CRM چیست؟
آوریل 4, 2020
کلمات مربوط به کسب و کار
آوریل 4, 2020

تفاهم نامه همکاری کلاغ ها

تفاهم نامه همکاری کلاغ ها

تفاهم نامه همکاری کلاغ ها .این تفاهمنامه جهت رزرواسیون و همکاری با ذکر طرفین به شرح زیر در تاریخ ——— در دو نسخه که هرکدام حکم واحد را دارند منعقد می گردد.
طرف اول: معلم
طرف دوم: کارآموز

موضوع: کسب مهارت های لازمه در جهت طراحی سایت توسط کلاغ ها به طوری که با توجه به آموزش هایی که از تاریخ ———- لغایت ——- به طرف دوم در فصل های مقدمه طراحی وبسایت – نصب وردپرس- ساختار وردپرس- پنل مدیریت وردپرس- نوشته ها – برگه ها – دیدگاه ها- ابزار ها- پوسته و قالب- افزونه ها – کاربران – تنظیمات- رسانه ها – گوگل آنالیتیز – ووکامرس- آموزش بالا بردن سایت با gt metrix – گوگل وب مستر تولز- visual composer – seo مقدماتی که انجام می شود.

ارضم به حضور شما لازم به ذکر است که این را هم بدانید.که نحوه ی همکاری کردن با مجموعه وب سایت کلاغ ها بدین گونه است .که شما کاربران گرامی می توانید علاوه بر این که یک وب سایت حرفه ای را برای خود طراحی کنید. از اموزش های مخصوص طراحی سایت استفاده نمایید .

همچنین شما کاربران عزیز می توانید. بعد از اتمام کار اموزش طراحی سایت در کلاغ ها مدرک معتبری را از وزارت علوم تحقیقاتی کشور دریافت کنید . درضمن در صورت دریافت کردن مدرک اموزشی طراحی سایت خود شما عزیزان می توانید . با مجموعه هایی همکاری کنید و مشغول کسب و کار برای خود شوید .در ادامه مطلب شما را با جزئی از طراحی وب سایت اشنا می کنیم :

اشنایی با طراحی سایت

در واقع  به برنامه ریزی برای تکوین یک سایت در فضای مجازی که با ساختار کلی و جزئی ارائه می شود. را طراحی وب سایت گفته می شود. این برنامه ریزی روی تمامی تصاویر ،متون ، فایل های صوتی و تصویری و المانهای خاص که برنامه نویسی شده اند. اعمال می شود.با همکاری در مجموعه کلاغ ها می توانید تمام مراحل را مرحله به مرحله آموزش ببینید.

برای این که این تمامی این صفحات در بیشتر مرورگرها قابل مشاهده باشد. افراد طراح سایت و تمامی بنامه نویسان اکثرا همه از زبان های نشانه ای که شامل html می شود و همین طور برای نمایش دادن بهتر از سایت و طراحی وب سایت خود از زبان css بهره می گیرند.

در حالت کلی برای طراحی وب سایت می توانید روال هایی که در بخش زیر ذکر شد را پیش بگیرید. 

  1. مفهوم سازی
  2. طرح ریزی
  3. تحقیق قبل از ایجاد وب سایت
  4. تحقیق کلی
  5. تبلیغات

برای داشتن یک همکاری خوب با مجموعه کلاغ ها از نمونه کارهای ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.