تولید محتوای یونیک و جامع
اکتبر 26, 2021
چک کنید سایت شما با سرعت بالایی لود می شود.
اکتبر 26, 2021

تولید محتوای یونیک، تحقیقاتی و بررسی موردی ( Case study )

تولید محتوای یونیک، تحقیقاتی و بررسی موردی ( Case study )

 تولید محتوای یونیک، تحقیقاتی و بررسی موردی ( Case study ). یونیک رشد و توسعه روند فضای مجازی و اینترنتی شدن بسیاری از کسب و کارها، شغل تولید محتوا نیز بسیار شده است. و در این بین بسیاری از افراد هستند. که به تازگی به این شغل روی آورده اند. و نمیدانند که چگونه محتوای خوب تولید کنند؟

به صورت کلی برای بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی در هر حوزه و قسمتی باید محتوایی تولید شود. که مخاطب هدف را به خوبی جذب کند. منظور از یونیک بودن آن است. که محتوا کاملا تک و منحصر به فرد باشد.

خودتان را به جای مخاطب قرار دهید که عنوان ( اثر پروانه ای ) را در موتور جست و جوی گوگل سرچ و جستوجو می‌ کنید. چند سایت برای شما باز می شود .که شروع به باز کردن چند سایت اول می شوید .و زمانی که شروع به خواندن محتوای داخل هرکدام می کنید. متوجه تکراری بودن بسیاری از خط ها و حتی پاراگراف ها در آن ها می شوید.

Case Study یا مطالعه موردی در بازاریابی محتوا

هم مقاله سفید و هم مطالعه موردی یا Case Study به نوع بازاریابی B2B محتوا تعلق دارند.
اما میان این دو تفاوت های هر چند ظریف ظریف اما مشخص وجود دارد.

مطالعه موردی چیست؟

مطالعه موردی داستانی متعلق به مشتری است. یک مطالعه موردی نشان می دهد. که چگونه مشتری از محصول یا خدمات شما برای دستیابی به اهداف تجاری خود استفاده می کند.

مطالعه موردی معمولاً دارای روایت اول شخص است که به شکل داستان نوشته شده است.یک مطالعه موردی توصیفی است که مربوط به یک رویداد واقعی می باشد. مطالعات موردی با متنی ساده نوشته شده. و سعی آن این است که در مورد چالش ها، راه حل ها، تصمیمات و نتایج و در بعضی مواقع با استفاده از نقل قول های مستقیم یک شرکت یا کسب و کار خاص به مخاطبان و مشتریان آن، اطلاعاتی ارائه دهد.

1 Comment

  1. I have to thank you for the efforts you have put in penning this website. Im hoping to see the same high-grade content by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my own website now 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.