طراحی سایت تبلیغاتی
مارس 27, 2021
سئو سایت آتلیه و عکاسی
مارس 27, 2021

طراحی سایت آژانس مسافرتی

در این مقاله در مورد طراحی سایت آژانس مسافرتی صحبت می کنیم. امروزه بسیاری از افراد هنگامی که از زندگی روزمره و کسل کننده ی خود خسته می شوند. برای رهایی از این خستگی تصمیم می گیرند تا با خانواده و یا به صورت شخصی به مسافرت بروند تا حتی چند روز هم که شده با مسافرت به مناطق مختلف از حال و هوای بد خود رهایی یابند. بسیاری از افرادی که قصد مسافرت دارند ، دقیقا نمی دانند کجا می خواهند بروند اما در  ذهن آنها ویژگی های منطقه ی مورد نظرشان وجود دارد.

در گذشته افراد برای پیدا کردن مقصد با ویژگی های دلخواهشان از دوستان و آشنایانشان کمک می گرفتند.  اما حال با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت کافی است ویژگی های منطقه ی مورد نظرشان را در اینترنت جست و جو کنند. تا به سادگی و به سرعت مناطقی که ویژگی های مورد علاقه یشان را دارد پیدا کنند. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت آژانس مسافرتی ، سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.

به عنون مثال فردی که به آسمان شب های کویر علاقمند است کافی است با یک سرچ کوچک لیستی از بهترین مناطق مد نظرش را بیابد. قضیه به همینجا ختم نمی شود. چرا که این شخص با خود می گوید من که مقصد مورد علاقه ام را به همین سادگی در اینترنت پیدا کردم چرا در مورد آژانس های مسافرتی و تهیه ی بلیط برای سفر این کار را انجام ندهم و وقت زیادی را برای گرفتن بلیط یا ثبت نام در تور های مسافرتی صرف کنم ؟

مزایای داشتن آژانس مسافرتی آنلاین

 افزایش مشتریان آژانس مسافرتی

همانطور که در بخش قبل گفته شد شما می توانید. با طراحی سایت آژانس مسافرتی کاربران بسیاری را که در فضای مجازی به دنبال رزرو بلیط یا ثبت نام در تور های مسافرتی هستند. را به مشتری خود تبدیل کنید و بازار داغ کسب و کار های آنلاین که این روز ها صدای آن از هر جایی به گوش می رسد را از دست ندهید .

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

 کاهش هزینه های تبلیغاتی

اگر آژانس مسافرتی شما مشتریان زیادی ندارد. و به همین علت نمی توانید تور های زیاد و متنوعی برگزار کنید. حتما به فکر تبلیغات برای آژانس مسافرتی خود افتاده اید. چرا که شما با تبلیغات می توانید مشتریان خود را افزایش دهید. و تور های متنوع تری برگزار کنید. راحت ترین راه برای تبلیغات پخش پوستر در میان مردم است. که امروزه پاسخگوی طبع و سلیقه ی مردم نیست . به علاوه مگر یک برگه ی کوچک چقدر می تواند اطلاعات برای مشتریان شما نمایش دهد ؟

بیشترین مقدار اطلاعاتی که می توانید در این برگه کوچک نمایش دهید تنها نام آژانس مسافرتی شما به همراه را های ارتباطی و چند تور که قصد برگزاری آن را دارید می باشد . در این حالت بیشتر به نظر می رسد شما تنها برای چند تور تبلیغات می کنید نه اصل کسب و کار خود . یعنی برای رونق کسب و کارتان می خواهید هر چند روز یکبار تراکت چاپ و بخش کنید ؟ بی شک این کار درست نیست چرا که هزینه های شما در طولانی مدت به شدت افزایش پیدا می کند .
تبلیغات در رسانه ها راه دیگری است که در پیش روی شما است ، اما تبلیغات در رسانه ها هزینه های بسیار زیادی برای شما در بر خواهد داشت و این نوع تبلیغات نیز گزینه ی مناسبی برای کسب و کارتان نخواهد بود .

