن عنوان بشنود.

درباره ما

در طراحی سایت هنری بخشی تحت عنوان درباره ما در نظر گرفته می شود که شما در آن می توانید. رزومه خود، مهارت ها، گواهینامه ها، لوح تقدیرها و… قرار دهید. این بخش در جلب اعتماد بازدید کنندگان سئو سایت هنری شما نقش بسزایی دارد. فقط توجه نمایید که جستهای طویل و کسل کننده و یا مطالب ناقص قرار ندهید، چرا که سبب اعتبار سایت هنری شما زیر سوال میرود.

ظاهر سایت

اگر وبسایت هنری شما دارای ظاهری جذاب نباشد عملا نمی تواند کاربران را حفظ نمایید. و بدون شک بازدید کننده پس از مدت کوتاه وبسایت هنری شما را ترک خواهد کرد. بنابراین باید در طراحی سیو سایت هنری دقت فراوان داشته باشید که ظاهر سایت برازنده و نشان دهنده عظمت دنیای هنر باشد

دسته بندی

رده بندی آثار یکی از نکات بسیار حائز اهمیت در طراحی سیو سایت هنری می باشد. دسته بندی مطلوب افزون بر این که، می تواند منجر به آشنایی بیشتر بازدید کنندگان با آثار هنری شما شود. سبب آسان تر شدن انتخاب برای آن ها نیز می گردد. رعایت این پارامتر به ظاهر ساده در طراحی سایت هنری می تواند در افزایش میزان رضایت مندی کاربران نقش بسزایی ایفا کند

کاتالوگ

همانطور که می دانید از کاتالوگ برای معرفی، تبلیغات و خدمات هنری نیز استفاده می گردد. با توسعه اینترنت و گسترش آن در وجوه مختلف زندگی، کاتالوگ های سنتی جای خود را به کاتالوگ های الکترونیکی داده اند. یکی از بروزترین ادوات تبلیغاتی در طراحی سئو سایت هنری را می توان کاتالوگ الکترونیکی دانست. این کاتالوگ مستقیما و بدون افراد واسطه به معرفی آثار هنری و خدمات شما می پردازد.

وقتی از کاتالوگ در طراحی سئو سایت هنری خود بهره می گیرید در واقع کمک شایانی به کاهش هزینه ها می کنید، چرا که افزون بر این که دیگر نیازی به استفاده از کاغذ و چاپ نیست. برای بروز رسانی و اعمال تغییرات نیازی به چاپ دوباره نخواهید داشت، بنابراین بکارگیری کاتالوگ در طراحی سایت هنری بسیار مقرون به صرفه است.

امکان توزیع و گسترش سریع

همانطور که اشاره شد امروزه اینترنت به جزء لاینفک زندگی بشر مبدل شده است. و بیشتر افراد چند ساعتی را در طول شبانه روز به گشت و گذار در دنیای اینترنت سپری می کنند. وقتی شما در طراحی سایت هنری از کاتالوگ بهره می گیرید افزون بر این که سبب سهولت دسترسی علاقمندان به آثارتان می گردید. موجب می شود که به راحتی کاتالوگ شما را در شبکه های اجتماعی دست به دست شود. و به نوعی بدون صرفه هزینه برای آثار هنری شما تبلیغ رایگان صورت گیرد. این دو مورد اشاره ای ناچیز به مزایای آپشن کاتالوگ در طراحی سایت هنری است.

فروشگاه آنلاین

شما با بهره گیری از طراحی سایت هنری به راحتی می توانید نقش یک فروشنده موفق در حیطه حرفه خود نیز ایفا کنید. و به صورت مستقیم آثار هنری، صنایع دستی و فایل های آموزشی و… را بدون نیاز به هیچ واسطه ای عرضه نمایید. همانطور که می دانید طراحی سایت هنری، حذف واسطه ها، عرضه مستقیم محصولات و خدمات به مصرف کننده ها دارای دو مزیت می باشد. از طرفی حذف واسطه منجر به افزایش سود شما خواهد شد و از طرف دیگر منجر به افزایش رضایتمندی مشتریان نیز می شود، چرا که با حذف واسطه محصولات شما با قیمت مناسب تری به دست آن ها می رسد که این خود می تواند فروش بیشتر را برای شما نیز در پی داشته باشد. بنابراین با بهره گیری از طراحی سیو سایت هنری می توانید فروشگاه اینترنتی خود را دایر نمایید.

با بهره گیری از طراحی سایت هنری ، برند خود را خلق کنید !!!

