قراردادن ویدئو در سایت های اشتراک ویدئو 
فوریه 16, 2021
لینک های شکسته ( Broken link ) را برطرف کنید.
فوریه 16, 2021

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ فرایند دریافت هایپرلینک ها از وب سایت های دیگر به وب سایت شما است. هایپرلینک که معمولا به آن لینک گفته می شود راهی برای جستجو کاربران بین وب سایت ها است.

موتورهای جستجو از لینک ها برای تعقیب وب سایت ها استفاده می کنند. آن ها لینک های موجود بین تک تک صفحات وب سایت شما و تمام لینک های موجود بین وب سایت ها را دنبال می کنند.

تکنیک های زیادی برای لینک بیلدینگ وجود دارد. که از نظر سختی متفاوت هستند. با این حال متخصصان سئو معتقدند. که لینک بیلدینگ یکی از سخت ترین قسمت های کاری آن ها است.

موتور های جستجوگر با بررسی لینک ها رتبه سایت ها را مشخص کرده. و صفحه های جدیدی را به وسیله ی لینک ها پیدا میکنند.هنگامی که موتور های جستجوگر وب سایت ها را بررسی می کنند. علاوه بر محتوای صفحه ها و کلمات کلیدی به لینک هایی که در صفحه موجود است. و اینکه این لینک ها به کجا اشاره می کنند. و از چه کیفیتی برخوردارند اهمیت می دهد.

 اگر تعداد لینگ هایی که برای سایتتان دارید. در سایت های پربازدید و معتبر بیشتر باشد. موتورهای جستجوگر رتبه سایت شما را بالاتر میبرد. و این برای سایت شما یک پیروزی است. این فآیند به دو صورت لینک بیلدینگ داخلی و لینک بیلدینگ خارجی انجام می شود.

لینک بیلدینگ یکی از مهم ترین روش ها برای سئو سایت است. و به خلاقیت ،مهارت و توانایی بسیار نیاز است. لینک ها به سه روش لینک خود ساخته و لینک طبیعی و لینک های دستی به وجود می آیند. حتما به این نکته توجه بکنید. که فقط تعداد لینک ها مهم نیست بلکه کیفیت لینک ها می تواند سایت شما را رشد دهد.

لینک بیلدینگ سئو

لینک بیلدینگ می تواند در سئو کلمات کلیدی بسیار تاثیر بگذارد. و اعتبار سایت شما را بهبود ببخشد. از دیگر مزایای بک لینک میتوانیم به بالا رفتن تعداد ورودی سایت از طریق موتور های جستجوگر،بالارفتن ترافیک سایت،عامل مهمی در جذب. بازدید کننده ها از گوگل،بالا رفتن بازدید سایت از طریق لینک ها و از همه مهم تر رسیدن. به رتبه یکم سایت در موتور های جستجوگر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.