ابزار استخدامی چیست؟
اکتبر 19, 2021
چرا کسب و کار شما به وبسایت نیاز دارد؟
اکتبر 19, 2021

جمع آوری اطلاعات و ایجاد فرصت های با ارزش

جمع آوری اطلاعات و ایجاد فرصت های با ارزش

در هر کسب و کاری جمع آوری اطلاعات و ایجاد فرصت های با ارزش اهمیت زیادی دارد. زمانی که بتوانید اطلاعات کافی در مورد نقاط ضعف و قوت خود داشته باشید، می توانید به راحتی فرصت های با ارزش را کشف کنید. حالا نکته مهمی که وجود دارد این است که چگونه یک اطلاعات کامل را جکع آوری کنید. زمانی که به صورت فیزیکی فعالیت می کنید، نباید انتظار داشته باشید که کاربران و یا مشتریان شما رو در رو نظرات منفی خود را در مورد فعالیت شما مطرح کنند. این وظیفه شماست که بستری رفاهم کنید تا بتوانند بدون در نظر گرفتن محدویت ها نظرات خود را با شما در میان بگذارند.

وقتی فعالیت خود را به سمت آنلاین بودن سوق دهید، این امکان را فاهم می کنید که مشتری بدون هیچ نگرانی نظرات مثبت و یا منفی خود را از طریق یکفرم نظرسنجی با شما در میان بگذارد. به عنوان مثال شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید، به سادگی با تهیه یک فرم نظر سنجی می توانید از کاربران خود بخواهید که در مورد کیفیت کالای دریافتی، سرعت ارسال و یا گزینه های دیگر نظر خود را ثبت کند.

در مرحله بعد با این کار شما یک دیتا از نظرات کاربران هدف خود در اختیار دارید. می توانید به راحتی از آن ها ایده بگیرید و نقاط ضعف خود را تقویت کنید. حتی گاهی اوقات برای حفظ نقاط قوت خود نیز نیاز دارید که مثبت ها را هم بشناسید. مدیریت کاملی روی پذسنل خود داشته باشید. میزان رضایت کاربران را از آن ها بسنجید و در تنبیه و تشویق ها لحاظ کنید. اگر نظر و یا ایه یک کاربر برای رسیدن به یک فرصت با ارزش به شما کمک کرد از کاربران خود قدردانی کنید. با این روش می توانید یک تعامل دو طرفه سالم داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.