با طراحی سئو سایت هنری می توانید اولین و مهمترین گام را برای برند سازی خود و محصولاتتان بردارید. در واقع مقوله برندسازی فردی در طراحی وبسایت هنری یعنی شما با برنامه ریزی دقیق و منسجم می توانید پروسه ارتقاء جایگاه  اجتماعی و… را به منظور دست یافتن به فرصت های نوین، تقویت کنید.

با بهره گیری از  طراحی سئو سایت هنری و برند سازی، اعتماد و آسودگی خاطر بیشتر و همچنین، تصویر ذهنی بهتری در خصوص کیفیت آثار هنری و خدمات شما برای  عامه مردم و به خصوص شیفتگان هنر را به ارمغان می آورد. افزون بر این برند نقش بسزایی در ایجاد وفاداری در مشتریان آثار هنری و خدمات شما ایفا می کند. بنابراین برای شناخته تر شدن و ایجاد محبوبیت از طراحی سیو سایت هنری کمک بگیرید.

بخش پرسش و پاسخ

یکی از پارامتر های که در سئو سایت هنری نباید نادیده بگیرید، بخش تعامل با مخاطبین و بازدیدکنندگان وبسایت هنری است. در این بخش آن ها می توانند انتقادات و پیشنهادات و همچنین، سوالات خود را مطرح نمایند. با این بخش می توانید به مخاطب و طرفداران هنر خود حس زیبای دیده شدن را هدیه دهید ( اطلاع از انتظارات مشتری است این نکته، نشان دهنده ی کمترین بقاست) همین پارامتر می تواند نقش بسزایی را در وفادار کردن مشتریان و مخاطبین شما ایجاد کند، چرا که وقتی شما در طراحی سیو سایت هنری خود این بخش را در نظر میگیرید در واقع به آنها القا می کنید که برای نظرات آن ها اهمیت قائل هستید. البته وقتی به انتقادات و پیشنهادات آن ها جامعه عمل می پوشانید.

شما به آن ها اثبات می کنید که مشتری محور هستید. در حقیقت پا را از حد انتظار مشتری فراتر می گذارید و خدماتی بیش از آن چه مشتری انتظار دارد، به او عرضه می کنید. این امر کلید پیشرفت و سودآوری است، چرا که میزان رضایتمندی مشتریان ارتباط مستقیمی با افزایش فروش و درآمد شما دارد. فراموش نکنید هدف مشتری آفرینی و حفظ آن ها است.

سودها و منافع یک کسب و کار، حاصل جذب تعداد چشمگیری مشتری و نگهداری آن ها است، چنان که سام والتون می گوید” تنها یک کارفرما وجود دارد و آن مشتری است.” بنابراین با راه اندازی و طراحی سایت هنری مشتری محور بودن خود را به منصه ظهور بگذارید

داشتن بانک اطلاعاتی در سایت هنری

یکی از مزایای طراحی سئو سایت هنری، ایجاد بانک اطلاعاتی متشکل از ایمیل علاقمندان به سبک هنری شما می باشد، می توانید از طریق آن گالری آلبوم یا اثر هنری که خلق نموده اید و همچنین، آخرین اخبار خود و اخبار هنری را به آن ها اطلاع دهید. علاوه بر این می توانید مقالاتی در زمینه ترکیبات رنگ ها ، فن و فوت های هنری و… نیز در وب سایت خود قرار دهید، در واقع درج مقالاتی برای درک بهتر زوایای پنهان و سبک هنری شما می باشد. همان طور که می دانید در تجارت الکترونیکی برخلاف تجارت که فروش به کمک افراد انجام می گیرد.

در تجارت الکترونیکی فروش با کمک اطلاعات صورت می گیرد. از آن جایی که، در تجارت متداول، افراد درگیر کار مبادلات هستند، مشتریان می توانند از متصدیان فروش به راحتی راهنمایی بگیرند. در حالی که در تجارت الکترونیک چیزی که به تمام نیازهای مشتری پاسخ می دهد و مشتری را تشویق به خرید مجدد و رضایتمندی پس از خرید می کند، وب سایت و کیفیت آن می باشد.

بطور خلاصه طراحی سئو سایت هنری، را می توان نقطه ورود به عرصه تجارت الکترونیک دانست که نقشی کلیدی در جذب و حفظ مشتریان دارد. وب سایت هنری با کیفیت بالا تاثیر شگرفی بر ادراک بازدیدکنندگان دارد. همانطور که می دانید طراحی ضعیف افزون بر این که میزان فروش را افزایش نمی دهد، ممکن است منجر به افزایش هزینه ها و کاهش سود نیز گردد. به همین خاطر کیفیت طراحی سئو سایت هنری به راحتی روی عقاید و نظرات مشتریان درباره آن تاثیر گذار است. بنابراین شما باید طوری وب سایت هنری خود را طراحی نمایید که در دراز مدت سبب بهبود وضعیت و افزایش جذب مشتری گردد.

