چرا کسب و کار شما به وبسایت نیاز دارد؟
اکتبر 19, 2021
ساخت نقشه سایت  ( Sitemap )
اکتبر 19, 2021

نصب افزونه یوهاست سئو (yoast seo)

نصب افزونه یوهاست سئو (yoast seo)

برای یادگیری نصب افزونه یوهاست سئو (yoast seo) ابتدا باید این افزونه را بشناسید. این افزونه یکی از کاربردی ترین افزونه هایی است که روی وردپرس نصب می شود. از این افزونه برای مدیریت تولید محتوا و بارگذاری مطالب استفاده می شود. هدف اصلی این افزونه افزایش کیفیت سئو سایت است. با داشتن اطلاعات کامل در مورد آن می توانید مدیریت بهتری روی وب سایت خود داشته باشید. بخش مهم و مورد توجه این افزونه رایگان بودن آن است.

برای نصب این افزونه می توانید به راحتی از منو و یا داشبورد وردپرس وارد قسمت افزونه ها شوید، با انتخاب گزینه افزودن جدید می توانید فایلی که دانلود کرده اید را آپلود کنید و بعد از زدن گزینه نصب منتظر فعال شدن افزونه باشید. بعد از نصب افزونه باید روش های استفاده از آن را بدانید. همانطور که گفتیم از این افزونه برای بهبود کیفیت سئو استفاده می کنیم. بنابراین از ابتدای محتوای خود شروع می کنید.

ابتدا عنوان مناسبی برای مقاله خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این عنوان به کاربر کمک می کند که مقاله شما را مطالعه کند یا نه؟ گزینه بعدی بسیار مهم توضیحات متا است. توضیحات متا این امکان را در اختیار گوگل قرار می دهد که یک پیکربندی در مورد محتوای شما داشته باشد. نکاتی وجود دارد که در این توضیحات باید رعایت شود:

  1. دارای کلمات کیلیدی باشد
  2. طول متن به اندازه کافی باشد
  3. خوانایی خوبی داشته باشد

این افزونه به شما کمک می کند با توجه ب کیلید هایی که در اختیارتان قرار می دهد، سئو و خوانایی متن خود را بررسی کنید. می توانید به راحتی خطاهای مربوط را ببینید و حتی روش های رفع خطا را نیز مشاهده کنید. با رفع تمام خطاها شما دو چراغ سبز از افزونه دریافت می کنید که نشان دهنده سئو شدن مطلب بارگذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.