طراحی سایت هنری
ژوئن 30, 2021
ساخت وب سایت موزیک
ژوئن 30, 2021

ساخت وب سایت ورزشی

ساخت وب سایت ورزشی

ساخت وب سایت ورزشی را بررسی می کینم. در جهان امروز روز به روز بر تعداد رشته ها و حرفه های ورزشی افزوده می شود.

علاوه بر این، در فروشگاه های ورزشی هر روز یک لوازم ورزشی جدید را می توانیم ببینیم.

با این پیشرفت شگرف در زمینه های ورزشی، داشتن یک وب سایت ورزشی حرفه ای، یک برتری فوق العاده حساب می شود.

طراحی سایت ورزشی حرفه ای می تواند هم در زمینه خبری و به منظور اطلاع رسانی موضوعات خاص باشد.

و هم برای فروش محصولات ورزشی و گاهی حتی ادغام این دو موضوع باهم باشد.

اگر وب سایت ورزشی شما بتواند بازدید کنندگان زیادی را جذب کند این شرکت ها تبلیغات خود را به شما خواهند سپرد.

گاهی هم ساخت یک وب سایت اسپرت و ورزشی کاملا شبیه یک فروشگاه اینترنتی انجام می شود.

تا مدیران این سایت های ورزشی بتوانند از طریق فروش لوازم ورزشی مختلف کسب در آمد داشته باشند.

 

یک وب سایت ورزشی می تواند برای هر رشته ورزشی اطلاعات مختلفی را به بازدید کنندگان خود بدهد.  به موارد زیر دقت کنید:

امروز طرفداران ورزشی برای بدست آوردن خبرها به سرعت گوشی خود را در دست گرفته و اینترنت به دنبال خبر ها می گردند. این امر بستر مناسب را برای وب سایتهای ورزشی به وجود آورده است. شما می توانید از این هیجان و علاقه مردم به نفع خود استفاده کنید.

فقط کافی است بخشی را در طراحی سایت ورزشی خود در نظر بگیرید. و اخبار به روز و جدید را در آن به رشته تحریر در آورید. خواهید دید بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما به سرعت افزایش می یابند. اگر روی این بخش به خوبی کار کنید. و نوشتن این بخش را به نویسندگان حرفه ای بسپارید سایت شما در جستجوی گوگل می تواند اولین سایت پیشنهادی باشد.

شرکت ما در ساخت سایت ورزشی شما، برای نظم بخشید به وب سایت شما و راحتی استفاده بازدید کنندگان برای هر شما می توانی. بخشی را در وب سایت خود به معرفی انواع رشته های ورزشی اختصاص دهید. تا بتوانید اطلاعات مربوط به هر رشته ورزشی مانند آموزش آن رشته ورزشی را در صفحه مخصوص خودش به صورت آنلاین با بازدید کنندگان وب سایت خود به اشتراک بگذارید.

در این صفحه می توانید با درج چند عکس مربوط به آن رشته ورزشی، در کنار مطالب مربوطه مخاطبان وب سایت ورزشی خود را به بررسی بیشتر رشته های ورزشی باشگاه خود ترغیب کنید.

 

اشتراک گذاری عکس ها

از آنجایی که اینترنت یک شبکه بصری است. اشتراک گذاری عکس های مختلف در وب سایت ورزشی شما می تواند تاثیر چشم گیری بر جذب مخاطبان سایت ورزشی شما داشته باشد. مطمئنا وجود عکس ها و فیلم های مختلف از مسابقاتی که ورزشکاران شما در آن ها شرکت کردن و مقام هایی که ورزشکاران باشگاه شما به دست آورده اند.

می تواند مخاطبان زیادی را جذب وب سایت ورزشی و باشگاه ورزش شما بکند.

در طراحی سایت ورزشی خود حتما یک بخش را مخصوص گالری عکس ها قرار دهید. باید خیلی توجه کنید تا با دسته بندی حرفه ای این بخش بازدید کنندگان وب سایت شما بتوانند به راحتی عکس های مورد نظر خود را بیابند و از آن ها دیدن کنند.

 

پرداخت آنلاین

اگر که شما در وب سایت ورزشی خود شرایطی را فراهم کنید. تا کاربران شما بتوانند هر ماه هزینه شهریه کلاس های خود را آنلاین پرداخت کنند، بسیار خوب می شود. برای اینکه کاربران وب سایت ورزشی شما بتوانند هزینه های ماهانه را اینترنتی پرداخت کنند. نیاز است تا در طراحی سایت ورزشی شما حتما یک درگاه امن پرداخت اینترنتی وجود داشته باشد.

امنیت این درگاه پرداخت اینترنتی باید اولویت کار شما باشد. زیرا اگر امنیت این درگاه های پرداخت کم باشد. هکرها می توانند به اطلاعات کارت های بانکی مشتریان شما دسترسی داشته. و اقدام به سرقت پول های آن ها کنند. و این امر اعتبار باشگاه و وب سایت ورزشی شما را زیر سوال می برد.

 

امکان اشتراک گذاری وب سایت

امکان اشتراک گذاری وب سایت ورزشی شما می تواند بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما را افزایش دهد. بازدید کنندگان شما زمانی که در حال مطالعه و بررسی وب سایت ورزشی شما هستند. مطلبی را پیدا می کنند که دوست دارن آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

اگر این بخش مهم را در وب سایت ورزشی و اسپرت خود درج نمایید. بازدید کنندگان وب سایت شما می توانند به سرعت مطالب مورد نظرشان را به اشتراک بگذارند. تاثیر مثبت این بخش در افزایش بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما به چشم می خورد.

گرافیک و قالب مناسب

همانطور که حتما شما می دانید اولین چیزی که به محض ورود کاربران وب سایت ورزشی شما، آن ها را جذب می کند گرافیک و قالب وب سایت شما است. خیلی مهم است که شما وقت مناسبی را برای انتخاب قالب سایت ورزشی خود صرف کنید. زیرا قالب و گرافیک وب سایت ورزشی شما اولین قدم برای جذب و حفظ بازدید کنندگان و مخاطبان شما است. مثلا برای ورزش های رزمی رنگ معمولا رنگ های تیره و خشن می تواند با چشم کاربران ارتباط بر قرار کند.

صفحه ای برای ربنامه های ورزشی

وجود یک صفحه برنامه های کلاسی و ساعات ورزشی در طراحی سایت ورزشی شما می تواند. اطلاعات خوبی به بازدید کنندگان وب سایت ورزشی شما بدهد. کاربران شما می توانند با صرف کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان از برنامه کلاسی باشگاه شما مطلع شوند.

اخبار نقل و انتقال

باشگاه های بزرگ ورزشی همیشه در حال شرکت در مسابقات داخلی و خارجی هستند. این باشگاه ها دائما بازیکن ها و ورزشکاران خود را جابه جا می کنند. برای آنکه بازیکن ها از برنامه ها و ساعت های نقل انتقال خود با خبر شوند. در طراحی وب سایت این باشگاه ها باید بخشی را در نظر بگیرند. در این بخش می توان جدولی را طراحی کرد. در بالای جدول توضیحات لازم را بنویسید. و سپس مکان هایی که قرار است بروید و ساعات حرکت و رسیدن را در آن بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.