فکر می کنی به اندازه کافی خوب هستی؟

آیا پروژه های ما را دوست دارید
 
و می خواهید بخشی از تیم ما باشید؟
 
اگر از پس این کار بر می آیید ، با ما تماس بگیرید!
 

مشاغل مرتبط با دیجیتال مارکتینگ

چرا باید مشاغل حوزه دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

مشاغل حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی جزو بهترین شغل ها در دنیای دیجیتال امروز است اینو شما از ما کلاغ ها داشته باشید.این نوع بازاریابی به رشد کسب و کارها و افزایش مشتریان کمک بسزایی می کند مخصوصا الان که ما در دوران همه گیری ویروی کرونا هستیم و همه ی مردم در حال استفاده از دنیای تکنولوژی و دیجیتال هستند پس بهترین مشاغل در حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد. بازاریابی دیجیتال گزینه های شغلی امن تر و بهتری در اختیارمان قرار می دهد چون هرکسی دوست دارد کسب و کارش در دنیای دیجیتال امروزی توسعه و پیشرفت بسزایی داشته باشد.

اگر می خواهید وارد مشاغل بازاریابی دیجتال مارکتینگ شوید باید بروی این چند گزینه اصلی تمرکز بسزایی داشته باشید:
 • هر روز موارد جدید بیاموزید
 • مهارت های آنالیتیکی پایه را بیاموزید
 • زبان انگلیستان را تقویت نمایید
 • اگر این موارد را به خوبی می دانید تحصیلات در حوزه دیجیتال مارکتنیگ ندارید نگران نباشید زیاد مهم نخواهد بود. شما می توانید در هرجایی از دوره های بازاریابی دیجیتال استفاده کنید و صرف نظر از پس از زمینه تحصیلاتی تان یکی از مشاغل حوزه دیجیتال مارکتینگ را انتخاب نمایید. البته همچنان می توانید با مجموعه دیجیتال مارکتنیگ کلاغ ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتنیک و برندینگ – طراحی سایت – سئو و بهینه سازی سایت – بازاریابی شبکه های اجتماعی و محتوایی و تبلیغات صفحات اجتماعی همراه باشید.
علاقه مندان و داشتن شرایط فوق ، لطفاً رزومه خود را همراه با مشخصات شخصی از طریق آدرس پست الکترونیکی ارسال كنند sewd2020ba@gmail.com.

سایت کلاغ ها

مکانی برای همه ی افراد:

مجموعه دیجیتال مارکتینگ کلاغ ها در برگیرنده مجموعه افرادی است که در حوزه مدیریت کسب و کار و نویسندگی و طراحی گرافیک کار می کنند. اگر خوب می نویسید یا دست به قلم هستید می توانید تولید کننده محتوا باشید. اگر به رسانه های اجتماعی اعتیاد دارید و می توانید صدها لایک و ویو در پروفایل هایتان جمع کنید. می توانید از فیلترهای چشم نواز بهره ببرید و کپشن های جذاب بنویسید پس می توانید مدیر رسانه های شبکه های اجتماعی باشید.

نیاز دارد:
 • اگر هنرمند هستید با فتوشاپ کار می کنید خلاقیت زیادی دارید می توانید طراح گرافیک باشید. علاوه بر این عناوین مشاغل دیگری هم در حوزه بازاریابی دیجیتال وجود دارد که نیازمند مجموعه مهارت های ترکیبی هستند.
 • ما در دوره ای زندگی می کنیم که بازاریابی توانسته است بازاریابی و تبلیغات را متحول کند. همه ی ما باید از استراتژی های جدید برای بازاریابی استفاده کنیم.
 • در شرایطی که برندها و کسب و کارهای بیشتری به سمت رسانه های اجتماهای و سئو مخصوصا در دوران کرونا روی می آورند تا محصولات و خدماتشان را به جهانیان عرضه کنند بازاریابی دیجیتال یک روند جذاب و عالی خواهد بود.
 • با افزایش چشمگیر و روزافزون در تقاضا در حوزه خدمات بازاریابی دیجیتال مارکتینگ فرصت های زیادی در اختیارتان قرار خواهد گرفتو مطمئن باشید که در زمان مناسب این فرصت ها را به دست می آورید و از نردبان موفقیت بالا خواهید رفت مجموعه دیجیتال مارکتنیگ کلاغ ها تا رسیدن به هدف هایتان کنار شما خواهند بود.
پیشنهاد:
 • شغل عالی در یک شرکت معتبر
 • پروژه های جالب برای برندهای پیشرو
 • فرصت پیشرفت حرفه ای
 • حقوق بالا
علاقه مندان و داشتن شرایط فوق ، لطفاً رزومه خود را همراه با مشخصات شخصی از طریق آدرس پست الکترونیکی ارسال كنند sewd2020ba@gmail.com.

به ما بپیوندید و در صدها پروژه کار کنید
برای بزرگترین برندهای معتبر