اقدامات اولیه سئو
اکتبر 20, 2021
تاثیر کلمات کیلیدی بلند در سئو
اکتبر 23, 2021

پیدا کردن کلمه کیلیدی اصلی

پیدا کردن کلمه کیلیدی اصلی

پیدا کردن کلمه کیلیدی اصلی به چه معناست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که کلمات کیلیدی در واقع همان واژه هایی هستند که ما برای یک هدف مشخص در گوگل سرچ می کنیم. نکته مهمی که وجود دارد این است که باید کلمات کیلیدی اصلی  مرتبط با حوزه کاری تان را پیدا کنید.مهم ترین قدم قبل از تلید محتوا تحقیق در مورد کلمات کیلیدی است.

کیورد ریسرچ فرآیندی است که در طی آن می‌توانید اصطلاحاتی که افراد با استفاده از آن‌ها، در موتورهای جستجوگر به یک هدف خاص می‌رسند را پیدا کنید‌. کیورد ریسرچ می‌تواند سوالاتی که مردم از موتورهای جستجو می‌پرسند، محبوبیت این سوالات، سختی رتبه‌بندی آن‌ها و… را کشف کند. این موارد، اطلاعاتی هستند که برای تولید محتواهای مناسب به شما کمک زیادی خواهند کرد.

کیورد ریسرچ به شما‌ می‌گوید که افراد به چه موضوعاتی اهمیت‌ می‌دهند و با فرض اینکه شما از ابزار ‌سئوی مناسب استفاده‌ می‌کنید‌، این موضوعات در بین مخاطبان شما چقدر محبوب هستند. با تحقیق در مورد عبارات کلیدی می‌توانید بفهمید که هر ماه حجم بالایی از جستجوهای سایت شما شامل چه موضوعاتی می‌شوند.

با بدست آوردن این اطلاعات می توانید فعالیت خود را بر روی کلمات مشخص شده شروع کنید. محتوای مناسب تولید کنید و استراتژی بک لینک سازی خود را تعیین کنید. نکته مورد توجه این است که هشیار باشید و کلمات مناسبی را انتخاب کنید. اهمیت اینموضوع به این دلیل است که کابران با جستجوی آن کلمه میتوانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند. اگر بتوانید کلمات هدف را تعیین کنید و استراتژی مناسبی را مشخص کنید سرعت ارتقای شما افزایش می یابد. این افزایش سرعت به شما کمک می کند که هرچه سریعتر رتبه های بالای گوگل را تجربه کنید و بازدید سایت خود را افزایش دهید. ما در این زمینه به شما کمک می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.