تاثیر معرفی مناطق گردشگری بر روی سایت

شما به کمک گزینه ی طراحی سایت آژانس مسافرتی می توانید مناطق مختلف گردشگری ایران و جهان را به کاربران معرفی کنید. حتما می پرسید این کار چه فایده ای دارد ؟ سود شما از این کار این است که شما در این روش می توانید. کاربرانی که به دنبال مناطق گردشگری می گردند. را به مشتری خود تبدیل کنید. برای مثال فرض کنید. فردی علاقه دارد تا در مورد تپه های مریخی شهر دامغان ، باغ ارم ، غار نخجیر یا هر جای دیگری از جهان اطلاعاتی کسب کند. این فرد در محیط اینترنت به دنبال اطلاعات در مورد موضوع مد نظرش می گردد و مطالب سایت شما را درباره ی این موضوع می خواند. اگر شما بر روی این مطالب به اندازه ی کافی وقت گذاشته باشید. اینجاست که کاربر مجذوب مطالب شما می شود. و اگر قصد مسافرت داشته باشد. به راحتی و به صورت آنلاین از شما بلیط تهیه می کند و یا در یکی از تور های شما ثبت نام می کند. شاید بگویید اگر کاربر پس از مطالعه ی مطلب مد نظرش از شما بلیط نخرید چه ؟ در این صورت کاربر سایت که به خاطر محتوا های عالی شما به سایتتان علاقمند شده است. نام آژانس مسافرتی شما را به صورت ناخودآگاه به ذهن می سپارد و هرگاه قصد مسافرت کرد. آژانس مسافرتی شما را در اولویت قرار می دهد .

دسترسی سریع و آسان مشتریان به خدمات شما

مشتریان شما می توانند به راحتی در هر ساعت از شبانه روز به سایت شما مراجعه کنند. تورهای مسافرتی شما را ببینند کشورهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند. و در صورتی که قصد ثبت نام در تور های شما را داشته باشند. به راحتی ثبت نام روش ها آن را به صورت آنلاین پرداخت کند اما به وسیله سایت می توانید نظر مشتریان را در مورد تورها و مطالب سایت دریافت کنید و به آنها پاسخ دهید.

بی شک خواندن نظرات مشتریان سایت شما می تواند مناطقی که بیشتر مورد علاقه مردم است را برای شما مشخص کند و شما را با تشکیل تور برای این مناطق می توانید درآمد بیشتری  را برای خود رقم بزنید.

شاید در تور های شما مشکلاتی وجود داشته باشد که باعث آزار مشتریان شما گردد. مشتریان نتوانند به صورت حضور این مشکلات را با شما در میان بگذارد. شما می توانید به کمک بخش نظرسنجی این انتقادات را دریافت کنید. و مشکلات خود را بهبود ببخشید. به طور خلاصه به کمک بخش نظر سنجی که در طراحی سایت آژانس مسافرتی شرکت شما اعمال شده است. می توانید هرروز کسب و کار خود را سرند تر کنید.

امکان رزرو و پرداخت آنلاین

به کمک این بخش مشتریان شما در هر ساعت از شبانه روز می توانند. در تور مدنظرشان ثبت نام کنند. و یا بلیط مدنظرشان را خریداری کند و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کند. به کمک خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی  ما می توانید. این بخش را به صورت عالی و با امنیت کامل داشته باشید. چرا که این بخش از مهمترین بخش های سایت های مختلف است که طراحی آن نیازمند مهارت و توانایی زیادی است .

امکان ترغیب مردم به تورهای مسافرتی

به کمک طراحی سایت آژانس مسافرتی امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد. که در صورت پیاده سازی آن به شیوه های دیگر باید زمان زیادی صرف این کار کنید. یکی از این امکانات عبارت است از اینکه وقتی  شما یک تور مسافرتی ویژه در سایت خود اضافه می کنید. به صورت خودکار ایمیل برای همه مشتریان شما ارسال می شود. برای مثال تعطیلات نوروز را در نظر بگیرید شما چند روز قبل از تعطیلات نوروز یک طور ویژه به سایت اضافه می کنید. پس از اضافه کردن این طور ویژه یک پیامک ایمیل به صورت خودکار به تمام مشتریان شما ارسال می شود. را فرض این که سایت شما هزار کاربر داشته باشد. و ۵ درصد از این کاربران به کمک اطلاع رسانی در تورهای شما ثبت نام کنند. شما با این روش پنجاه مشتری از طریق یک اطلاع رسانی ساده برای آژانس مسافرتی خود پیدا کرده اید و سود بسیار خوبی را نصیب خود نموده اید .

