تاثیر کلمات کیلیدی بلند در سئو
اکتبر 23, 2021
از https استفاده کنید و گواهینامه SSL داشته باشید
اکتبر 26, 2021

پیدا کردن سوالاتی که مردم می پرسند

پیدا کردن سوالاتی که مردم می پرسند

پیدا کردن سوالاتی که مردم می پرسند

پیدا کردن سوالاتی که مردم می پرسند

پیدا کردن سوالاتی که مردم می پرسند، یکی از روش های بهینه سازی سئوی سایت است. طبق آماری که سایت SEMrush اعلام کرده است، 41 درصد از نتایج جستجوهایی که در گوگل انجام می‌شود حاوی بخش “سوالاتی که مردم می‌پرسند” است.پس سوالاتی که در این بخش می‌آیند ارزش کار و وقت گذاشتن را دارند. بهینه‌سازی محتوا و سایت برای چیزی که کاربران به دنبالش هستند یک تکنیک سئو پیشرفته دیگر است که بد نیست برای استراتژی سئو سایت خود در سال جدید در نظر داشته باشید.

گوگول (Google) به منظور راهنمایی هرچه بهتر کاربران برای پیدا کردن صفحات مورد نظرشان پیشنهادات مختلفی برای کلمات کلیدی در سئو در جستجو ارائه می دهد تا به مردم در یافتن مرتبط ترین نتایج کمک کند.

بیایید نگاهی بیندازیم به 3 ویژگی که می توانید برای پیدا کردن ایده های کلمات کلیدی جدید استفاده کنید:

تکمیل خودکار

احتمالاً متوجه شده اید که Google سعی دارد مستقیماً درخواست های جستجوی مرتبط را در فرم جستجو پیشنهاد دهد. از آنجا که این موارد براساس جستجوهای واقعی کاربران صورت گرفته است، می توانند الهام بخشی خوب برای کلمات کلیدی در سئو جالب باشند.

کار را با تایپ کردن کلمه کلیدی کوتاه (seed ) خود در جستجوی گوگل شروع کرده و سپس حروف (یا اعداد) را برای دیدن پیشنهادات اضافه کنید.

یکی از ویژگی هایی که می توانید در نتایج جستجوی گوگل پیدا کنید، قطعه اصطلاحاً “مردم نیز می پرسند” است. بیشتر برای سوالات و پرسش به نظر می رسد و سوالات مرتبط دیگر را پیشنهاد می کند. اینها می توانند به عنوان الهام بخش برای کلمات کلیدی از نوع سوال طولانی باشند.

این ویژگی شباهت های زیادی به autocomplete دارد، اما پیشنهادات در پایین صفحه نتایج وجود دارد. ما در این زمینه میتوانیم شما را همراهی کنیم. کلاغ ها را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.