طراحی وبسایت آتلیه و عکاسی
جولای 3, 2021
نکات کیلیدی سئو
جولای 7, 2021

نیاز کسب و کار به سایت

 چرا کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد؟

در این مقاله قصد داریم نیاز یک کسب و کار به سایت را بررسی کنیم.

امروزه رقابت در کسب و کار ها بسیار سخت و طاقت فرسا شده است. تمام رقبا از ابزار های مختلفی استفاده می کنند. این استفاده برای این است که بتوانند. خود را نشان دهند. یکی از این ابزار های مهم استفاده از یک وب سایت اینترنتی است.در مورد این موضوع مواردی را بررسی می کنیم. در ادامه با تیم فنی کلاغ ها همراه باشید.

 • وب سایت و کسب و کار شما همیشه در دسترس است

اکثر مشاغلی که نیاز به حضور افراد دارند. دارای یک ساعت مشخص کاری هستند. شما به عنوان مشتری می توانید در این ساعات مشخص به عنوان مثال خرید خود را انجام دهید. اما اگر هدف مورد نظر شما دارای یک وب سایت باشد. به راحتی می توانید در منزل با استفاده از نت به هدف مورد نظر دسترسی داشته باشید. خرید کنید. پرداخت کنید. درب منزل تحویل بگیرید.

به نحوی دیگر می توانیم بگوییم که داشتن یک وب سایت به معنی داشتن یک کارمند تمام وقت است.

 • رقبای اصلی شما وب دارند

شما در حرفه ای که به آن مشغول هستید. با کسانی که دارای وب سایت هستند. در درجه اول رقابت قرار دارید. به خصوص اگر آن‌ها برای وب‌سایت خود بازاریابی کرده باشند. یک وب‌سایت یک روش عالی برای هموار سازی سطح رقابت است.

 • بهترین راه برای کسب اطلاعات سرچ در اینترنت است

همه ما در تمام شرایط وقتی به دنبال کسب اطلاعات هستیم. فورا به سراغ گوشی و یا سیستم خود می رویم و شروع به سرچ کردن میکنیم. این راه یه راه ساده برای پاسخ دادن به سوالاتمون هست.هنگامی که مردم در موتورهای جستجو به جستجو می‌پردازند، کسب و کار شما باید در نوک انگشتان آن‌ها باشد. وقتی مردم از چیزی اطلاع ندارند، ساده‌ترین راه چیست؟ خارج کردن گوشی موبایل از جیب و جستجو آن. وقتی مردم در موتورهای جستجو به دنبال محصول یا خدمات شما می‌گردند، وقتی دارای وب‌سایتی باشید این یعنی بازاریابی رایگان برای شما.

 • داشتن وب سایت باعث ایجاد اعتماد می شود

شما وقتی یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. می توانید یک تصویر بسیار حرفه ای و مورد اعتماد به مشتریان نشان دهید. این کار باعث بهبود روابط بین شما و کاربران شما می باشد.

 • درآمد بیشتر به کسب و کار های کوچک می رسد

با توجه به آمار های مشاهده شده کسب و کارهایی که در این زمینه فعالیت دارند. نسبت به آن هایی که آنلاین نیستند درآمد بیشتری داشتند.

 • شما بینهایت مخاطب و کاربر دارید

شما با داشتن یک کسب و کار اینترنتی دارای بینهایت مخاطب هستید. می توانید فقط در ایران 57 میلیون کاربر داشته باشید.

 • برای رشد مشتریان از رقبای خود جلو بزنید

اگر دارای وب‌سایتی با کیفیت باشید، با در دسترس بودن اطلاعات کسب‌ و کار، محصولات، خدمات و … برای مشتریان، با بازاریابی رایگان موتورهای جستجو برای شما،‌ مشتریان بیشتری خواهید داشت. براساس گفته‌های کسب و کارهای کوچک و آمارهایی در این زمینه، ۶۰٪ فروش‌های اینترنتی مربوط به مشتریان جدید است. داشتن یک وب‌سایت به طور قابل توجهی دسترسی مشتریان به خدمات و محصولات شما را بهبود می‌بخشد.

 • وب سایت ها جهانی هستند

تاگر شما دارای یک کسب و کار کوچک باشید. معطوف به یک محل هستید. اما با آنلاین شدن کسب و کار خود می توانید جهانی باشید و به دنیا خود را نشان دهید.

برای همراهی با تیم کلاغ ها از نمونه کار های ما دیدن کنید.

3 Comments

 1. Voibulp گفت:

  where can i buy cialis on line The questions were easy and the consultation was friendly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.