cms یا مدیریت محتوا چیست؟
جولای 2, 2021
طراحی وب سایت رستوران
جولای 3, 2021

طراحی سایت شخصی 

طراحی سایت شخصی 

در بررسی  طراحی وب سایت شخصی و سئو سایت شخصی باید به این نکته توجه داشته باشیم که برای داشتن یک وب سایت شخصی باید بر روی سئوی سایت شخصی به صورت حرفه ای فعالیت داشته باشیم. شاید واژه سایت برای شما هنوز واژه غریبی باشد. ولی بهتر است بدانید که اگر می‌خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید. بهره گیری از طراحی سایت شخصی به امری الزامی مبدل می گردد. طراحی سایت شخصی برای مشاغل مختلفی انجام می‌شود. و طیف وسیعی از کاربردها را شامل می‌شود.  که هرکدام دارای مزایای مخصوص به خود است. در زیر به برخی از مزایای طراحی سایت شخصی اشاره می‌کنیم:

یکی از فواید طراحی سایت شخصی قابلیت جستجو توسط کارفرمایان است. امروزه کارفرمایان و بنگاه‌های کاریابی برای دسترسی به اطلاعات مخاطبین و کارجویان از جستجو نام آن‌ها در فضای مجازی استفاده می‌کنند. این کار به آن‌ها کمک می‌کند که متقاضیان و مهارت‌ها و علایق آن‌ها را بهتر درک کنند.

طراحی سایت

طراحی سایت شخصی و ارائه آن در جلسات مصاحبه شغلی می‌تواند .چشم‌انداز خوبی به منظور یک مصاحبه عمیق و حرفه‌ای برای شما ایجاد نماید  .افزون بر این ،  در نظر کارفرمایان و مدیران شرکت ، شما حرفه‌ای‌تر معرفی خواهید شد.

داشتن وب سایت شخصی وقتی مثمر ثمر واقع خواهد شد. که برای موتورهای جستجو نظیر گوگل بهینه باشد .در این صورت است که در صدر نتایج جستجو نمایش داده می شود .این امر به کمک تکنیک‌های سئو امکان‌پذیر هست.

بله درست دیدید با داشتن یک وب ‌سایت شخصی می‌توانید. ترتیبی دهید که کارها به سمت شما بیایند. این موضوع وقتی پررنگ ‌تر می‌گردد که شما یک سایت طراحی نمایید و لینک آن را در در شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین و … قرار دهید .

بیشتر افراد حرفه‌ای و کارفرمایان از سرچ در وب سایت های شخصی برای برگزیدن نیروهای مورد نیاز خود بهره می گیرند. باید در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت شخصی ، سئو سایت شخصی اهمیت زیادی دارد.

چه مشاغلی نیاز به طراحی سایت شخصی دارند؟

شاید بپرسید که چه مشاغلی می‌توانند اقدام به طراحی وب سایت شخصی  نمایند؟ در جواب  این سوال می‌توان گفت. تمامی مشاغل موجود اعم از:

پزشکان برای نوبت دهی آنلاین، مشاوره بیماران، معرفی خود به بیماران و ذکر سوابق کاری و پژوهشی خود و همچنین ، دادن اطلاعات به بیماران به طراحی سایت شخصی بسیار نیاز دارند.

وکلا هم همانند پزشکان دارای مراجعه کننده هستند. و نیاز است تا با موکلین خود در تماس باشند . آن ها  نیز می‌توانند از طراحی سایت شخصی برای نوبت‌ دهی به مراجعین خود و البته دادن اطلاعات و مشاوره آنلاین و بسیاری کارهای دیگر استفاده نمایند.
مهندسان به خصوص مهندسانی که دارای نمونه کار هستند. نظیر مهندسین عمران و معماری به شدت به طراحی سایت شخصی نیازمند هستند. چرا که می‌توانند برای نشان دادن رزومه خود به کارفرما و همچنین ، تقویت رزومه خود از طراحی سایت شخصی بهره بگیرند.

نویسندگان از دیگر افرادی هستند .که برای ارائه نمونه کارهای خود و همچنین ، ارتباط با ناشرین و هواداران و …  می‌توانند. از این مورد استفاده کنند.

سیاستمداران یکی از افرادی هستند .که داشتن سایت شخصی برای آن‌ها بسیار الزامی است .چرا که یک راه ارتباطی عالی برای تماس با مردم و گرفتن دیدگاه‌ها و نظرات و پیشنهادات آن‌ها است.

معلمان هم از دیگر افرادی هستند .که داشتن سایت برای آن‌ها بسیار واجب است. چرا که می‌توانند از این طریق با دانش آموزان خود در ارتباط باشند. و یا اشکالات درسی آن‌ها را برطرف نمایند. و از طرفی اخبار متنوع و مطالب مفید در حوزه آموزشی خود را در سایت شخصی خود درج نمایند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید برای داشتن یک وب سایت حرفه ای باید از یک تیم فی قوی برای سئوی سایت شخصی خود استفاده کنید.

