طراحی سایت مجالس
مارس 27, 2021
طراحی سایت آژانس مسافرتی
مارس 27, 2021

طراحی سایت تبلیغاتی

برای آشنایی بیشتر با طراحی سایت تبلیغاتی ، ابتدا به تعریفی از واژه تبلیغات می پردازیم.
تبلیغات را می توان پروسه ای دانست. که  از طریق آن ، اطلاعات ضروری در مورد محصولات و خدمات برای مشتریان مهیا شده و در نتیجه  شرایطی مطلوبی به منظور ترغیب و متقاعد کردن مشتریان به خرید محصولات و خدمات  به وجود می آید. همان طور که در شکل زیر می بینید تبلیغات به دو صورت انجام می شود.

 1.  تبلیغات به صورت آفلاین و از به وسیله رسانه های سنتی (تلویزیون ، رادیو ، مجلات و …)
 2. تبلیغات به صورت آنلاین  ( وب سایت ها  و …)

واژه های تبلیغات و طراحی سایت تبلیغات  از  زمانی اینترنت که در زندگی بشر شروع  به جلوه گری نموده است . محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. شاید برای شما هم جالب باشد. اولین تبلیغات اینترنتی به شکل بنر در وب سایت هات وایر 3 در 27 اکتبر سال 1994 به نمایش در آمد.
در دنیای کنونی تعداد بی شماری از افراد به اینترنت و بکار گیری آن تمایل داشته و این گرای و تمایل ، زمینه  تاثیری موثر ، بر روی نگرش اشخاص نسبت به تبلیغات اینترنتی مهیا می سازد. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت تبلیغاتی ، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.

 اما چرا تبلیغات آنلاین؟؟؟

تبلیغات اینترنتی و بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی ، نقش بسزایی در برند سازی دارد  . افزون بر این،  اررزان تر بودن نسبت به رسانه های قبلی ، پروسه آسان و سریع ، گسترده و بسیار هدفمند ، قابلیت نظر سنجی و تعامل بیشتر با مخاطبین ، عدم محدودیت های زمانی و مکانی ، فرامنطقه ای بودن ، به طور خلاصه تبلیغات اینترنتی ابزاری کارآمد و کم هزینه  برای معرفی  شما به جهانیان است.

ذکر این نکته ضروی است که اگرچه کارآمدی و مثمرثمر بودن بهره گیری از طراحی سایت تبلیغات در بازاریابی و تبلیغات بر کسی پوشیده نیست. اما نباید فراموش کرد که این نوع تبلیغات همانند سایر رویکردهای تبلیغاتی نیازمند آگاهی و برنامه ریزی دقیق است .

به عبارت دیگر اگر افراد  بدون آگاهی و دانش لازم شروع به تبلیغ در فضای اینترنت نمایند . مسلما نمی تواند  از ظرفیت بالای تبلیغات اینترنتی بهره برداری نماید. بنابراین قبل از استفاده از طراحی سایت تبلیغاتی لازم است که شما  اطلاعات و دانشی در مورد مزایا و همچنین ، عوامل موثر بر موفقیت  وب سایت تبلیغاتی و … را کسب نمایید.

در ادامه تلاش می کنیم نکاتی ارزنده در زمینه طراحی سایت تبلیغاتی در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه یک تبلیغات آنلاین موفق داشته باشید؟

همان طور که می دانید چیزی که منجر به موفقیت یک طراحی سایت تبلیغاتی می شود. قابلیت آن در جذب کاربران و بازدیدکنندگان است هرچه تعداد کاربران وب سایت تبلیغاتی شما بیشتر باشد. طبیعتا از آگهی و تبلیغات بیشتری هم بهره مند خواهید گشت. چرا که افراد آگهی دهنده در پی سایت های می باشند  که پربازدید هستند.

حتما تا الان با سایت های مواجه شده اید که با وجود این که به صورت رایگان تبلیغات می کنند. ولی افراد بسیار کمی تمایل به درج آگهی خود در این وب سایت ها نشان می دهند . زیرا آن ها می دانند که درج آگهی در وب سایت های که بازدیدکنندگان زیادی ندارد عملا بی نتیجه است .

بنابراین ، بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی در صورتی می تواند در جذب تبلیغات موفق باشد. که ترافیک بالای  داشته باشد .

