طراحی وب سایت دانشگاهی
جولای 3, 2021
طراحی سایت خبری
جولای 3, 2021

طراحی وب سایت خودرو

طراحی وب سایت خودرو

طراحی وب سایت خودرو برای نشان دادن خودرو های تولیدی و به نمایش گذاشتن ان ها طراحی می شوند. در همین راستا با بالا رفتن قدرت اینترنت و تکنولوژی بسیار از افراد و شرکت ها برای نمایش بهتر خودرو های خود از طراحی سایت خودرو  کمک می گیرند.

برخی افراد برای خرید و فروش انلاین و عده ای هم برای چک کردن قیمت ها هم که شده وارد این سایت ها می شوند. برای همین کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند. دست به طراحی سایت خودرو میزنند .تا بتوانند محصولات خود را بهتر برای فروش و نمایش بگذارند. و همچنین مشتریان خود را راحتتر پیدا نمایند.

طراحی وب سایت خودرو هم مانند سایر سایت های خرید و فروش و بازرگانی سبک خاص خود را برای طراحی باید داشته باشند.

طراحی سایت خودرو فقط مختص به افرادی که خرید و فروش خودرو دارند. و یا کمپانی های تولید خودرو نمی باشد. و تمامی افرادی که کارشان  مرتبط با خودرو  است. نظیر مکانیکی ها، تعویض روغنی ها، فروش لوازم یدکی، نمایشگاه ها، قطعه سازان،تایر، موتور و همین طور اسپورت موتور نیز می توانند. اقدام به  طراحی سایت خودرو نمایند.

در طراحی سایت خودرو باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ظاهر گرافیکی قشنگ و جذاب و متناسب با خدمات تان به طوری که مشتری را جذب سایت و او را متقاعد کند هر گونه فعالیت در حیطه خودرو را در سایت شما انجام دهد.

شما باید در طراحی سایت خودرو خود به این موضوع توجه داشته باشید که سایت شما امکان دسته بندی اتومبیل ها طبق معیارهایی مشابه شرکت سازنده، قیمت ، رنگ، موجود و ناموجود و … را داشته باشد تا کار مشتریانی که به سایت شما وارد می شوند برای یافتن خودرو مورد نظر آسان گردد، توجه به این نکات در رضایت کاربران سایت شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

بخشی تحت عنوان شناسایی خودرو ها و نمایش کامل اطلاعات فنی آن ها باید در سایت شما موجود باشد تا کاربر با مراجعه به ان اطلاعات لازم در مورد خودرو مورد نظر را بدست اورد.

گالری تصاویر اتومبیل ها و نمای داخلی و خارجی آن ها نیز یک نکته بسیار مهم در طراحی سایت خودرو می باشد که به زیبایی سایت شما کمک می کند و باعث می گردد مشتری از حضور در سایت شما لذت ببرد.

طراحی سایت خودرو چه ویژگی هایی دارد؟
فروشگاه اینترنتی و پرداخت آنلاین
نام نویسی و پیش فروش خودرو
ریسپانسیو بودن
امکان نظرسنجی و بحث پیرامون مدل های مختلف خودرو ها
بخشی جهت ذکر واپسین اخبار و اطلاعیه ها درباره خودرو ها
بخشی جهت ارائه مقالات آموزشی جهت آشنایی بیشتر با مباحث فنی خودرو
بخشی جهت ارائه و بروزرسانی روزانه قیمت های خودرو
بخشی برای فروش و ارایه قطعات خودرو
امکان تجربه سه بعدی و مجازی نشستن درون خودرو
بخشی برای رساندن مشتری به فروشنده
پنل کاربری
امکان سنجش اتومبیل ها با یکدیگر
بخش ارتباط با ما
بخشی برای خرید خودرو
امکان شناسایی نمایندگی های موجود در شهرهای گوناگون و نمایش موقعیت آن ها بر روی نقشه
امکان پشتیبانی و وابستگی مشتریان با شما
بخشی برای توضیح شرایط خرید اقساطی
ریسپانسو بودن یا واکنشگرا بودن

