طراحی سایت خبری
جولای 3, 2021
طراحی وب سایت تفریحی 
جولای 3, 2021

طراحی سایت حیات وحش

طراحی وب حیات وحش

طراحی وب حیات وحشی که شما از آن ها دیدن می کنید. نیز مانند تمام سایت های دیگر نیازمند  بهره گیری از حیات وحش است. مدیران وبسایت حیات وحش با قرارا دادن اخبار، عکس ها و کلیپ ها  و راز بقا در وب سایت خود مخاطبان زیادی را به خود جلب می کنند.

برخی از سایت های وحش از طریق فروش کلیپ ها یا سی دی های طراحی سایت  کسب درآمد خوبی را تجربه میکنند.

معرفی سایت و هدف آن از طراحی

بخش معرفی سایت یکی از بخش های مهم در ساخت سایت حیات وحش است . شما در این بخش، وب سایت خود را به طور کامل به کاربران خود معرفی می کنید. و اهداف خود را از سایت  به بازدید کنندگان بیان می نماید.

اگر بتوانید از یک نویسنده حرفه ای و مسلط بر موضوعات وحش برای تولید محتوای این قسمت استفاده کنید. می توانید مخاطبان زیادی را به وب سایت خود جذب کنید.

خدمات ارائه شده

یکی از راه های جذب مخاطب در طراحی وبسایت حیات وحش آگاهی مردم مخصوصا حامیان حیات وحش از خدمات شما است. شما با ارائه خدماتی که برای  انجام می دهید. به مردم، می توانید قدرت خود و وب سایت  خود را به آن ها نشان دهید .و نظر آن ها را جلب کنید. ما به شما توصیه می کنیم حتما در طراحی سایت حیات وحش یک بخش را به  معرفی خدمات خود اختصاص دهید  و از مزایای فوق العاده این بخش بهر مند شوید.

گالری تصاویر

از آن جایی وب حیات وحش آمیخته با هنر عکاسی و فیلمبرداری هستند.  حتما در طراحی سایت حیات وحش بخشی را مختص درج گالری های مختلف قرار دهید.  چرا که وجود گالری های مختلف در این وب سایت ها خیلی حس می شود.

شما باید این گالری ها را در گروه های مختلف دسته بندی کنید. مثلا گروه حیوانات وحشی، حیوانات اهلی، خزندگان و …. تا کاربرانتان بتوانند راحت تر عکس های مورد نیاز خود را پیدا کنند. کیفیت های عکس های این گالری باید مناسب باشد.

یعنی حجم عکس ها آنقدر بالا نباشد که عکس به سختی باز شود و وقت بازدید کنندگان را بگیرد. در این صورت احتمال اینکه مخاطبان شما وب سایت شما را ترک کنند زیاد است. و انقدر هم بی کیفیت و پایین نباشد که بازدید کننده از دیدن آن ها پشیمان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.