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

 اما چه چیزهای سبب می شود که تعداد بازدیدکنندگان وب تبلیغاتی شما بالا رود ؟؟؟

قطعا طراحی سایت تبلیغاتی قوی اولین  پارامتر موثر است . ولی چیزی که نقش اصلی را در بالا بردن تعداد کاربران  و بازدیدکنندگان دارد بهینه سازی و بکار گیری اصول و استانداردهای سئو می باشد . که  منجر به ارتقاء رتبه وب سایت شما می گردد .  افزون بر این شما باید دانش خود را از بازاریابی اینترنتی افزایش دهید . تا بتوانید در اداره سایت تبلیغاتی بهترین عملکرد را داشته باشید.

برخی از تفاوت تبلیغات سنتی و تبلیغات اینترنتی

همان طور که می دانید تبلیغات جز لاینفک بازار چه سنتی و چه مدرن بوده و هست. امروزه نداشتن خلاقیت و عدم وجود یک پلتفرم برای عرضه تبلیغات ، منجر به کاهش موفقیت آن می گردد. موفقیت از آن تبلیغی خواهد بود تبلیغی که در جای مطلوب و با رویکردی مناسب تبلیغ می شود.  در ادوار گذشته  معمولا بیشتر از روزنامه و مجله ها و… برای تبلیغات استفاده می کردند.

که افزون بر این که ، از نظر رویکردهای تبلیغاتی و محتوا  با محدودیت های زیادی روبرو بود  تعداد افرادی که تبلیغ  را مشاهده می کردند نیز چشمگیر نبود.  البته  در دنیای کنونی نیز تمایل به خواندن روزنامه و مشاهده تبلیغات تلویزیونی  بسیار کاهش یافته است .

امروزه طراحی سایت تبلیغاتی افزون بر حذف محدودیت های مکانی و زمانی ، امکان  گذر از عصر ورق های کاغذی به عصر اینترنت  را نیز  فراهم نموده است  و تعداد بازدید کنندگان را به بیشترین  تعداد ممکن  رسانده است .   در واقع ،طراحی سایت تبلیغاتی جایگاه خود را به عنوان یک کانال تبلیغاتی در جامعه کنونی پیدا کرده  ، و با سرعتی باورنکردنی در حال توسعه و تکامل است.  از دیگر  امتیازات بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

سرعت انتشار

همان طور که می دانید سرعت و محدودیت در انتقال ، یکی از مشکلاتی  است که در تبلیغات سنتی  با آن مواجه هستیم . در واقع شما قادر به ارسال سریع یک کاتالوگ به سراسر کشور یا جهان نیستید .اما وقتی از طراحی سایت تبلیغاتی بهره می گیرید می توانید  تبلیغات خود را در هر ساعت از شبانه روز منتشر نمایید و در دسترس عموم   قرار دهید .

تغییر محتوای تبلیغات
یکی دیگر از ایرادات تبلیغات سنتی این است که وقتی شما کاتالوگی کاغذی را تبلیغ نماید.  اما پس مدتی تصمیم می گیرید که تغییراتی را در آن اعمال کنید . مثلا شماره تماس یا آدرس خودتان را تغییر دهید . و به سختی می توان آن ها را ویرایش نمود. برخی  ولی با بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی شما قادر به روز رسانی در هر ساعت از شبانه روز  و در هر موقعیت جغرافیای  انجام داد.

مزایای استفاده از تبلیغات آنلاین

ایجاد ارتباط دو طرفه
شما با بکار گیری  طراحی سایت تبلیغاتی  یک ارتباط دو طرفه بین تبلیغ کننده و کاربران ایجاد می نمایید . چرا که افزون بر این که کاربران و مخاطبین شما  تبلیغات را دریافت خواهند نمود آن ها قادرند نظرات ، انتقادات ، و پیشنهادات خود را به سمع و نظر تبلیغ کنندگان برسانند.
بنابراین ، وقتی شما از طراحی سایت تبلیغاتی بهره می گیرید. در واقع از یک رسانه تعاملی  که نیازمند مشارکت با مخاطبین است. استفاده می نماید. در دنیای اینترنت و وب سایت تبلیغاتی  هر کاربر افزون بر این که ،  همانند رسانه های سنتی اطلاعات  کسب می کند. مجال انتخابی درست تر و تعامل با آن با آن اطلاعات را بر حسب علایق  و سلیقه هایش را نیز خواهد یافت.
ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات
شما می توانید با یک لینک مستقیم ، دسترسی کاربران به اطلاعات محصولات و خدمات را فراهم نمایید . و به راحتی منجر به افزایش تعاملات تجاری گردید. بنابراین با  بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی می توانید کسب درآمد کنید.
دسترسی جهانی و شبانه روزی
با طراحی سایت تبلیغاتی ، تبلیغات خود را به صورت فرامنطقه ای و بدون محدودیت زمانی می توانید عرضه نمایید. که این خود منجر به افزایش قابلیت مشاهده و گسترش بازار می گردد.
در حقیقت ، یکی از مزایای استفاده از طراحی سایت تبلیغاتی ، تجارت بین المللی است  معرفی کالا یا خدمات  به جهانیان بدون بهره گیری از تبلیغات امکان پذیر نخواهد بود . البته امروزه با توجه به رشد بی نظیر تولید و به تبع آن رقابت شدید در بازار ، چه در سطح داخلی و چه در سطح جهانی  اهمیت پیاده سازی و طراحی سایت تبلیغاتی روز به روز افزایش می یابد.
طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

