استفاده از رسانه
اکتبر 26, 2021
استفاده از کلمه کلیدی در URL 
اکتبر 26, 2021

استفاده کردن از کلمات چاشنی در عنوان  

استفاده کردن از کلمات چاشنی در عنوان

استفاده کردن از کلمات چاشنی در عنوان به چه معنایی است؟ آیا با این کار می توانیم محتوای خود را جذاب کنیم؟ آیا تولید محتوای جذاب تاثیری در سئوی وب سایت ما دارد؟

قوانین نوشتن عنوان مقالات جذاب در وبلاگ

استفاده از کلمات کلیدی

حتما از کلمات کلیدی استفاده کنید، اما فقط یکی. در موتورهای جستجو بزرگ از جمله گوگل، یاهو و بینگ بسیار مهم است که عنوان مقاله شما شامل کلمات کلیدی دلخواه باشد. اگر شما از این کلمات استفاده نکنید، فرصت دیده شدن در موتورهای جستجو را از دست می دهید. حتی امکان دارد بطور کل در موتورهای جستجو دیده نشوید.

با عنوانی جذاب احساسات را تحریک کنید

شما یک شانس دارید که خواننده را برای خواندن متن خود ترغیب به کلیک کنید. برای این کار باید از کلمات کلیدی قدرتمند استفاده کنید. معمولا توصیه می شود با ایجاد تعادل بین کلمات مشترک، غیر معمول، احساسی و قدرتمند، به تحریک احساسات مخاطبان خود بپردازید. با استفاده از عباراتی مانند چه اتفاقی می افتد و شما باید” خوانندگان را مجبور کنید تا مقاله شما را مطالعه کنند.

عنوان مقاله واضح و مرتبط باشد

شما همواه برای جلب اعتماد مخاطبین خود تلاش می کنید، پس برای اینکه بخواهید مخاطب بخشی از محتوای شما را بخواند با عنوانی گمراه کننده کار خود را خراب نکنید. عنوان مقاله نشان می دهد که قرار است در این مقاله چه مطلبی را بخوانید. همچنین به شما نشان می دهد که آیا با خواندن این مقاله به هدفی که دنبال دارید خواهید رسید یا خیر.

استفاده از کلمات فریب دهنده در عنوان های جذاب

علاوه بر کلمات کلیدی قوی، استفاده از کلمات مثبت بسیار تاثیر گذار است. سعی کنید از کلماتی مانند آسان، رایگان و جدید استفاده کنید که موجب جذب بیشتر مخاطبان شما می شود.

چه کسی اطلاعات رایگان، آسان و جدید را دوست ندارد؟

یکی دیگر از بهترین روشها استفاده از عباراتی است که فوریت، خاصیت و انحصار آن را نشان می دهد. زیرا خوانندگان می خواهند اطلاعات را قبل از هر کس دیگری به دست بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.