سئو داخلی
فوریه 16, 2021
شناسایی و برطرف کردن خطا های خزیدن ( Crawl errors )
فوریه 16, 2021

شناسایی و استفاده از بک لینک های رقبا

شناسایی و استفاده از بک لینک های رقبا

شناسایی و استفاده از بک لینک های رقبا یکی از بخش های بسیار مهم سئو سایت است. که به اندازه سئو داخلی و سئو خارجی اهمیت دارد. ما معمولا رقبای خود را آنالیز می کنیم .تا ببینیم که آن ها از چه وب سایت هایی بک لینک دارند. چه تعداد بک لینک دارند و از چه روش هایی برای لینک سازی استفاده نموده اند. تمام این کارها با ابزارهای آنالیز بک لینک رقبا یا backlink checker امکان پذیر است.

مطمئننا می دانید که آنالیز بک لینک رقبا و بک لینک های سایت خودتان به صورت دستی کار پیچیده و بسیار زمان بر است. چون ممکن است سایت رقیب هزاران بک لینک داشته باشد. به همین خاطر به ابزارهای آنالیز بک لینک نیاز داریم. تا این کار را به راحتی و در سریع ترین زمان انجام دهند.

ابزارهای شناسایی بک لینک رقبا

Majestic SEO

قابلیت آنالیز بک لینک رقبا در ابزار MAJESTIC SEO با کراولرهای خود این ابزار انجام می گردد. به همین دلیل از داده های شخص ثالث استفاده نمی کند. این ابزار این امکان را برای شما فراهم میکند. تا آدرس IP دامنه هایی که به سایت شما یا سایت های رقیب لینک داده اند را پیدا بکنید.

Ahref

شما می توانید به طور رایگان اکانت Ahref را داشته باشید. و منابع و تعداد بک لینک های سایت خود را بررسی کنید. اما اگر قصد تحلیل دقیق و جزئی تری داری.د و می خواهید آنالیز بک لینک رقبای خود را انجام دهید، توصیه می کنیم. که اکانت پولی آن را بخرید. با استفاده از این ابزار می توانید رپورتاژ آگهی های رقبای خود را به دقت آنالیز کنید.

SEMRUSH

SEMRUSH  یکی از بهترین ابزارهای آنالیز بک لینک رقبا ست. شما می توانید. هر URL ای را وارد کنید و تمام اطلاعات مربوط به لینک های آن URL را دریافت کنید. مثلا چه سایت هایی به آن لینک داده اند، تعداد لینک ها و غیره. SEMRUSH  پولی است اما پیشنهاد می کنیم. که برای کسب اطلاعات دقیق درباره سایت رقبایتان حتما این اکانت را بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.