ارسال ، نگهداری و به روز رسانی آسان
همان طور که می دانید در هر لحظه ای که شما اراده نمایید می توانید تبلیغ خود را به راحتی ویرایش یا تکمیل تر نمایید .
تعداد زیادی کاربران
همان طور که می دانید ،  امروزه اکثریت افراد  به اینترنت دسترسی دارند. و همین مسئله سبب گشته  کاربران رسانه های سنتی دیگر قابل قیاس با کاربران اینترنت نباشد.
وجود چنین طیف وسیعی از مشتریان بالقو در یک  جا و همچنین امکان تعامل با کاربران بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی و محدودیت های  جغرافیایی  ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی  ،   به طرز شگرفی فرصت های طلایی  را برای آگهی دهندگان فراهم می کند. شما  با بهره گیری از طراحی سایت تبلیغات  به راحتی از دنیای اینترنت کسب درآمد نمایید.
سنجش پذیری و قابلیت تجزیه و تحلیل
یکی  از امکاناتی که با بهره گیری از  طراحی سایت تبلیغاتی  می توانید از آن بهره مند شوید.  قابلیت آنالیز نتیجه کارکرد هر آگهی تبلیغاتی است . در واقع شما قادر به بررسی رفتار کاربران خود خواهید بود و از طریق نتایج حاصل از آن می توانید. گامی موثر در بهبود عملکرد آگهی بردارید.  در واقع  بدین روش شما قادر به بررسی کارآمدی  هر تبلیغ  و همچنین نوع تبلیغاتی که کاربران به آن ها واکنش مثبت نشان می هند ، خواهید بود.
برای آمارگیری از واکنش کاربران  نسبت به تبلیغات درج شده در وب سایت و  همچنین آنالیز آن  شما می توانید  تعداد کلیکی که بر رو ی هر تبلیغ صورت گرفته و همچنین میزان ترافیکی که دریافت کرده اید. را مورد بررسی  قرار دهید.
کسب اعتبار
همان طور که می دانید ورود شما در دنیای اینترنت  منجر به کسب اعتبار برای شما می گردد . با بهره گیری از طراحی سایت تبلیغاتی حرفه ای  اعتبار شما دوچندان نیز می گردد.  که این خود نقش بسزایی در افزایش درآمد شما خواهد داشت. چرا که وقتی خدمات خوبی عرضه می کنید میزان رضایتمندی کاربران  بالاتر خواهد یافت  و خود آن کاربران با معرفی  شما به اطرافیان خود  به صورت رایگان برای شما بازاریابی نمایند.

نکاتی که در یک وب هنری باید مد نظر قرار داد

رنگ
رنگ یکی از اساسی ترین المنت های  ارتباطی و هنری است.  افزون بر این که  همخوانی خوبی با احساسات و عواطف انسان دارد. در برگیرنده اطلاعات و پیام های متنوعی می باشد . به همین  خاطر در پیاده سازی و طراحی سایت تبلیغاتی  باید به روانشناسی رنگ ها و تاثیرات آن بر روی انسان  توجه فراوان نمود.
همان طور که می دانید ، رنگ ها به طرز شگفت انگیزی قادر به ایجاد  حس های مثبت یا منفی ،  جذب اعتماد ،  برانگیختن  هیجان و شور و … می باشد. فراموش نکنید رنگ اولین المنتی است که موجب جلب توجه مخاطبین می گردد. و فرم و جستار به ترتیب بعد از رنگ ، سبب  جذب یا دفع کاربران و مشتریان می شود.
با توجه به تاثیرگذاری شگفت انگیز که  رنگ ها در تبلیغات و طراحی سایت تبلیغات دارد  در ادامه برای آشنایی و ادراک بشتر به شرحی مختصر در مورد آن ها می پردازیم .

