تحقیق کلمات کلیدی
اکتبر 26, 2021
تولید محتوای یونیک و جامع
اکتبر 26, 2021

تولید محتوای جامع 

تولید محتوای جامع

تولید محتوای جامع مگاکانتنت یا اَبَر محتوا نامی است که برای همچین محتوا های طولانی در نظر گرفته می شود. دلیل اصلی این انتخاب طولانی بودن محتوا های جامع در مقایسه با مقاله‌ ای عادی است. که در وبلاگ منتشر می‌ شوند.

 البته اشتباه نکنید، تفاوت مگاکانتنت با محتوای عادی وبلاگ تنها در تعداد کلمات نیست. بلکه هدف تولید محتوای جامع تهیه‌ی یک مقاله ‌ی کامل در مورد موضوعی مشخص است.

طبیعتا برای بررسی جامع هر موضوعی نیاز به توضیح بیشتر است. همین دلیل باعث طولانی ‌تر شدن محتوا های جامع می‎‌شود. در مقابل هنگام تهیه‌ی پست‌ های وبلاگ، معمولا به یک سوال پاسخ داده می ‌شود. یا اطلاعاتی در مورد یک موضوع به مشتریان داده می ‌شود. که ممکن است تمام جنبه های آن موضوع را پوشش ندهد.

مزیت تولید محتوای جامع

از نظر کلمه‌‌ی کلیدی متمرکز هستند

هنگام تولید یک محتوای جامع با موضوع مشخص، بهینه‌ سازی محتوا برای یک یا چند کلمه ‌ی کلیدی به راحتی انجام می‌ شود.

همیشه سبز هستند

محتوا های جامع یا مگاکانتنت‌ ها اطلاعاتی را در اختیار خواننده قرار می‌ دهند. که در مقایسه با پست ‌های معمولی وبلاگ برای مدت طولانی‌‎تری اعتبار دارند. البته لازم است که اطلاعات این مقالات نیز به ‎‌روز شوند. با این وجود به دلیل بررسی عمیق یک موضوع، مدت زمان بیشتری می ‌‎توان به این اطلاعات استناد کرد .

از نظر لینک ‎‌سازی داخلی مفید هستند

زمانی که در مورد یک موضوع مرتبط با کسب‎‌وکار خود محتوای جامعی داشته باشید، می‌‎توانید در نوشته ‌‎های مختلف وبلاگ خود هنگامی که صحبت از آن موضوع می‎‌ شود. خواننده را به مگاکانتنت ارجاع دهید. این کار باعث می ‌‎شود صفحه‎‌ی محتوای جامع شما شانس بیشتری برای کسب رتبه ‎‌ی بهتر در موتورهای جستجو داشته باشد.

مراحل تولید محتوای جامع

انتخاب موضوع: در این مرحله کسب‌‌ وکار بررسی می ‌‌شود. و متناسب با موضوع خدمات و محصولات و مخاطبان، موضوع مناسب انتخاب می ‌‌شود.

بررسی فضای وب فارسی و انگلیسی: در این مرحله کلیدواژه‌‌ های متعدد بررسی می‌‌شوند و مقالات موجود در فضای وب فارسی به صورت اجمالی مرور می ‌‌شوند. هدف شناسایی وضعیت فعلی و یافتن مسائلی است. که به آن‌‌ها کم تر پرداخته شده است. همچنین مقاله های انگلیسی برای شناسایی بهتر موضوع بررسی می‌‌ شوند.

تجمیع کلمات کلیدی: تمام کلمات کلیدی مرتبط گرد آوری می‌‌ شوند.

ساختار بندی محتوا: در این مرحله ساختار محتوا با جزییات بیشتری مشخص می شود و توضیحاتی راجع به نحوه‌‌ ی نوشتن ارائه می ‌‌شود.

ثبت سفارش: این مرحله مانند سفارش‌‎های دیگر نویسش انجام می‎‌شود. با توجه به حجم زیاد مقاله ‌‎های مگاکانتنت، بخش‎‌ های مختلف محتوا جداگانه برای مشتری ارسال می ‌‎شوند تا به تایید برسند.

1 Comment

  1. I have to thank you for the efforts you have put in penning this website. Im hoping to see the same high-grade content by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my own website now 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.