ساخت و اضافه کردن فایل robots.txt به سایت
فوریه 16, 2021
سئو تکنیکال
فوریه 16, 2021

ساخت وبلاگ

ساخت وبلاگ

ساخت وبلاگ یک یا چندین صفحه اینترنتی شخصی یا گروهی است. که در آن شخص یا گروه به نوشتن مطالب متوالی (روزانه یا چند روز در میان) در موضوعات متنوع و دلخواه می‌پردازند. و افکار، عقاید اشعار و یا خاطرات خود را برای مطالعه عموم در آن قرار می ‌دهند.

 از آن جایی که وبلاگ در اینترنت نشر می ‌یابد. می‌توان آن را یک نشریه اینترنتی شخصی نیز دانست. گاهی بعضی ‌ها پا را از این هم فراتر می ‌گذارند. و وبلاگ را یک رسانه اینترنتی می ‌نامند.

وبلاگ و وبلاگ نویسی از پدیده‌ های نوین در دنیای پر راز و رمز اینترنت است. هم اکنون صد ها میلیون نفر از مردم سراسر دنیا از تمام سطوح اجتماعی و از تمامی قشرها به وبلاگ نویسی روی آورده‌ اند. و از طریق وبلاگ نویسی؛ نوشته‌ های خود را در معرض دید عموم مراجعان از اقصی نقاط جهان در دهکده جهانی گذاشته ‌اند.

چگونه وبلاگ بسازیم

  1. ابتدا وارد سایت بلاگفا شوید.
  2. پس از وارد شدن به سایت بلاگفا همان گونه که ملاحظه می‌ کنید. این سایت توضیحاتی را در مورد خدماتی که این سرویس دهنده در اختیار شما قرار می‌ دهد شرح داده که اگر برای اولین بار است. که از این سرویس استفاده می‌کنید خواندن این توضیحات به شما توصیه می‌ شود.
  3. پس از خواندن این توضیحات بر روی دکمه‌ “ثبت نام وایجاد وبلاگ جدید” کلیک نمایید تا مراحل ساخت وبلاگ شما شروع شود:
  4. اکنون وارد صفحه ‌ای می ‌شوید که فیلدهایی (خانه‌های سفید رنگ و خالی که برای وارد کردن و نوشتن اطلاعات شما درون آن‌هاست) قرار داده شده است. که شما باید آن‌ها را به دقت تکمیل نمایید.
  5. همان گونه که مشاهده می‌ کنید. اولین فیلد، فیلد نام کاربری می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.