طراحی وب سایت رستوران
جولای 3, 2021
طراحی وب سایت دانشگاهی
جولای 3, 2021

طراحی وب سایت دانلود

طراحی وب سایت دانلود

طراحی وب سایت  دانلود دو دسته هستند:

وب سایت های دانلودی رایگان: هدف این وب سایت ها افزایش تعداد بازدید کنندگان و کاربران وب سایت است. همان طور که می دانید .اکثر شرکت های موفق به دنبال سایت های پر طرفدار و پر بازدید می گردند.تا از تبلیغات در فضای مجازی و اینترنت نیز بهره بگیرند.

در واقع هدف این شرکت ها قوی ظاهر شدن در عرصه رقابت و در نتیجه پیشی گرفتن از  رقیبان می باشد. بنابراین این گونه وب سایت های دانلود با افزایش بازدید کنندگان خود  به راحتی نظر این شرکت های موفق را به خود جلب کرده. و  کارهای تبلیغات این شرکت ها را به عهده می گیرند. طراحی سایت دانلود در این گونه وب سایت ها باید به نحوی  باشد. که بیشترین بازدید کننده را جذب نماید.

وب سایت های دانلودی که لینک های دانلود را می فروشند: این وب سایت ها از طریق فروش لینک های دانلود کسب درآمد می نمایند. اغلب این وب سایت های دانلود در ازای دریافت مبلغ ناچیزی از کاربران لینک فایل های مورد نیاز آن ها را در اختیارشان قرار می دهند. بنابراین نکته حائز اهمیت در مورد طراحی سایت .دانلود در این نوع وب سایت ها رعایت نکات امنیتی می باشد. تا کاربر با اطمینان خاطر بیشتری اقدام خرید نماید.

 

ویژگی های یک وب سایت دانلود موفق

سرعت لود شدن صفحات

وقت طلاست برای وقت کاربران خود ارزش قایل شوید. سرعت لود شدن صفحات یکی از عوامل مهم در طراحی سایت دانلود حرفه ای است. هرچه سرعت باز شدن و بالا آمدن سایت بیشتر باشد.کاربران بیشتری می توانید به خود جذب کند.

تجربه ثابت کرده اگر سرعت لود صفحات وب سایت شما پایین باشید .در چند ثانیه اول حدود 5 تا 6 درصد کاربران صفحه از وب سایت شما خارج می شوند. و صفحه را می بندند. که  این یک امتیاز منفی برای وب سایت شما محسوب می گردد. و به راحتی روی سئو وب سایت شما تاثیر می گذارد.

آپتایم بودن وب سایت

طراحی سایت دانلود برای یک وب سایت دانلود حرفه ای باید به گونه ای باشد .که آن وب سایت همیشه در دسترس کاربران باشد و کاربران بتوانند .در هر زمان از شبانه روز از این وب سایت استفاده نمایند.

منظور از آپتایم بودن این است که وب سایت شما همیشه و به شکل دائمی در دسترس باشد. این عامل در افزایش بازدید و فروش وب سایت شما بسیار حائز اهمیت است. اگر وب سایت شما در  24 ساعت شبانه روز حتی یک یا دو ساعت در دسترس نباشد ، کاربران و خریدارن زیادی را از دست خواهید داد.

بهینه سازی سایت های دانلود

یکی از عوامل مهم تاثیر گذار بر موفقیت سایت دانلود شما که در طراحی سایت دانلود حرفه ای باید حتما مد نظر قرار داد. بهینه سازی یا Seo سایت شما است. با بهینه سازی، وب سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود. تحقیقات نشان داده، کاربران گوگل اغلب از وب سایت های موجود در صفحه اول گوگل استفاده می نمایند.

پس بهینه سازی سایت دانلود شما سبب می گردد .تا کاربران در سرچ های خود سایت شما را در صفحه اول گوگل بیابند. و از سایت شما بازدید نمایند. از این رو ، توجه به این امر در طراحی سایت دانلود می تواند .افزایش چشم گیر آمار بازدید کنندگان را برای وب سایت شما به همراه داشته باشد.

مدیریت آسان وب سایت

برای داشتن یک وب سایت زنده و به روز شما باید به طور مرتب مطالب و محصولات جدید را در وب سایت خود قرار دهید. به روز بودن وب سایت منجر به  افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما می گردد.در طراحی سایت دانلود امکاناتی در پنل مدیریتی وب سایت قرار داده می شود. که مدیریت وب سایت را برای شما آسان می نماید.

دسته بندی فایل ها

در طراحی سایت دانلود حتما بخشی را به دسته بندی فایل ها اختصاص دهید. تا بتوانید  فایل های موجود در وب سایت را بر اساس موضوع آن ها، کاملا تفکیک و دسته بندی نمایید. این امر باعث سازماندهی سایت شما شده و کاربران راحت تر می توانند مطالب مورد نظرشان را بیابند.

در طراحی سایت دانلود حرفه ای  در کنار این دسته بندی ها می توان. بخش نمایش منتخب ها را نیز طراحی نمود تا کاربران بتوانند از طریق این بخش به رده بندی  جدیدی مانند جدیدترین ها، پر بازدید ترین ها، گرانترین ها، ارزانترین ها، محبوب ترین ها و …. دست پیدا نمایند.

صفحه راهنما

در طراحی سایت دانلود لحاظ کردن صفحه راهنما می تواند به کاربرانی که تازه عضو وب سایت شما می شوند  کمک نماید تا بتوانند به راحتی از سایت شما فایل های مورد نظر خود را دانلود کنند. بنابراین ، طراحی ویژه و زیبای صفحه راهنما  به افزایش تعداد کاربران وب سایت شما کمک شایانی می کند.

گرافیک مناسب

زمانی که کاربران وارد سایت می شوند. اولین چیزی که آن ها را جذب خود خواهد .نمود گرافیک وب سایت است . پس یکی از نکات کلیدی در طراحی سایت دانلود پیاده سازی یک گرافیک قوی و جذاب می باشد. بنابراین ، باید  به روانشناسی رنگ ها توجه وافر نمود معمولا کاربران از رنگ ها زننده و شلوغ گریزانند.

همچنین،  باید در انتخاب رنگ بک گراند و جستار سایت بسیار دقت کرد. در بهترین حالت باید این دو رنگ در تضاد هم باشند. تا کاربران به راحتی بتوانند از مطالب سایت استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.