تولید محتوای جامع 
اکتبر 26, 2021
تولید محتوای یونیک، تحقیقاتی و بررسی موردی ( Case study )
اکتبر 26, 2021

تولید محتوای یونیک و جامع

تولید محتوای یونیک و جامع

تولید محتوای یونیک و جامع به محتوا هایی گفته می شود. که مانند دیگر وب سایت ها مطالبش نوشته می شود و در آخر در وب سایت انتشار داده می شود. برای تولید محتوا های یونیک ساعت هایی بسیاری را باید صرف آن کرد.

 زمانی که می خواهیم درباره یک محتوای یونیک صحبت کنیم. در واقع منظور این است که محتوالی یونیک شامل دو بخش می باشد. یک به این صورت است که مطالب را از دیگر وب سایت ها کپی می کنند. بخش دیگر به این صورت است که مطالب توسط خود شخص و با تمام تفکرات خود نوشته شده باشد. در قسمت اول باید گفت که محتوا های کپی شده از نظر سئو هیچ ارزشی ندارد .

مراحل تولید محتوای یونیک

مطالعه

مطالعه یکی از مهم ترین مرحله های تولید محتوا محسوب می شود. بهه عنوان نمونه شخصی که در کار تولید محتوا فعالیت دارد باید برای نوشتن یک مقاله 1000 کلمه ای حداقل باید 10 مقاله فارسی را مطالعه کند. تا بتواند به صورت کامل و با درک و فهم بالا در رابطه با موضوع مربوطه یک محتوای یونیک بنویسد.

خلاقیت

خلاقیت از یکی دیگر از دسته های محتوا ی یونیک است که موجب تعامل داشتن با مخاطبان می شود. شما باید درمحتوا خود از پرسش ها و شیوه های جدید بهره ببرید تا بتوانید نظر مخاطب را به وب سایت خود مجذوب کنید. این را هم بدانید که اگر شما یک محتوای خوب را تولید کنید و آن محتوا مورد پسند افراد باشد و گوگل هم از محتوای شما خوشش بیاید موجب می شود که وب سایت شما در رتبه اول گوگل قرار بگیرد.

توانایی نویسندگی

در این باره تنها برخوردار بودن از دانش کافی نمی باشد. اکثری از کاربران را مشاهده کرده اید که از دانش و تفکرات خوبی برخوردار هستند اما توانایی این را ندارند تا آن ها رابه افراد منتقل کنند. به همین دلیل توانایی نوشتن و جمله سازی یکی از ویژگی های می باشد که برای تولید محتوا یونیک بسیار مهم و موثر خواهد بود.

1 Comment

  1. I have to thank you for the efforts you have put in penning this website. Im hoping to see the same high-grade content by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my own website now 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.