قرار دادن پادکست در سایت های اشتراک پادکست 
فوریه 16, 2021
لینک بیلدینگ
فوریه 16, 2021

قراردادن ویدئو در سایت های اشتراک ویدئو 

قراردادن ویدئو در سایت های اشتراک ویدئو

قراردادن ویدیو در سایت های اشتراک ویدئو با توجه به آمار منتشرشده ۶۳ درصد از کسب‌ و کارها از ویدیو برای بازاریابی استفاده می ‌کنند. استفاده از ویدیو بخش مهمی از استراتژی تبلیغاتی کسب‌ و کارها محسوب می شود. و باعث می ‌شود که خیلی زودتر به هدف ‌ها و نتایج مدنظر خود برسند. ویدیو حتی مدیران کارخانه‌ ها را نیز متقاعد کرد. که برای معرفی محصولات و خدمات خود از آن استفاده کنند و به نتایج قابل قبولی برسند.

چندین دلیل تاثیر ویدیو بر روی سئو وب‌ سایت

۱ – استفاده از ویدیو سایت را جذاب‌ تر می ‌کند:

استفاده از تصاویر گرافیکی متحرک، انیمیشن و درنهایت ویدیو می ‌تواند. محیط سایت را برای کاربران  جذاب کند. استفاده از ویدیو در تمام صفحات سایت باعث می‌ شود. که کاربران به دیدن ویدیوها سرگرم شده و بیشتر در سایت بمانند. و در نهایت نرخ خروج سایت (bounce rate) کاهش می‌ یاید.

با توجه به تحقیقات وب‌ سایت‌ هایی که از ویدیو استفاده می‌ کنند. می ‌توانند نسبت به سایت‌های که از محتوای ویدیویی استفاده نمی ‌کنند. کاربران خود را ۲ دقیقه بیشتر در سایت نگه‌ دارند. که ماندن بیشتر کاربر در سایت، موجب پایین آمدن نرخ خروج و بالا رفتن رتبه سئو سایت می ‌شود.

۲ – ویدیو باعث اعتماد بیشتر مشتریان می‌شود:

برخی از مصرف کنندگان همچنان در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت شک دارند. زیرا آن ها از تقلب و فریب ترس دارند. اما 57 درصد از مصرف کنندگان می‌گویند، با دیدن فیلم‌های معرفی محصولات یا معرفی خدمات اعتماد به نفس بیشتری برای خرید آنلاین پیدا می‌کنند.

محتوای ویدیویی احساسات کاربر را درگیر می‌ کند. بنابراین  ویدیو باعث جلب اعتماد کاربر می ‌شود. اعتماد مبنای تبدیل و فروش است. ایجاد اعتماد باید یک هدف باشد. کل مفهوم بازار یابی محتوا بر پایه اعتماد و ایجاد روابط بلند مدت است.

۳ – موتور جستجوگر گوگل ویدیو را دوست دارد:

در این بخش از مقاله‌ی تاثیر ویدیو بر روی سئو وب‌ سایت به این موضوع می ‌پردازیم که چرا گوگل سایت هایی را که از ویدیو استفاده می‌ کنند بیشتر دوست دارد.

ویدیو نظر کاربران تلفن همراه را جلب می‌کند:

یکی از دلایلی که تاثیر ویدیو بر روی سئو وب‌ سایت را به اثبات می ‌رساند. رفتار کاربران است، 90 درصد از کاربران، ویدیوها را بر روی تلفن همراه خود تماشا می ‌کنند. یوتیوب گزارش می ‌کند مصرف تلفن همراه در هر سال 100 درصد افزایش می ‌یابد.

از آنجایی که مردم مایل به تماشای فیلم ‌ها هستند. و تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند در حال افزایش است. تعداد مخاطبان ویدیو شما روز به روز بیشتر می ‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.