پیدا کردن کلمات کلیدی اصلی ( Primary keyword ) مرتبط با حوزه کارتان
اکتبر 26, 2021
پیدا کردن کلماتی که رقابت کمتری دارند
اکتبر 26, 2021

پیدا کردن کلمات کلیدی بلند ( Long tail keywords )

پیدا کردن کلمات کلیدی بلند ( Long tail keywords )

پیدا کردن کلمات کلیدی بلند ( Long tail keywords ). کلمات کلیدی طولانی یا Long Tail Keyword کلمه های کلیدی سه یا چهار بخشی هستند که به صورت کاملا دقیق به خدماتی که شما ارائه می دهید. و یا محصولاتی که می فروشید اشاره دارند. استفاده از این کلمات باعث می شود. زمانی که فردی به طور دقیق به دنبال برطرف کردن نیاز خود است. به سمت شما راهنمایی شود، در ضمن افرادی که به طور دقیق به دنبال محصول یا خدماتی که شما ارائه می دهید.

 هستند مشتریان بالقوه شما به حساب می آیند. پس در چنین شرایط شما باید کاربران هدایت شده توسط این کلمات کلیدی را به سمت سفارش محصولات و یا استفاده از خدمات خود ببرید و مسیر را برای او هموار کنید.
برای بررسی دقیق تر این موضوع بگذارید تا روند معمول و رایجی که مشتریان مسیر خرید اینترنتی را طی می کنند را با هم بررسی کنیم:

مشتری به محصولات یا خدمات شما احساس نیاز پیدا می کند. در مرحله بعد وی اطلاعات خود را در مورد محصول مورد نظر بالا می برد و کم کم برای خرید آماده می شود. مشتری جنبه های مختلف محصول یا خدمات شما را بررسی می کند. منظور از جنبه های مختلف مواردی مانند: “قیمت، ویژگی ها و…” است.

تصمیم مشتری برای خرید کردن قطعی می شود و محصول را به طور قطعی انتخاب می کند. دست به کار خرید شده و هزینه های مربوط را پرداخت می کند.

محصول یا خدمات خود را بررسی می کند تا از درستی آن مطمئن شده و به عنوان مثال در صورتی که محصول مورد نظر دارای خصوصیات او نبود، آن را پس می فرستد. (فروشگاه های اینترنتی معتبر این کار را می کنند.)

1 Comment

  1. I have to thank you for the efforts you have put in penning this website. Im hoping to see the same high-grade content by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my own website now 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.