راه ارتباطی

پل ارتباطی کاربران وب سایت هنری صفحه تماس با ما می باشد، این صفحه بسیار حائز اهمیت است. به نحوی که اگر شما تمام بخش های دیگر سئو سایت هنری خود را دقیق و به درستی پیاده سازی کرده باشید. ولی اگر صفحه تماس با ما درست طراحی نشده باشد، تمام زحمت های شما را به راحتی به هدر می دهد.

در این بخش افزون بر گذاشتن شماره های تماس، ایمیل، فکس، آدرس دقیق، حتما از نقشه گوگل نیز بهره بگیرید. تا در صورت تمایل کاربر بتواند موقعیت مکانی شما را به راحتی پیدا کند و حضوری برای دریافت آثار هنری شما اقدام نماید. لازم به ذکر است که اگر شما جز افرادی هستید که در تعاملات زندگی به درستی نمی توانید رفتار کنید، بهره گیری از طراحی سایت هنر می تواند نقش یک ناجی را برای شما ایفا نماید، چرا که از طریق اینترنت می توانید به راحتی هر کاری را انجام بدهید. وقتی چنین ابزار قدرتمندی در اختیار دارید متوقف شدن جایز نیست، پس خلاقیت و ابتکار خویش را بکار گیرید و شروع به خلق آثار جدید و شگرف نمایید و عرضه و بازار یابی آن را به وب سایت هنری خود محول نمایید.

سایت هنرکده ها شامل امکانات زیر می باشد.

 1. معرفی هنرکده و اهداف تاسیس آن
 2. معرفی هنرمندان فعال
 3. گالری آنلاین آثار هنری
 4. ضوابط و شرایط آموزشی در صورت وجود بخش آموزش
 5. درج اطلاعات تماس و ساعات کاری
 6. درج اطلاعات زمینه های فعالیت هنری
 7. بخش اخبار هنری

سایر امکانات مورد نیاز دیگر که در طراحی سایت هنر کده لحاظ می شود.

معرفی هنرمند یا هنرمندان

معرفی زندگینامه، بیوگرافی، تحصیلات، سوابق و رزومه کاری هنرمند یا هنرمندان

ویژگی های یک وبسایت هنری

 1. معرفی مدارج، جوایز، مناسب، تندیس ها، لوح ها، تقدیرنامه ها و گواهینامه
 2. معرفی آثار، نمونه کارها، تابلوها،  احجام، اشکال، مجسمه ها و یا دیگر منسوجات و ساخته های هنری
 3. امکان درج مقالات، دلنوشته ها، سخنان کوتاه، خاطرات، یادداشت روز، علاقه مندی  ها و …
 4. گالری تصاویر کودکی، بزرگسالی، دفترکار، مراسمات، برنامه ها، جشنواره ها، افتتاحیه ها و اختتامیه ها، لحظات خاطره انگیز و… بصورت اسلاید
 5. امکان انتشار فایل های صوتی در بستر رادیو اینترنتی صدای شما و یا انتشار فیلم های تصویری در قالب فیلم های کوتاه یا بلند در بستر تلویزیون اینترنت
 6. دارا بودن دسته‌بندی لازم متناسب با نوع هنرها و آثار
 7. بعنوان مثال آثارهای برجسته، آثارهای با بیشترین محبوبیت یا بیشترین فروش
 8. یکی از انواع آن قرار دادن تصویر و ویدئوی آثار می باشد
 9. قسمتی برای معرفی هنرمند و سابقه و نمونه کاری های او
 10. امکان دریافت و مدیریت رای و نظر مشتریان و بازدیدکنندگان سایت راجع به محصولات و آثار
 11. المان های مانند like و dislike، نظر
 12. امکان قرار دادن بخش فروشگاه جهت فروش محصولات شما و پرداخت وجه مشتری توسط درگاه‌های ایمن الکترونیکی
 13. ایجاد گالری های آنلاین محصولات
 14. ایجاد نمایشگاه‌های آنلاین
 15. دانلود مقالات و فایل های آموزشی مرتبط
 16. مدیریت هواداران تحت عنوان کانون‌های هواداری
 17. امکان ایجاد بخش‌های خبری جهت پوشش جدیدترین عنوان‌ها و محصولات در حوزه هنر مورد نظر
 18. عضویت گیری و استفاده از ایمیل‌های بازدیدکنندگان جهت دسته‌بندی آن‌ها در گروه های متناسب باعلاقه آن‌ها و ارسال آخرین اخبار و محصولات مرتبط به ایمیل آن‌ ها.
 • دیگر ویژگی های یک وب سایت هنری

