طراحی وب سایت تخفیفان
جولای 3, 2021
طراحی سایت پزشکی
جولای 3, 2021

طراحی وبسایت سالن پذیرایی

طراحی وبسایت سالن پذیرایی

طراحی وبسایت سالن پذیرایی را بررسی می کنیم. امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و دسترسی اکثر مردم به اینترنت و فضای مجازی بسیاری از افراد  هنگامی که به دنبال خدمت یا کالای مورد نظرشان می‌گردند. راحت ترین و در دسترس ترین راه یعنی اینترنت را برای دسترسی به اطلاعات مورد نظرشان را انتخاب می کنند.

همانطور که می دانید در حال حاضر بسیاری از افراد با حضور در فضای مجازی و طراحی یک سایت متناسب با فعالیت خود توانسته‌اند خدماتی را که ارائه می دهند. به مردم معرفی کنند و افراد نیازمند این خدمات را جذب خود کنند.

تالارهای پذیرایی نیز از این امر مستثنا نیستند. تالار ها می توانند به کمک طراحی وبسایت سالن پذیرایی ما سایت عالی داشته باشند. و خدمات خود را به بهترین وجه به مشتریان ارائه دهند.

چرا وب تالار پذیرایی برای تالار ها اهمیت دارد؟

شرایطی را فرض کنید که یک تالار زیبا و با امکانات دارید. و همه چیز به نحوی عالی در تالار پیش‌ بینی شده است .منوی غذای کاملی برای مراسم ها در نظر گرفته اید. تزیینات مجالس با دقت و به زیبایی در تالار شما انجام می‌شود.  سرویس دهی خوبی برای میهمانان انجام می دهید و..

اما با این حال تعداد مشتریان شما  نسبت تلاشی که برای عالی نگه داشتن شرایط تالار می کنید. کم است در این وضعیت معمولا به فکر تبلیغات برای تالار پذیرایی خود می افتید. برای معرفی کار خود تراکت چاپ  پخش  می کنید.

برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی هزینه می کنید در سایت های مختلف آگهی می دهید و …  تا مشتریان بیشتری برای خود بیابید اما موفق نمی شوید.

چرا که جامعه هدف مناسبی انتخاب نکرده اید و افرادی که تبلیغات شما را می‌بینند. به دلیل این که به خدمات نوشته شده در آگهی نیاز ندارند به سادگی از روی آن می گذرند. و یا آن را دور می‌اندازند و به جزئیات آن توجه نمی کنند .

پس از این عدم موفقیت به فکر تبلیغات در تلویزیون  می افتید  اما هزینه ‌های سنگین تبلیغات در شبکه های تلویزیونی شما را از این کار باز می‌دارد .

مهم ترین مزیت معرفی از طریق سایت

مهم ترین مزیت طراحی سایت تالار پذیرایی انتخاب درست جامعه هدف برای تبلیغ کسب و کار شماست . به عبارتی تنها افرادی به سایت شما سر می‌زنند. که نیازمند خدمات شما هستند . شما می توانید این افراد را با یک طراحی سایت عالی و گرافیکی جذاب به مشتری تالار خود تبدیل کنید. و درآمد خود را تا چندین برابر افزایش دهید .

آیتم ها و خدمات طراحی سایت تالار پذیرایی
معرفی تالار

شما می توانید در این بخش به صورت کامل و مفصل تالار خود را معرفی کنید . آدرس و شماره تلفن تالار را برای مشتریان قرار دهید . موقعیت مکانی تالار را برای مشتریان خود در یک تصویر و یا نقشه های ماهواره ای مشخص کنید .

ساعت کاری تالار را ذکر کنید .بخش های مختلف تالار خود را به همراه تصویر برای مشتریان معرفی کنید. ظرفیت تالار تان را ذکر کنید و دیگر خدمات کاربردی دیگری از این قبیل که به معرفی هرچه بهتر کسب و کار شما کمک می کند  .

صفحه نمایش منوی غذا ها

در این بخش می توانید هر یک از غذاهایی که در آشپزخانه شما طبخ می‌شود. به همراه تصویر آنها به مشتریان معرفی کنید منو های غذای مختلف برای مجالس گوناگون در نظر بگیرید.

و به مشتریان خود پیشنهاد بدهید ، بر روی  غذا های مد نظر خود تخفیف اعمال کنید .،بسته های میوه و شیرینی را با ذکر جزئیات به همراه تصویر به کاربران ارائه دهید و …

صفحه گالری تصاویر

کاربران سایت شما در این بخش می توانند .عکس هایی از خدمات شما همانند عکس های تزیینات مختلف ویژه مراسم ها ، عکس سالن های پذیرایی ، عکس غذا هایی که در منوی تالار موجود است . عکس نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها و عکس هایی از مجالس برگزار شده. در تالار پذیرایی شما را مشاهده کنند .

اهمیت رعایت نکات گرافیکی در طراحی سایت تالار پذیرایی

رعایت نکات گرافیکی در طراحی سایت سالن پذیرایی بسیار اهمیت دارد چرا که کاربران به صورت ناخود آگاه جذب سایت هایی می شوند که طراحی بهتری داشته باشند .

کاربران معمولاً بر روی سایت هایی که شکل و شمایل معمولی دارند وقت نمی گذارند . یک سایت با طراحی معمولی اگر مطالب بسیار ارزشمند و مفیدی داشته باشد. زیاد مورد توجه کاربران قرار نمی گیرد و کاربران به سادگی صفحه سایت را می بندند. و به سراغ سایت دیگر می روند  .

طراحی سایت تالار پذیرایی علاوه بر بخش‌های مختلف و مطالب مناسب ، باید دارای گرافیکی خوب و جذاب باشد. تا کاربران را به سمت خواندن مطالب سایت و صرف وقت بیشتری برای این مطالب تشویق و در نهایت به سفارش خدمات شما ترغیب کند. کاربرانی که بر روی مطالب شما وقت می گذارند. و با حوصله خط به خط مطالب را می خوانند.

حتی اگر خودشان به مشتری شما تبدیل نشوند. به دلیل ظاهر جذاب سایت شما از وقت گذاشتن برای خوادن مطالب و دیدن تصاویر سایت شما لذت می برند .و همین احساس باعث می شود. این افراد درآینده بتوانند به صورت رایگان و غیر مستقیم برای شما تبلیغات انجام دهند.

بهینه سازی و سئو در طراحی سایت تالار پذیرایی

همانطور که می دانید اکثر مردم وقتی عبارتی را داخل گوگل سرچ می کنند. بر روی یکی از نتایج صفحه ی اول کلیک می کنند و به مقصود خود می رسند .اگر طراحی سایت تالار پذیرایی شما به گونه ای باشد. که سایت شما در صفحه ی اول گوگل نمایش داده نشود .

تعداد بازدید کنندگان سایت شما به شدت کاهش پیدا می کند. و مشتریان کمی از طریق سایت جذب می کنید . اگر فکر می کنید صفحه ی دوم و سوم نتایج گوگل به اندازه ی صفحه ی اول می تواند. مفید باشد ، سخت در اشتباهید .

چرا که بسیاری از مردم هنوز از وجود صفحه ای غیر از صفحه ی  اول گوگل بی اطلاعند و فکر می کنند. همه ی نتایج فقط در صفحه ی اول نمایش داده می شود .

بنابراین برای طراحی سایت تالار پذیرایی باید از اصولی کمک بگیرید. که به آن اصول سئو گفته می شود.  به کمک رعایت این اصول می توانید سایت خود را به راحتی در نتایج صفحه ی اول گوگل و یا حتی نتیجه ی اول گوگل نمایش دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.