راه اندازی ابزار Google analytics
اکتبر 20, 2021
پیدا کردن کلمه کیلیدی اصلی
اکتبر 20, 2021

اقدامات اولیه سئو

اقدامات اولیه سئو

برای شروع سئو کردن سایت نیاز داریم اقدامات اولیه سئو را بشناسیم. بعد از طراحی وب سایت نوبت به ارتقای آن می رسد. برای ارتقای رتبه در گوگل اقداماتی نجام می شود که در قالب سئو معرفی می شود. در این مقاله به طور مختصر آن ها را توضیح می دهیم.

نصب افزونه یوهاست سئو: این افزونه یکی از پرکاربردترین افزونهها در وردپرس است. به شما این امکان را می دهد که محتوای خود را از نظر سئو تحلیل کنید و می توانید با کمک گرفتناز کلید هایی که در اختیارتان قرار می دهد مشکلات وب سایت خود را برطرف کنید.

ساخت نقشه سایت: برای تمام کاربران غیر متخصص این سوال پیش می آید که ساخت نقشه سایت  ( Sitemap )چیست؟ نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که باید سایت خود را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنید. یکی از مهمترین روش های این کار ساخت نقشه سایت است. این بهینه سازی به معنی معرفی وب سایت خود به جستجوگرها است. ساخت سایت مپ این امکان را به شما می دهد که در این زمینه رتبه مناسبی کسب کنید.

ساخت و اضافه کردن فایل robots.txt به سایت: با استفاده از این فایل به راحتی می توانید ربات های موتورهای جستجوگر را مدیریت کنید. این فایل این امکان را برای شما فراهم می کند که تعیین کنی که هر ربات فقط می تواند به کدام صفحات شما دسترسی داشته باشد. با اضافه کردن و بهینه سازی این فایل می توانید به راحتی یئوی سایت خود را ارتقا دهید.

راه اندازی ابزار Google search console: استفاده از این ابزار به شما اجازه می دهد تا عملکرد وب سایت خود را بسنجید. رتبه کلمات کیلیدی و صفحات پرطرفدار خود را ببینید. استفاده از این آمار و اطلاعات به شما کمک می کند تا یک تحلیل مناسب از جزییات وب سایت خود داشته باشید. ایده های جدید بگیرید و عملکرد خود را ارتقا دهید.

راه اندازی ابزار Google analytics : استفاده از این ابزار به شما کمک می کند تا رفتار کاربران سایت خود را بسنجید. صفحات پرطرفدار خود را میشناسید و متوجه می شوید که روی کدام صفحات نیاز به فعالیت بیشتری دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.