 • معرفی هنرمند یا هنرمندان
 • امکان دسته بندی آثار مختلف
 • امکان درج کاتالوگ برای هر اثر
 • درج توضیحات تکمیلی هر اثر و تصاویر
 • امکان فروش آنلاین
 • اطلاعات تماس و فرم تماس
 • بخش مقالات و اخبار،اطلاعیه ها
 • امکان درج نظرات کاربران و هنردوستان
 • ثبت نام انلاین در کلاس های هنری
 • امکان برگزاری نظر سنجی
 • گالری تصاویر و ویدئو
 •  
 • طراحی سایت زیبایی و آرایشی

  همه زن ها به آرایش و زیبایی علاقه خواستی دارند و همواره به دنبال راه حلی تا بتوانند از این دغدغه رها شوند. و خود را هر روز زیباتر جلوه دهند، اینجاست که طراحی سایت زیبایی و آرایشی میتواند ایده بکری باشد. تا بتوانند به این امر دست پیدا کنند. ارایش و زیبایی برگرفته از رشته هنر است. و شما میتوانید با کمک طراحی سایت هنری سایت زیبایی و آرایشی خود را بیشتر در دید بازدید کنندگان قرار دهید. با این روش مشتریان زیادی جذب وب سایت شما خواهند شد.

 • طراحی سایت موزیک

  امروزه بسیاری از افراد هستند که طرفدار موزیک و خوانندگان بسیاری می باشند. در هنگام طراحی سایت موزیک شما باید از تمام توانایی های خود و هنرهای خود برای طراحی رابط کاربری مناسب و جذاب که کاربر را جذب نماید انجام دهید. پس طراحی سایت هنر هم می تواند در این زمینه به شما کمک بسیاری کند

 • طراحی سایت فیلم

  طراحی سایت هنری را می‌ توان به عنوان یک ارتباطی بین اقشار مختلف جامعه و هنرمندانی و طراحی سایت فیلم دانست. که دارای هنرهای گوناگونی در حوزه‌های مختلف هستند. همچنین تمامی این موارد نیاز به کارشناسی‌ های حرفه‌ای و دقیق برای طراحی و برنامه نویسی وب‌ سایت و حتی محتوایی که از طریق سایت منتشر می‌شود بستگی دارد.

  طراحی سایت تبلیغاتی

  بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی، نقش مهمی در برند سازی به همراه دارد. علاوه بر این، ارزان تر بودن نسبت به رسانه های قبلی، پروسه آسان و سریع، گسترده و بسیار هدفمند، قابلیت نظرسنجی و تعامل بیشتر با مخاطبین، عدم محدودیت های زمانی و مکانی، فرا منطقه ای بودن را دارد.

  به طور خلاصه تبلیغات اینترنتی ابزاری کارآمد و کم هزینه برای معرفی شما به جهانیان است. همین طور طراحی سایت هنری هم می تواند کمک شایانی در تبلیغات شما در وب سایت ها کند. و موجب می شود سایت شما بازدید بیشتری داشته باشد.

 • طراحی سایت آتلیه و عکاسی

  می توان گفت که طراحی سایت هنر در یک تعریف جامع به معنی به تجلی در آوردن احساسات آدمی به هر شکل ممکن است. این تجلی می‌تواند در قالب طراحی سایت نقاشی، طراحی سایت آتلیه و عکاسی، طراحی سیات موزیک و… باشد. طراحی سایت عکاسی هم دور از این تجلی گاه نیست و مسلما فرد عکاس با شناخت هر چند جزیی از منظر یک هنرمند اقدام به ثبت محیط اطراف می‌کند.

  طراحی سایت مد و فشن

  به صورت کلی باید گفت: که تمایل به نوآوری هم در طراحی سایت مد و فشن و هم در طراحی سایت هنری بسیار حکم فرما است، این تمایل احتمالاً به این دلیل در هنر مدرن رخنه کرده است که هنر خود در معرض مد قرار دارد.

  طراحی سایت بوتیک

  شما با کمک سایت هنری می توانید در این بخش در طراحی سایت بوتیک  رای بهتر شدن رتبه گوگل سایت خود و پیشرفت آن کنید. فراموش نکنید استفاده از وبلاگ در طراحی سایت بوتیک نقش بی نظیر بر بهبود سئو سایت شما دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.