طراحی وبسایت آژانس مسافرتی
جولای 3, 2021
نیاز کسب و کار به سایت
جولای 6, 2021

طراحی وبسایت آتلیه و عکاسی

طراحی وبسایت آتلیه و عکاسی

طراحی وبسایت آتلیه و عکاسی را بررسی می کنیم. معمولا عکاسان زمان زیادی را برای گرفتن یک عکس عالی صرف می کنند. و ساعت ها برای ویرایش آن عکس وقت می گذارند. آن ها از لحظات مختلف زندگی مشتریان خود عکس می گیرند. و یا حتی گاهی عکاس با حیوانات وحشی دست و پنجه نرم می کند. زیرا یک عکاس حیات وحش است. هر زمان که به طبیعت می رود زندگی خود را به خطر می اندازد تا یک شات عکس بگیرید.

با تمام این سختی ها آن ها عاشق کارشان هستند و این حرفه یکی از بزرگترین و بهترین اشتیاقات آن ها است. با این وجود اگر آن ها یک وب سایت عکاسی حرفه ای نداشته باشند تمام تلاش ها و کارهایشان آن چنان که باید جلوگری نماید، خواهد بود.

گالری تصویر

در طراحی وبسایت آتلیه و عکاسی به گالری تصویر باید توجه ویژه ای داشت. و این گالری باید از ظرفیت نا محدودی برخوردار باشد. تا شما بتوانید هر تعداد عکسی که دوست دارید را در گالری خود برای بازدید کنندگان وب سایتتان منتشر کنید. ما در طراحی این بخش از دسته بندی های مختلفی مانند عکس های عروسی، عکس های کودکان، عکس های طبیعت و …. استفاده می کنیم. و به مخاطبانتان کمک می­ کنیم تا به راحتی بتوانند عکس های  مورد نظرشان را بینند.

گالری فیلم

این بخش هم مانند بخش گالری تصاویر در طراحی وبسایت آتلیه و عکاسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و باید از ظرفیت بالایی برخوردار باشد. مخاطبان بسیاری هستند. که به دنبال مشاهده فیلم های شما از وب سایت عکاسی شما دیدن می کنند. شما با داشتن یک گالری فیلم در وب سایت آتلیه و عکاسی خود و البته قرارا دادن فیلم های خود در دسته بندی های مختلف، مانند فیلم های full HD، کلیپ های عروسی، کلیپ های اسپرت و … به کابران خود این امکان را می دهید. تا به راحتی بتوانند فیلم های مورد نظر خود را پیدا و مشاهده کنند.

امکان دانلود تصاویر

در طراحی سایت آتلیه و عکاسی باید دقت شود. تا کاربران وب سایت عکاسی شما بتوانند. به راحتی به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه، تصاویر مورد نظر خود را دانلود کنند. هرچه مسیر دانلود شما کوتاه تر باشد شما می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

لیست انواع کارهای عکاسی

وقت آن رسیده تا لیستی از انواع کارهای خود در طراحی سایت آتلیه و عکاسی جای دهید. طراحان شرکت ما برای سایت شما دو دسته لیست کار تهیه می کنند یک دسته مربوط به کارها ی شما در زمینه عکاسی است. مانند عکاسی عروسی، عکاسی پرسنلی، عکاسی مدلینگ،  عکاسی کودکان و … است. دسته دوم هم مربوط به کارهایی که شما در زمینه فیلمبرداری انجام می دهید مانند ساخت کلیپ عروسی، فیلم برداری با لوازم حرکتی، فیلم برداری Full HD و …

شما می توانید در یک از هریک از این بخش ها توضیحات کوتاهی از روش های انجام آن فعالیت را بنویسید. با این ترفند شما به کاربران خود اجازه می دهید تا به سرعت متوجه شوند که شما در چه زمینه هایی و به چه روش هایی فعالیت می کنید.

طراحی تصویر پس زمینه کامل

این روش طراحی پس زمینه تمام دنیا را جذب کرده و دلایل آن کاملا واضح است است. اولا شما می توانید مضمون سایت خود را در نگاه اول با استفاده از تصویر پس زمینه وب سایت خود به مخاطبانتان برسانید. دوما، با استفاده از یک تصویر تمام صفحه به چشم یک بیننده اجازه می دهید. به سادگی و در نگاه اول به درک خاصی از طراحی شما پی ببرد. شما باید تصویر پس زمینه را با دقت انتخاب کنید. و تمام جزییات آن را بررسی کنید.

سرعت باز شدن صفحات

همان طور که می دانید هدف اصلی بازدید از وب سایت عکاسی شما دیدن نمونه کارهای شما و یا دانلود و خرید تصاویر موجود در سایت شما است. سرعت باز شدن تصاویر در طراحی سایت آتلیه و عکاسی شما باید مناسب باشد تا بازدید کنندگان سایت شما را خسته نکند. سرعت بالای باز شدن عکس ها افزایش مخاطبان را برای وب سایت آتلیه شما به ارمغان می آورد.

طراحی پارالاکس

شما با کمک طراحی پارالاکس می توانید طراحی سایت آتلیه و عکاسی خود را ارتقا دهید. در طراحی پارالاکس به تصاویر صفحه عمق و حرکت داده می شود. این مطلب می تواند زیبایی وب سایت عکاسی شما را چند برابر کند و یک ویژگی کلیدی در موفقیت وب سایت شما باشد. طراحی پارالاکس به شکل خاصی وب سایت آتلیه شما زندگی می بخشد و آن را به چیزی فراتر از یک وب سایت آتلیه تبدیل می کند.

طراحی

این مورد یکی از ضروریات طراحی سایت آتلیه و عکاسی  است. زمانی که شما وب سایت آتلیه خود را به صورت  Responsive طراحی می کنید. مخاطبان شما می توانند. سایت شما را در تمام مرور گرها و دستگاه ها مانند انواع موبایل و تبلت به درستی مشاهده کنند. در این روش زمانی که مخاطبان شما وب سایت عکاسی خود را در موبایل یا هر دستگاه دیگری باز می کنند.

انتخاب هاست مناسب

انتخاب هاست مناسب یکی از نکات مهم در طراحی وبسایت آتلیه و عکاسی است. از آن جایی که شما قرار است در وب سایت آتلیه خود آرشیو بزرگی از عکس ها را داشته باشید. و حجم زیادی از عکس ها را به اشتراک بگذارید انتخاب هاست مناسب اولین قدم در موفقیت کسب و کار اینترنتی شما خواهد بود. اگر شما برای طراحی سایت آتلیه و عکاسی خود از حجم هاست مناسبی استفاده نکنید.

با گذشت زمان و گسترش کارتان و همچنین افزایش عکس های شما، وب سایت آتلیه شما جای کافی برای انتشار عکس های شما نخواهد داشت و شما مجبور به پاک کردن عکس های قدیمی تر برای انتشار عکس های جدید خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.