لینک های شکسته ( Broken link ) را برطرف کنید.
فوریه 16, 2021
محتوای تکراری ( Duplicate content ) را شناسایی و برطرف کنید. 
فوریه 16, 2021

محتوا سایت

محتوا

موضوعی همچون محتوا سخت تر از آن چیزی است که تصور می کنید، چرا که تعریفی که از محتوا در ذهن شماست با آن چه که در ذهن من و یا دیگران است، متفاوت است.

محتوا با توجه به موقعیت های گوناگون برای هر فرد می تواند.  دارای معنایی مختص خود او باشد. مثلا برای یک شخص می تواند به معنای اطلاعات، برای شخصی دیگر به معنای تجربه و برای شخصی دیگر دارای هیچ معنای خاصی نباشد.

محتوا بخش مهم و ضروری ایجاد ارتباط بین کسب‌ و‌ کار و مصرف‌کننده است. از طریق محتوا‌ست که مردم اطلاعات برند را پیدا کرده، از آن استفاده نموده و به آن عمل می‌کنند.

محتوا اطلاعات و تجاربی است که به دست کاربر نهایی و یا مخاطب می ‌رسد. «چیزی است که از طریق برخی ‌رسانه‌ ها به صورت صوتی، متنی یا از طریق هر یک از هنرهای مختلف بیان می ‌شود.

اهمیت محتوا

تولید محتوا از هر نوعی که باشد در تمامی صنایع کاربرد دارد. با پیشرفت اینترنت، فرایند تولید محتوا و تکنیک‌های آن نیز با تغییراتی مواجه شده و در آینده نیز این تغییرات بیشتر خواهد بود. در گذشته ابتدا متنی نوشته میشد و سپس مورد ویرایش و بهینه‌سازی قرار می‌گرفت. اما امروزه همزمان با نوشتن متن این فرایند صورت می‌گیرد.

امروزه تولید محتوا بیشتر به معنای ایجاد ارزش برای مشتری است، تا اینکه به معنای ارائه اطلاعات باشد. با ارائه مطالبی ارزشمند و شرح محصول و خدماتی که ارائه می‌دهید می‌توانید برای مشتریان خود ارزش ایجاد کنید. محتوایی که امروزه نوشته یا تولید می‌شود با آنچه دهه‌های گذشته به کار می‌رفت تفاوت فاحشی کرده است. از همان ابتدای کار محتوا برای انتقال پیام استفاده می‌شود و تقریباً تمامی کسب و کارها امروزه با تولید محتوا سعی می‌کنند سطح فروش و ارائه خدمات خود را توسعه دهند.

از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا وب‌سایت‌های اینترنتی روزانه هزاران یا شاید میلیون‌ها بازدیدکننده دارند. تمامی کسب و کارهای جدید و قدیمی نیاز دارند تا از طریق همین شبکه‌های اجتماعی، بلگ‌ها، سایت‌ها و حتی ایمیل‌ها با مخاطبین خود ارتباط داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.