نکات کلیدی سئو
فوریه 16, 2021
نوشتن متنی جذاب در پاراگراف اول
فوریه 16, 2021

نوشتن پست مهمان ( Guest post )

نوشتن پست مهمان ( Guest post )

نوشتن پست مهمان   Guest post به یکی از روش‌ های پرکاربرد برای ایجاد ارتباط با سایر سایت‌ ها و گرفتن بک لینک از آن کفته می شود که آن ها را انتشار می دهد.. این روش آن قدر مورد توجه بلاگرها قرار گرفته است. که از هر سه بلاگر دو نفرشان از این روش استفاده می ‌کنند

. پست مهمان، مقاله یا یک مطلب کوتاه است. که توسط شما در مورد وب سایت ، محصولات و یا خدماتتان نوشته می شود. و در سایت های همکار یا غیر همکار منتشر می کنید. تا برای کسب و کار شما ارزش آفرین باشد.

پست مهمان عموما پست هایی رایگان می باشند. که بخاطر نوشتن آن ها وب سایت مورد نظر، هزینه ای به شما پرداخت نمی کند، اما به کار بردن نام تجاری، و حتی لینک های داخلی آن بیش از پولی که ممکن است. از وب سایت مورد نظر بگیرید برایتان سود آور است.

در پست مهمان اگر به خوبی با کلمات و عبارات کلیدی تان بازی کنید، و روی آن ها لینک های اساسی و مرتبط کار کنید، می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. هم می توانید برند خود را معرفی کنید، و هم از لینک بیلدینگ بهره مند شوید.

در صورتی که پست مهمان به درستی نوشته و منتشر شود.هم برای نویسنده و هم برای منتشر کننده. فوایدی به همراه دارد. در واقع این روش یکی از تکنیک‌ های بازاریابی دو طرفه به شمار می ‌رود. سایتی که پست را منتشر می‌ کند. از یک محتوای غنی برخوردار شده و سایت نویسنده هم از مزایای بسیاری از جمله شناخته شدن برند، بالا رفتن اعتبار آن، پیدا کردن مخاطب جدید، افزایش ترافیک ورودی به سایت، بهبود مولفه ‌های سئو با دریافت بک لینک و افزایش تعداد فالورها در شبکه ‌های اجتماعی برخوردار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.