طراحی وب سایت صنعتی
ژوئن 30, 2021
ساخت سایت شرکتی
ژوئن 30, 2021

طراحی وب سایت صرافی

طراحی وب سایت صرافی

طراحی وب سایت صرافی در این مقاله انجام می شود. از وقتی که پول در  معاملات جایگزین مبادلات کالا به کالا گشت جوامع بشری واحدهای متنوع پولی را تجربه نمودند. تعیین عیار سکه ها و مبدل کردن آن به پول های دیگر ، آرام آرام منجر به شکل گیری  شغلی به نام صرافی شد . از آن جایی  که  حمل و نقل پول همیشه با خطراتی همراه بوده است . نقل و انتقال پول نیز به بخشی از وظایف صرافان نیز مبدل گشت .

با توجه به این گسترش چشمگیر اینترنت و تجارت الکترونیک ، دروازه ورود اشخاص و کسب و کارهای مختلف به بازارهای گسترده و وسیع جهانی ، اینترنت می باشد . در واقع کسب و کاری در دنیای کنونی می تواند. نسبت به رقبای خود سهم بیشتری از بازار های داخلی و خارجی را از آن خود نماید. که به دهکده جهانی اینترنت بپیوند. صرافی ها نیز از این قائده مستثنی نیستند.  گام نخست برای ورود صرافی ها به دنیای تجارت الکترونیک راه اندازی و طراحی وب سایت صرافی می باشد .

دلایل موفقیت صرافی آنلاین :

مهم ترین بخش در طراحی وب سایت صرافی را می توان پیاده سازی بخش فروش اینترنتی آن دانست اما چه چیزی سبب می گردد . یک سایت صرافی موفق عمل کند رعایت تمام نکات امنیتی است . چرا که وقتی مشتریان می توانند به سایت صرافی شما اعتماد کنند. و به خرید و فروش ارز بپردازند که  نکات امنیتی در آن رعایت شده باشد. در غیر این صورت وب سایت شما بازدید کننده ای نخواهد داشت .

از طرف دیگر اگر موارد امنیتی رعایت نشده باشد. افزون بر این که ممکن است وب سایت شما هک گردد و حجم زیادی از اطلاعات شخصی و  سرمایه  مشتریان شما به سرقت برود . و این به معنی  واگذار کردن عرصه رقابت اینترنتی به رقیبان می باشد. پس حتما در طراحی سایت صرافی به نکات امنیتی توجه وافر نمایید.
همان طور که اشاره شد در عصر تکنولوژی و اینترنت زندگی می کنیم.

ظاهر سایت

یکی از مهم ترین مشخصات یک سایت ظاهر و گرافیک آن است. همان طور که می دانید میزان ماندگاری کاربران در وب سایت با گرافیک و ظاهر آن رابطه مستقیمی دارد. فونت مناسب ، رنگ بندی مطلوب ، دسته بندی  مشخص ، گرافیک و ظاهر شکیل ، آنالیز ارزهای متداول کشورهای مختلف در بازار داخلی کشور از جمله مواردی است. که سبب می شود کاربران زمان بیشتری را  به سیر در  وب سایت صرافی شما  بگذارند .

طراحی سایت چند زبانه

طراحی وب سایت به صورت دو یا چند زبانه مختص به کشور ، شهر یا قشر خاصی نمی باشد .  بلکه تمام افراد می توانند از آن برای توسعه کسب و کار خود و همچنین جهت ورود به بازار های رقابتی  بین المللی از آن بهره بگیرند. طراحی سایت صرافی نیز مستثنی از این قائده نیست .  شما با دو یا چند زبانه کردن وب سایت خود می توانید سهم خود را از بازار های داخلی و جهانی به طور چشمگیری افزایش دهید

اخبار و مقالات

شما در این بخش می توانید مقالاتی را مرتبط با حرفه و کسب وکارتان  از قیبل ، میزان تورم ، پیش بینی قیمت دلار ،  نرخ ارز ، براساس چه پارامترهای تعیین می گردد، و … قرار دهید. همچنین در بخش اخبار هم می توانید اطلاعاتی  نظیر ، اخبار طلا و سکه ، ارز دیجیتال ، اخبار اقتصادی و بازار های جهانی قرار دهید.

مزایای طراحی صرافی آنلاین

شاید بتوان مهمترین مزیت طراحی سایت صرافی را فراهم کردن امکان انجام معاملات به صورت آنلاین و مجازی دانست . به عبارتی دیگر نیاز به حمل پول  و تردد برای تبدیل ارز نیست به راحتی می توانید. در موقعیت جغرافیای و در هر ساعت از شبانه روز از طریق وب سایت صرافی اقدام نماید .

مزایای تبلیغات

با بهره گیری از طراحی سایت صرافی می توان اطلاع رسانی را به صورت کامل و جامع تر از رسانه های سنتی انجام داد. و برخلاف رسانه های سنتی که می بایست پیام ها کوتاه تر ، آگهی ها فشرده باشد. با بهره گیری از قابلیت های منحصر به فرد سمعی و بصری وب سایت صرافی  ،می توان به طور کامل  اطلاعات و پیام های دلخواه به کاربران و مخاطبین ارائه نمود.

دسترسی آسان و 24 ساعته

صرافی ها می توانند با بهره گیری از طراحی سایت صرافی وارد شبکه جهانی اینترنت گرددند. و سهم خود را از بازار های داخلی و خارجی افزایش دهند . چرا که عرضه خدمات شما دیگر محدود به مکان و زمان های خاصی نخواهد بود .  به عبارت دیگر  اینترنت  و وب سایت صرافی بستری را برای مبادلات و فروش ارز  در هر ساعت از شبانه روز و در هر موقعیت جغرافیای را فراهم می نماید .

مزیت های یک طراحی سایت صرافی

 1. عدم محدودیت زمانی
 2. فرا منطق های بودن
 3. بررسی آنلاین نرخ ارز ، سکه طلا و…
 4. امنیت در انتقال ارز
 5. جلوگیری از اتلاف وقت و زمان

امکانات پیشرفته صرافی آنلاین

علاوه بر امکانات فوق، طراحی وب سایت صرافی پیشرفته، امکانات ویژه دیگری را نیز در خود خواهد داشت. که می‌تواند سبب ایجاد ارزش افزوده و جذب مخاطبان بیشتر شود. برخی از این امکانات عبارتند از:

 1. ارسال پیامک قیمت برای اعضای سایت
 2. ارسال قیمت توسط ربات تلگرام برای اعضا یا برای مخاطبان
 3. ربات خواندن قیمت از سایت‌های بین‌المللی برای تبدیل نرخ ارز
 4. امکان ثبت قیمت ارز مرجع و ثبت خودکار سایر قیمت‌ها بر اساس نرخ تبدیل روز جهانی و سودهای تعیین شده
 5. ربات خواندن قیمت ارز سایت‌های داخلی گوناگون
 6. درج خودکار قیمت‌های به روز شده از منابع گوناگون در سایت
 7. درج خودکار قیمت خرید و فروش بر اساس نرخ برابری ارزهای بین‌المللی
 8. قابلیت راه اندازی سایت به زبان‌های مختلف به تعداد نامحدود در زیردامنه‌های مختلف
 9. نمایش ساعت کشورهای مختلف به تعداد نامحدود به صورت دیجیتال و آنالوگ
 10. بارگزاری خودکار و سریع قیمت‌های درج شده در سایت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.