تولید محتوای جذاب
جولای 7, 2021
تاثیر نگرش در بازاریابی و فروش
سپتامبر 1, 2021

طراحی سایت مدرن

طراحی سایت مدرن

طراحی سایت مدرن با توجه به نیازهای به روز افراد، شرکت ها و کسب و کارها صورت می گیرد. ظهور کسب و کارهای نو باعث شده که بسیاری از افراد  به سمت راه اندازی انواع سایت ها و شبکه های اجتماعی مجازی بروند. عملا شما می توانید. با استفاده از یک طراحی سایت مدرن و یا حتی ساده با مشتریان بالقوه و بالفعل خود ارتباط برقرار کنید. کسب و کار ها و انواع مشاغل سنتی و جدید به سمت نو شدن و به روز شدن برای عقب نماندن از بازار فعالیت های خود هستند. .

در واقع، طراحی سایت مدرن کمک می کند.  یک گام از رقبای خود جلوتر باشید. چون می توانید امکانات بیشتری در وب سایت مدرن خودتان جهت رشد و یا فروش بیشتر در اختیار داشته باشید. بعد از مرحله طراحی سایت نوبت به سئوی سایت مدرن می رسد. باید در قسمت سئو نیز بسیار حرفه ای کار کنید تا وب سایت مدرن شما شناخته شود.

نیاز به طراحی سایت؛ یک نیاز الزامی

طراحی سایت مدرن عبارتی است که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید. بسیاری از سایت هایی که شما در هنگام جستجوی یک شغل و یا یک خدمت مشاهده می کنید. یک سایت ساده با قابلیت های ساده است. منظور از طراحی سایت مدرن سایتی است. که علاوه بر قابلیت‌های متناسب با فعالیت های کاربر، بتواند با رفتار و حرکات کاربر نیز تعامل داشته باشد. رفتارهای مخاطب را تحلیل کرده و گزارشات مناسب را به مدیریت سایت و یا کسب و کار ارائه دهد.

استفاده از آیکون های طراحی شده و جلوه های سه بعدی:

در طراحی سایت مدرن ما بر این باور هستیم که هر چقدر سایت گرافیکی تر و متناسب با فضا و روحیات شرکت طراحی شود. می‌تواند بر جذب مشتری و افزایش نرخ کلیک و بازدید کمک کند. البته این نکته هم باید در نظر گرفته شود که در هنگام استفاده از جلوه های گرافیکی حتماً حجم و اندازه آن روی سرور و هاست نیز  مشخص شود. سنگین بودن صفحه‌های وب شما می‌تواند نکته منفی و پنالتی از طرف موتورهای جستجو به حساب بیاید. البته اگر از گرافیک مناسب نیز استفاده نکنید، ممکن است نتیجه دلخواه شما رخ ندهد.

استفاده از فونت اختصاصی:

فونت ها یا همان شیوه نوشتار متن در صفحه هرچقدر که چشم نوازتر باشند بهتر هستند. استفاده از یک فونت بد می ‌تواند چشم کاربر را زود خسته کرده و او را از دیدن باقی مطالب شما منصرف کند. اندازه ها و رنگهای فونت صفحه شما باید متناسب با قالب صفحه و دورنمای ذهنی کاربر باشد استفاده از رنگهای مناسب و فونت های خوانا و درشت، می تواند کاربر را به ماندن در صفحه و بازدید از مطالب شما موبایل کند.

نتیجه گیری

با وجود تمامی موارد ذکر شده ما با مشتریان و کاربرانی طرف هستیم که خود هوشمند هستند و نیاز آنها یک وبسایت هوشمند با طراحی مدرن است. برای این کار، شما ابتدا باید نیازهای مشتریان را بشناسید، آن ها را تحلیل کنید، دسته بندی کنید و برای هر کدام از آنها پاسخ مناسب پیدا کنید. طراحی سایت مدرن به شما کمک می کند تا با مشتریان خود راحت تر و نزدیک تر ارتباط برقرار کنید. این کار اگر چه هنوز همه گیر نشده اما می تواند شما را نسبت به بسیاری از رقبایتان برتری رقابتی بدهد.

از توجه شما به این مطلب متشکریم.

برای داشتن اطلاعات بیشتر از نمونه کار های ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.