پیدا کردن کلمات کلیدی بلند ( Long tail keywords )
اکتبر 26, 2021
تحقیق کلمات کلیدی
اکتبر 26, 2021

پیدا کردن کلماتی که رقابت کمتری دارند

پیدا کردن کلماتی که رقابت کمتری دارند

پیدا کردن کلماتی که رقابت کمتری دارند به چه معنا است؟ سئوکارها با توجه به شرایط هر سایت، استراتژی متفاوتی برای آن ها ارائه می کنند! یکی از مسائل مهمی که در سئو اهمیت دارد، انتخاب درست کلمات کلیدی سئو و تولید محتوا برای آن است. از طرف دیگر، کارهای دیگری نظیر تبلیغات، رسانه های اجتماعی، لینک سازی و… هم مهم هستند اما اساس همه این کارها، تحقیق کلمات کلیدی است.

تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی کم رقابت و مناسب

اولین مرحله برای بهبود رتبه سئو سایت با استفاده از کلمات کلیدی کم حجم، تحقیق کلمات کلیدی است.

قرار دادن کلمات کلیدی در پلن محتوا

اگر لیست کلمات کلیدی را جمع آوری کرده باشید، حتماً متوجه شده اید که بسیاری از این کلمات کلیدی به هم مرتبط هستند. کلمات کلیدی مرتبط باید در یک پلن محتوا قرار بگیرند تا با تولید محتوا بر اساس آن ها، بتوانید رتبه سایت را با استفاده از آن کلمات کلیدی بهبود ببخشید.

استفاده از تکنیک آسمان خراش در تولید محتوا

در مرحله قبل استراتژی محتوای خود را ایجاد کرده اید و اکنون زمان آن رسیده که اجرا کنید! در واقع همه کارهایی که در مراحل قبل انجام دادید، برای آن است که بتوانید محتوای خوبی تولید کنید. بنابراین این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به دقت انجام شود.

ادغام کلمات کلیدی پر رقابت با کلمات کلیدی کم رقابت

پس از مدتی که سایت شما به رتبه مناسبی در گوگل دست پیدا کرد و با تمام کلمات کلیدی کم رقابت به صفحه یک گوگل راه پیدا کردید، اکنون زمان آن رسیده که از کلمات کلیدی پر رقابت هم استفاده کنید.

استفاده از ابزار هاب اسپات (HubSpot)

بالاترین هدف هر کسب و کاری این است که در بازار هدف خود، به شماره یک تبدیل شود! البته هدف کوچکی نیست و گاهی اوقات ده ها سال طول می کشد تا یک کسب و کار به چنین جایگاهی برسد.

1 Comment

  1. I have to thank you for the efforts you have put in penning this website. Im hoping to see the same high-grade content by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my own website now 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.