 نکات مهم در سایت آژانس مسافرتی آنلاین

 گرافیک

در طراحی سایت آژانس مسافرتی گرافیک سایت نقش بسیار مهمی در جذب کاربران دارد. کاربران معمولا جذب سایت هایی می شوند. که از لحاظ گرافیکی جذاب باشد و ui و ux  خوبی داشته باشند. اگر گرافیک سایت به گونه‌ای باشد که  گزینه های مورد نیاز، قسمت های سرچ سایت و … به راحتی قابل دسترسی نباشند و کاربر نتواند به سادگی به مقصود خود دست یابد.

کاربر به راحتی صفحه سایت شما را می بندد و به سراغ سایت‌هایی می‌رود. که حداقل بتواند به راحتی گزینه های در دسترس سایت را مشاهده کند. تاثیر گرافیک سایت تا جایی اهمیت دارد. که در صورت اعمال گرافیک و ظاهری خوب برای سایت شما می توانید. کاربران را به بخش های مد نظرتان هدایت کنید.

پیاده سازی یک گرافیک عالی برای وب سایت ها کار راحتی نیست اما شما می‌توانید با کمک خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی  ما یک ظاهر عالی برای کاربران رقم بزنید تا سایت شما رضایت کاربران شما را جلب کند .

 سئو

فرض کنید شما یک وب سایت گرافیکی جذاب و مطالب و محتوا های عالی دارید. که هر کسی که وارد آن می شود. حداقل چند دقیقه روی آن وقت میگذرد و مطالب سایت را می خواند. و در صورت نیاز از شما بلیط تهیه می‌کند. و یا در یک تور مسافرتی ثبت نام می کند . اما در این شرایط تعداد کاربرانی که وارد سایت شما می شوند کم است. بهترین راهکار برای برطرف کردن این مشکل بهبود جایگاه سایت شما در گوگل است. با این کار شما می توانید از طریق موتورهای جستجو تعداد کاربران سایت خود را افزایش دهید .

به اصولی که به کمک آن می توان جایگاه سایت در بین نتایج جستجو بهتر کرد اصول سئو گفته می‌شود.  شما به کمک این اصول می توانید سایت خود را بیشتر در بین نتایج جستجوی گوگل نمایش دهید. و کاربران بیشتری را جذب سایت خود کنید . سئو کاری حرفه ای کار دشواری است که برای آن می توانید به ما اعتماد کنید .

شما به کمک خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی شرکت ما می توانید یک سایت سئو شده داشته باشید و هر روز بیشتر از دیروز  از طریق محیط این مشتری جذب کنید ، شما همچنین می توانید سایت خود را در صفحه اول گوگل و یا حتی نتیجه اول ببینید .

سرعت سایت

کندی سرعت سایت ها یکی از مشکلات سایتهای مختلف است که باعث رنجش خاطر کاربران می شود . شما در هنگام طراحی سایت آژانس مسافرتی ، سایت خود را باید به گونه ای طراحی کنید. که در عرض چند لحظه کوتاه بارگذاری شود و محیط کاربری آن در دسترس کاربران قرار بگیرد . پایین بودن سرعت و سایت معایب دیگری نیز دارد یکی از این معایب این است که موتورهای جستجو به سایت هایی  سرعت پایین امتیاز منفی می‌دهند و آنها را در نتایج برتر خود نشان نمی‌دهند . این امر می‌تواند باعث کاهش مشتریان شما بشود .

لازم نیست خود شما برای حل این مشکل کاری انجام دهید زیرا طراحی سایت آژانس مسافرتی با سرعت بالا مستلزم تنکنیک های خاص خود است و به دست آوردن این تکنیک ها بسیار زمان ‌بر است ، بنابراین شما می توانید با استفاده از خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی  شرکت ما به راحتی به مقصود خود در زمینه سرعت سایت نیز دست یابید .

محیط کاربری ساده و کامل

شاید در نظر اول شکل و شمایل سایت ها تنها چند دکمه تصویر زیبا و متن جذاب به نظر برسد. که بتوان آنها را هر جایی از صفحه قرار داد. اما حقیقت امر این است. برای یک طراحی عالی و ایجاد  محیط کاربری ساده در عین حال کامل یک نظم‌ دهی معمولی کافی نیست . از باکس سرچ و عکس ها و متن های یک صفحه گرفته تا پس زمینه صفحه و ساده و در دسترس بودن گزینه ها در جلب نظر کاربران تاثیر دارد .

