طراحی وب سایت انتشارات
جولای 3, 2021
طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک 
جولای 3, 2021

طراحی سایت مدرسه

طراحی وب سایت مدرسه

طراحی وب سایت مدرسه را بررسی می کنیم. بحث آموزش و پرداختن به آن در همه ی کشور ها اهمیت بسیار زیادی دارد. و این امر تنها مختص به ایران نیست. این اهمیت آنقدر زیاد شده که حتی گاهی افراد در سایت ها و به صورت اینترنتی به دنبال مدرسه مناسب برای فرزندان خود می گردند. و در صدد هستند که به صورت اینترنتی بهترین محل برای تحصیل فرزندان را بیابند. تا اطمینان حاصل کنند که هزینه هایی که برای این مهم انجام می دهند به هدر نرود.

بنابراين ، این افراد بنا به دلایلی چون کمبود وقت و یا امکان نداشتن بررسی حضوری همه ی مدارس به بررسی اینترنتی و وب سایت ها مدارس می پردازند. و با پیدا کردن سایت مدرسه مورد نظر خود و مشخص نمودن گرای خود در انتخاب سایت مربوطه در نهایت یک وب سایت مدرسه ایده آل برای خود پیدا می کنند. و با توجه به آن به پیش داوری می پردازند. که حتما آن مدرسه نیز ایده آل است همانند سایتش.  پس حتما طراحی وب سایت مدرسه یک نیاز مبرم است

طراحی وب برای مدارس چه فایده ای دارد

همان طور که می دانید ارتباط کادر مدرسه با والدین دانش آموزان اهمیت بسزایی در پیشبرد اهداف آموزشی دانش آموزان دارد. و کسی نمی تواند منکر آن شود. که  مشغله های زندگی کنونی مانع از این می گردد. که والدین بتوانند زمان زیادی را صرف بحث و تبادل نظر برای بهبود عملکرد فرزندان با پرسنل مدرسه نمایند. از طرفی گردهم آوری والدین در یک تایم خاص نیز مشکلات خاص خود را دارد . از این رو پیشنهاد ما به شما  برای از بین بردن این دغدغه و مسائل  پیاده سازی و طراحی سایت مدرسه  است.

با بهره گیری از طراحی وب سایت مدرسه  شما به والدین  دانش آموزان این امکان را می دهید که  حتی هر روزه با پرسنل مدرسه در ارتباط باشند . افزون بر این که  این ارتباط به سهولت و در بهینه ترین زمان شکل می گیرد  تاثیری خارق العاده بر روی عملکرد تحصیلی دانش آموزن نیز  خواهد داشت.

قابلیت هیجان انگیزی به نام چتروم

در طراحی سایت مدرسه می توانید بخشی را تحت عنوان گفتگوی آنلاین قرار دهید . البته ایده در بعدهای مختلفی نظیر گفتگوی آنلاین بین کادر مدرسه و والدین ، بین محصلین و دبران و معلمین ، بین مراجعه کنندگان و پرسنل مدیریت مدرسه  و ….. طراحی گردد.  بنابراین  شما با بهره گیری از طراحی وب سایت مدرسه می توانید عملکرد مدرسه را به طرز حیرت انگیزی بهتر نمایید.

برگزاری آزمون های آنلاین

با لحاظ کردن این بخش در طراحی وب سایت مدرسه می توانید اقدام به برگزاری آزمون های تستی دوره ای نمایید . یکی از مزایای این آزمون ها  تعدیل در هزینه های مختص به آزمون آنلاین نسبت به رویکرد سنتی برپایی آزمون است. از دیگر مزایایی بهره گیری از طراحی وب سایت مدرسه و برگزاری و آزمون آنلاین می توان به  امکان بهره مندی از فایل های چند رسانه ای ، برنامه ریزی دقیق ؛ امکان ارائه سوالات متنوع  ، عدم نیاز به فضای فیزیکی ، امکان سیو کردن  سوابق آزمون هر دانش آموز و آنالیز روند رشد او ، قابلیت سفارشی سازی آزمون برای هر دانش آموز و …… اشاره نمود.

همچنین ،  می توانید برخی از کلاس های درسی را به صورت آنلاین برگزار  کنید.

فراموش نکنید که در طراحی این بخش حتما نکات امنیتی  را برای جلوگیری از تقلب دانش آموزان اتخاذ گردد.

