بالابردن خوانایی متن
اکتبر 26, 2021
بهینه سازی تصاویر و قراردادن توضیحات در تگ Alt 
اکتبر 26, 2021

به اشتراک گذاری مطالب سایت را راحت تر کنید

به اشتراک گذاری مطالب سایت را راحت تر کنید

به اشتراک گذاری مطالب سایت را راحت تر کنید. تولید محتوا یکی از راه­‌ های مهم بازاریابی است. شما با تولید محتوای با کیفیت می ‌­توانید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید. و به آن ها اطمینان بدهید. در کار خود متخصص هستید. ضمن این که دیده شدن محتوا را در دستور کار قرار دهید.

 اما اشتراک گذاری محتوا به مراتب مهم ‌­تر از سفارش تولید محتوا است. اگر شما نتوانید محتوای خود را طوری به اشتراک بگذارید که مخاطبان بیشتری آن را ببینند. کیفیت محتوا، تاثیری روی کسب ‌­و کار شما ندارد.

راه های اشتراک گذاری محتوا برای بهتر دیده شدن

  • مدیوم (medium)

یک سایت اشتراک گذاری محتوا که می ‌­توانید. مقاله ­‌های خود را در آن به اشتراک بگذارید. شما می ‌­توانید بخشی از محتوای خود را داخل این سایت بگذارید. و برای خواندن متن کامل مقاله، مخاطب را به سایت خود هدایت کنید.

  • ایمیل

ایمیل یکی از قدیمی‌­ ترین پیام ­رسان­ها در فضای اینترنت است. اما هنوز هم انتشار مقاله از این طریق می ­‌تواند. برای سایت شما جذب ترافیک بالایی داشته باشد.

  • لینکدین

سایت و شبکه‌ه­ ای که می‌­توانید مقاله‌­های خود را در آن منتشر کنید. فضای لینکدین، نسبت به شبکه‌­ هایی مانند اینستاگرام، تخصصی‌­تر است. و این شانس را به شما می‌­ دهد. که با افراد متخصص حوزه خودتان تعامل داشته باشید. و مشتریان هدف خود را پیدا کنید. البته باید در نظر داشته باشید فضای لینکدین، مرتبط با فضای کاری شما باشد.

  • توییتر

یکی از شبکه ‌­های اجتماعی پر مخاطب در ایران، توییتر است. شما می ‌­توانید برای برند خود یک اکانت بسازید و مطالب مرتبط با کسب‌­ و کار خود را به اشتراک بگذارید. و با مخاطبان هدف خود تعامل داشته باشید. همچنین می ‌­توانید در اکانت شخصی خود درباره فضای کسب ‌­و کارتان مطلب بگذارید و از این طریق، کار خود را به دنبال­ کننده‌­ هایتان معرفی کنید.

2 Comments

  1. Thitymott گفت:

    Doyle, who rarely does unmedicated IUIs, says that of the 15 percent of women who get pregnant via medicated IUI, 92 percent experience single gestation while about 8 percent become pregnant with multiples. nolvadex price

  2. lexJegene گفت:

    what is doxycycline hyclate The resultant double transgenic mice GAMT CKmito exhibited increased CKmito protein content but lower ATP flux through the CK reaction due to CK substrate depletion.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.