در هر صفحه از سایت های معروف تنها چند میلی متر جابجایی اشتباه باکس های مختلف می تواند موجب از دست رفتن بسیاری از کاربران در طول زمان شود .
بنابراین چینش قسمت های مختلف تاثیر مهمی در سایت شما که محل کسب و کارتان نیز هست دارد و طراحی سایت آژانس مسافرتی  شما باید به دقت انجام شود. معمولا کاربران اولیه سایت که به دنبال موضوع دسته بندی عکس و یا مطلبی در سایت شما هستند. اگر به راحتی به مقصود خود در سایت شما دست پیدا نکنند. اولین حضورشان آخرین حضورشان در سایت شما است و این به معنی یک ضرر مالی جدی برای آژانس‌ مسافرتی شما است .

زمان مورد نیاز

طراحی سایت آژانس مسافرتی بسته به خدمات مد نظر شما از چند روز تا چند هفته زمان می برد .
برای محاسبه ی طراحی سایت آژانس مسافرتی کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با  ما تماس برقرار کنید تا با ارئه ی گزینه های مد نظرتان و راهنمایی متخصصان ما زمان  لازم برای طراحی سایت آژانس مسافرتی برای شرکت شما محاسبه شود .

 امنیت

این روزها با گسترش فضای مجازی روز به روز تعداد مجرمان فضای مجازی در حال افزایش است. از آنجایی که فضای مجازی جا و مکان نمی شناسد هکر ها ممکن است. از جای جای جهان سایت شما را مورد حمله قرار دهند. در خوش بینانه‌ ترین حالت اطلاعات سایت شما را به طور کامل پاک کنند و چیزی از وب سایت شما باقی نگذارند . در این صورت تمام زحماتی که برای گرافیک سئوی مطالب و مهم تر از همه مشتریان کشیده‌اید در چند لحظه نابود می شود .

امنیت در طراحی سایت آژانس مسافرتی امر بسیار مهمی است چرا که هکر ها می‌توانند سایت های آژانس مسافرتی که در  آنها امنیت تامین نشده است را هک کنند ، به اطلاعات حساب‌های کاربری و مشتریان دست پیدا کنند و از طرف آژانس مسافرتی برای مشتریان و کاربران شما ایمیل و پیامک هایی با محتوای دلخواه شان ارسال کنند.

 هزینه ی طراحی سایت

برای محاسبه ی هزینه ی طراحی سایت آژانس مسافرتی کافیست با ما تماس بگیرید. و جزئیاتی که لازم می دانید در طراحی سایت آژانس مسافرتی شما انجام شود را ذکر کنید و از مشاوره تخصصی ما در این ضمینه کمک بگیرید .

شاید در ابتدای کار هزینه کردن برای طراحی سایت آژانس مسافرتی کار سختی برای شما باشد ، اما آژانس های مسافرتی بسیاری وجود دارند که بازگشت هزینه صرف شده برای طراحی سایت آژانس مسافرتی  در کمتر از چند ماه از طریق مشتریان آنلاین تجربه کرده اند .

 نکات مهم در سایت آژانس مسافرتی آنلاین

 گرافیک

در طراحی سایت آژانس مسافرتی گرافیک سایت نقش بسیار مهمی در جذب کاربران دارد. کاربران معمولا جذب سایت هایی می شوند. که از لحاظ گرافیکی جذاب باشد و ui و ux  خوبی داشته باشند. اگر گرافیک سایت به گونه‌ای باشد که  گزینه های مورد نیاز، قسمت های سرچ سایت و … به راحتی قابل دسترسی نباشند و کاربر نتواند به سادگی به مقصود خود دست یابد.

کاربر به راحتی صفحه سایت شما را می بندد و به سراغ سایت‌هایی می‌رود. که حداقل بتواند به راحتی گزینه های در دسترس سایت را مشاهده کند. تاثیر گرافیک سایت تا جایی اهمیت دارد. که در صورت اعمال گرافیک و ظاهری خوب برای سایت شما می توانید. کاربران را به بخش های مد نظرتان هدایت کنید.

پیاده سازی یک گرافیک عالی برای وب سایت ها کار راحتی نیست اما شما می‌توانید با کمک خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی  ما یک ظاهر عالی برای کاربران رقم بزنید تا سایت شما رضایت کاربران شما را جلب کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.