وب سایت ریسپانسیو

همان طور که می دانید تعداد افرادی که از طریق گوشی های هوشمند و دیگر وسایلی همچون تبلت به وب است ها مراجعه می نمایند. روز به روز در حال افزایش است . در صورتی که ریسپانسیو بودن در طراحی سایت مورد توجه قرار گرفته باشد. کاربر با هر وسیله ای نظیر موبایل وارد سایت گردد. به راحتی می تواند بدون هیچ مشکلی مطالب سایت را مطالعه نماید. ریسپانسیو بودن سبب افزایش بازدید و در نتیجه افزایش ترافیک  می گردد. که تاثیری مثبت بر روی سئو برجای خواهد گذاشت. بنابراین ، شما با مورد توجه قرار دادن مقوله ریسپانسیو در  طراحی سایت مدرسه می توانید .به راحتی میزان رضایتمندی کاربران خود را افزایش دهید.و یک قدم از رقبای خود پیشی بگیرید.

امنیت

هر روزه ما شاهد افزایش و گسترش فناوری هستیم. و این گسترش علاوه بر مزایایی که دارد می تواند معایبی چون به خطر انداختن امنیت کاربران را نیز داشته باشد. بنا بر این هر روز تهدید های تازه ای برای اطلاعات کاربران در وب سایت ها ایجاد می شود. این مهم خود ضرورت این نکته را بیان می کند. که در طراحی سایت مدرسه  باید نکات امنیتی فراوانی را رعایت کرد. تا اطلاعات کاربران حفظ شود و اطمینان آنان جلب شود. و اطلاعات افشا شده از خطر دستبرد زدن هکر ها در امان بماند.

برای مثال در هنگام پرداخت های آنلاین مانند پرداخت شهریه دانشجویان رعایت این نکات ایمنی ضرورت دو چندانی پیدا می کنند.بنا بر این مهم ترین کار برای حفظ این نکته و توجه به آن این است. که در طراحی سایت دانشگاه از نیرویی متخصص و مجرب و متعهد که سابقه ی درخشانی در طراحی های دیگر سایت های دانشگاهی داشته باشند است.

دسترسی آسان

نکته ی دیگر منو ها و مسیر یابی های سایت می باشد. نباید کاربر هنگامی که می خواهد در سایت مبحثی را بیابد دچار سردرگمی شود. و در نهایت پیدا کردن مطلب از او یا وقت زیادی را بگیرد. یا بی نتیجه سایت شما را رها کند. بنابراین در طراحی سایت مدرسه مهم است که کوتاه ترین مسیر را برای دسترسی کاربر به مطالبتان انتخاب نمایید. بنابراین با دقت در این مقوله  میزان رضایت  کاربران سایت مدرسه را بالا ببرید.

ظاهر سایت

از مهم ترین عوامل طراحی سایت مدزسه طراحی گرافیکی آن به صورت هماهنگ و در عین سادگی جذاب بودن آن است.
طراحی ساده سایت به بازدید کننده کمک خواهد کرد که تمرکز خود را به خوبی بر روی محتوای سایت قرار دهد. و همین امر هم موجب جذب مخاطب و مراجعه ی دوباره ی آن می شود. پس طراحی زیبا ،  چشم نواز و مناسب سایت تاثیری حیرت انگیز بر موفقیت طراحی سایت مدرسه خواهد گذاشت.

5 Comments

 1. Thitymott گفت:

  buy tamoxifen for men If TESE is required instead of TESA or PESA the cost will depend on the setting where it is done and the urologists fees.

 2. Thitymott گفت:

  The effects of smoking on steroidogenesis, folliculogenesis embryo transport, endometrial receptivity, endometrial angiogenesis, uterine blood flow, and uterine myometrium, all of which are related to delayed or failed implantation and pregnancy loss, have been reported. nolvadex on cycle

 3. lexJegene گفت:

  Proteins were detected by western blot using antibodies recognizing the indicated proteins. doxiclat for sale in usa

 4. lexJegene گفت:

  So far, research has found that people who took antibiotics for their psoriasis had little or no improvement in their flare- ups. doxine without prescription canada

 5. lexJegene گفت:

  clindamycin vs doxycycline 5 Hannley, MT, Denneny, JC 3rd, Holzer, SS.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.