ریسپانسیو بودن و یا واکنش گرا بودن سایت از نظر کاربر سایت بسیار مهم می باشد و اگر کاربری با گوشی موبایل و یا تبلت وارد سایت شما شود و اجزا سایت به درستی به کاربر نشان داده نشود قطعا کاربر سایت شما رو ترک خواهد کرد. پس اولین گام برای طراحی سایت خودرو طراحی ریسپانسیو و یا واکنشگرا می باشد.
این طراحی می تواند با ابزار های طراحی سایت همانند CSS ،BootStrap انجام گردد. شما برای ایجاد بحث و مشارکت کاربران در سایت می توانید .بخشی به عنوان نظر سنجی و یا بخش نظرات  را در طراحی سایت خودرو ایجاد نمایید.

شما در طراحی سایت خودرو خود باید صفحه ای مربوط به اخبار روز صنعت خودرو سازی قرار دهید. که در انجا اخبار جدیدترین بحث های پیرامون صنعت خودرو سازی درج گردد. که این کار باعث جذب کاربر می شود .اگر این مقالات به همراه عکس و ویدیو باشد .

که بسیار بهتر خواهد بود و ممکن است. کسی به وسیله همین ویدیو ها که در جاهای دیگر همانند فضای مجازی پخش شده است .به سایت شما وارد شده و مشتری شما شود.

نمونه هایی از بخش های مهم سایت خودرو

یکی از بخش های مهم طراحی سایت خودرو بخش قیمت روز خودرو ها می باشد. که باید همیشه به روز باشد بسیاری از کاربران برای خرید خودرو قیمت ها را دنبال میکنند .و به دنبال یک مرجع خوب می باشند اگر این بخش سایت شما قوی عمل کند می توانند. به افزایش تعداد کاربران سایت شما کمک کند.

شما می توانید در سایت خود برای کسب درامد بیشتر و همچنین تبلیغ بیشتر بخشی برای فروش لوازم یدکی خودرو ها طراحی کنید تا پای افرادی که قصد خرید ماشین هم ندارند. را به سایت خود باز کنید و شاید از این طریق مشتری ترغیب به تعویض ماشین خود شد.

و پس از جوش خوردن معامله شما کمیسیون خود را دریافت کنید. همچنین می توانید از فروشنده ها برای ثبت هر آگهی مبلغی را دریافت کنید. ضمنا شما می توانید با فروختن حق عضویت به کاربران به درامد زایی خود از طریق سایت کمک کنید.

در طراحی سایت خودرو شما باید بخشی به عنوان ارتباط با ما طراحی کنید. و راه های ازتباطی بین خود و کاربران را در ان مشخص کنید. شماره تلفن، ایمیل، ایدی فضای مجازی و … را در این قسمت قرار دهید. این کار باعث بالا رفتن اعتماد مشتری به سایت شما می شود.

شما علاوه بر بخش پیش فروش خودرو باید بخشی برای خرید مستقیم خودرو نیز در طراحی سایت خودرو خود پیاده سازی نمایید. تا کاربرانی که قصد خرید مستقیم خودرو را دارند. چه به صورت نقد و چه اقساط بتوانند به اون بخش مراجعه کرده و از قیمت و امکانات و همینطور مشخصات فنی خودرو مطلع شوند تا در صورت تایید خرید رو انجام دهند.

 

 

3 Comments

  1. Thitymott گفت:

    tamoxifen generic name Also started a B vitamin and raspberry leaf tea both his cycle so not sure if those helped regulate my cycle also.

  2. lexJegene گفت:

    doxycycline 100mg twice a day To minimize foaming, avoid vigorous agitation or shaking of the vial during or after reconstitution Slowly transfer 10 mL of 0.

  3. lexJegene گفت:

    Allure beauty effect of an increase in the skin damage which kind, read a form. doxycycline heart side effects

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.