توجه به رابطه انگیزه های اینترنتی و جاذبه منطقی و احساسی

در طراحی سایت تبلیغاتی  باید نکات زیادی را مد نظر قرار داد  مثلا وقتی آگهی در آن درج می کنید. باید  انگیزه اولیه مشتریان را با توجه به محصول و خدماتی که ارائه می دهید را مد نظر قرار دهید. به عبارت دیگر باید  برآورد نمایید که مخاطب و مشتری با چه انگیزه ای اولیه ای به سرچ محصول یا خدمات شما می پردازد.
همان طور که می دانید کاربرانی  که با انگیزه تفریح وارد وب سایت تبلیغاتی شما می گردند  رفتاری متفاوت نسبت  به بازدیدکنندگانی دارند که با انگیزه یافتن اطلاعات وارد وب سایت شما می شوند.  چرا که کاربرانی که با  هدف یافتن اطلاعات وارد می شوند معمولا نسبت به تمام زیباسازی های بصری که در وب سایت برای بالا بردن ترافیک سایت انجام گرفته ، اجتناب می نمایند و و صرفا در ازاء نشانه های اطلاعات مرتبط با انگیزه اولیه اش  عکس العمل نشان می دهد.
دارا بودن گروه‌بندی کامل
در طراحی سایت تبلیغاتی ، دسته بندی می تواند به کاربران در پیدا کردن محصول یا خدمات مورد نظرش کمک شایانی بنماید.  تا آن ها برای یافتن تبلیغات مورد نظر خود دچار سردرگمی نشود. این پارامتر می تواند نقش بسزایی در بالا بردن میزان رضایت مندی بازدید کنندگان وب سایت ایفا نماید. همان طور که می دانید میزان رضایت مندی به صورت مستقیم بر روی میزان درآمد شما تاثیر می گذارد
سئو
همان طور که گفته شده گام نخست برای ورود به دنیای عظیم اینترنتی ، پیاده سازی و طراحی سایت تبلیغاتی است.  ولی مشکل این جاست که راه اندازی وب سایت تبلیغاتی حتی با امکانات بسیار زیاد همانند یک مجموعه مجلل و باشکوه در وسط کویر  است چرا که  کسی به خودی خود از وجو  وب سایت تبلیغاتی شما آگاه نیست . در واقع وب سایت شما  باید دیده شود. پس باید حتما بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو انجام گیرد. و به رعایت اصول و نکات سئو در طراحی سایت هنری توجه ویژه گردد.
هزینه
معمولا هزینه طراحی سایت تبلیغاتی چیزی از پیش تعیین شده ای نیست .  زیرا هر سایت تبلیغاتی مطابق با خواست  مدیر  پیاده سازی می گردد. در واقع  میزان کارآمدی و انتظارات شما از وب سایت و همچنین ، آپشن های که به درخواست شما باید در طراحی سایت تبلیغاتی لحاظ گردد.  نقش اصلی و تعیین کننده  را در برآورد هزینه  بر عهده خواهند داشت .
نتیجه گیری
طراحی سایت تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین وب سایت ها در دنیای اینترنت و تکنولوژی است. با یک کلیک ساده کاربران به دنیایی از رنگ ها ، برند ، انواع محصولات و خدمان وارد می گردنند . امروزه هر شرکت ، سازمان و … برای ادامه حیات خود نیازمند درج تبلیغات سازنده است. بنابراین داشتن یک وب سایت تبلیغاتی قوی  می تواند بهترین  انتخاب  در جذب کاربران و مشتریان  باشد.

نباید فراموش کرد که تبلیغات هزینه نیست  بلکه سرمایه گذاری است.

صفحات این سایت عبارتند از:
 1. صفحه اصلی
 2. درباره ما
 3. تماس با ما
 4. سوالات متداول
 5. راهنمای وب سایت
 6. اپراتور مشتریان
 7. تبلیغات مشارکتی در تهران
 8. تیم بازاریاب
 9. پرسشنامه استخدام
 10. کد ویژه QR
 11. استخدام
 12. افتتاحیه
 13. مشارکت
 14. مناقصه
 15. مزایده
 16. حراج
 17. ارسال اطلاعیه
 18. تخفیف های دوره ای
 19. مشاغل
 20. کارگزاران خدمات
 21. پشتیبانان خدمات
 22. پشتیبانی آنلاین

مطالب مشابه:

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.