امکانات یک سایت شخصی

یک سایت شخصی دارای امکانات زیادی است که بسته به نیاز مخاطب می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال می‌تواند. دارای قسمت‌هایی چون.در طراحی سایت شخصی شامل یک سرگذشت کلی از شخص موردنظر به همراه عکس و گاهی اوقات امضای او هست. در این قسمت نباید به ذکر جزئیات پرداخت و صرفا باید به  خلاصه­ای مختصر و مفید اکتفا نمود.

بی شک در هر شغلی که باشید. ارائه نمونه کار به مخاطبین و مشتریان شما می‌تواند .حس اطمینان بهتری به کارفرما و یا مشتری شما بدهد .و این میسر نمی‌شود مگر با درج آن‌ها در سایت و هدایت مخاطب به مشاهده آن‌ها. بنابراین  رزومه خود را با ارائه نمونه کارها در سایت خود غنی‌تر کنید. تا بهتر دیده و انتخاب شوید.

مهم‌ترین قسمت هر سایتی بخش اطلاعات تماس آن است که اغلب در اکثر سایت‌ها نادیده گرفته می‌شود. بهتر است برای دیده شدن و انتخاب شدن اطلاعات تماس خود را به درستی درج نمایید.

اطلاعات تماس

در اطلاعات تماس قراردادن نقشه می‌تواند. نقش مهمی در دیده شدن سایت و البته ارتباط مؤثر تر مخاطبین شما داشته باشد. فراموش نکنید که  در طراحی سایت شخصی مکان خود را بر روی  نقشه سنجاق کنید.

شاید شما هم  جزء افرادی هستید .که قبلا یه سایت را مشاهده نموده اید و از آن خوشتان آمده است .و اکنون می خواهید اقدام به طراحی سایت شخصی نظیر آن نمایید . ولی بهتر است قبل از اقدام به پیاده سازی و طراحی  ، لیستی از مهم‌ترین سوالاتی که به انجام پروژه شما کمک می‌کند فهرست کنید.

اگر از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده می‌کنید. این سیستم‌ها دارای انواع قالب‌های آماده برای طراحی سایت شخصی هستند. که یک سایت زیبا با امکانات فوق‌العاده را برای کاربر فراهم می‌کنند. در این سیستم ها می توانید به راحتی بر روی سئوی سایت شخصی خود فعالیت کنید و در ارتقای وب سایت خود گامی موثر داشته باشید.

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی لوگو را فراموش نکنید

ممکن است شما کار خود را به تازگی شروع کرده باشید.  ولی با این وجود نباید از درج لوگو در وب سایتتان غافل ماند . چرا که لوگو  در واقع هویت نام شما است.  پس یک لوگوی زیبا برای خود طراحی کرده و یا اگر دانش طراحی لوگو را ندارید می توانید.سئو سایت شخصی

از یک طراح گرافیک کمک بگیرید و لوگوی منحصر به فرد برای خود طراحی نمایید. از لوگوها در جاهای مختلفی از وب سایت خود می توانید بهره گیرید. فراموش نکنید وجود لوگو  برای رسمی‌تر شدن سایت شما ضروری است.

ریسپانسیو در طراحی سایت شخصی یعنی اینکه طوری طراحی شود. که در تمام دستگاه‌ها اعم از موبایل و تبلت و لپ تاپ و … به طور واضح دیده شود. به اصطلاح سایت در گوشی ویا وسیله دیگر به هم نریزد.
نکته‌ای که وجود دارد این است که ریسپانسیو بوده یک سایت علاوه بر مخاطب پسند بودن، گوگل پسند نیز هست. به این معنی که طراحی ریسپانسیو این امکان را به سایت شما می‌دهد. که در صدر نتایج جستجو نمایان شود.

سرعت سایت را در نظر داشته باشید

بعد از طراحی و یا در حین آن لازم است تا با ابزارها و روش‌های گوناگون سرعت لود شدن سایت خود را تست کنید چرا که کندی سرعت لود شدن یک امتیاز منفی بزرگ برای سایت شما محسوب می‌گردد؛  افزون بر این که حوصله کاربر  را سر می‌برد سبب می‌شود موتورهای  جستجو هم به شما امتیاز منفی دهند.سئوی سایت شخصی

طراحی سایت های شخصی

طراحی سایت شخصی برای هرکسی که به دنبال یک ایدهآل شغلی برای خود است بسیار ضروری است. داشتن سایت برای شما نه‌تنها شما را حرفه‌ای‌تر جلو می‌دهد بلکه سبب می گردد که موقعیت‌های شغلی بهتری را به سوی خود جذب نماید.سئو سایت شخصی

بهتر است تا برای طراحی سایت شخصی به شرکت‌های معتبر و به قول معروف کاربلد مراجعه کنید. تا ضمن به دست آوردن یک سایت بی‌نظیر در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی نمایید. نکته‌ای که لازم است در مورد انتخاب دامنه مناسب انتخاب کنید این است .که اگر نام خاصی برای دامنه خود در نظر ندارید بهتر است از اسم خود استفاده کنید.سئو سایت شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.