استفاده از کلمه مترادف با کلمه کلیدی و LSI keywords 
اکتبر 26, 2021
استفاده از لینک های خارجی ( External link )
اکتبر 26, 2021

استفاده از لینک دهی مشترک

استفاده از لینک دهی مشترک

استفاده از لینک دهی مشترک چگونه است؟

Co-Citation اصطلاحی است در سئو خارج صفحه یا off-page. این رکن مهم سئو بر ساختار‌ها و ارتباطات بین وبی تأکید دارد. به این معنی که در سئو  off-page شما سعی می ‌کنید.  خزنده‌ های موتور‌های جستجو را برای دیده شدن صفحه مورد نظر خود هدایت کنید. در بسیاری از موارد سئو off-page بر روی ساخت منسجم و در عین حال منظم لینک‌ های خارجی متمرکز می ‌شود.

لینک داخلی یا اینترنال لینک به هر لینکی روی وب سایت شما گفته می شود. که یکی از صفحات سایتتان را به یکی دیگر از صفحات سایت مرتبط می سازد. هم کاربران اینترنت و هم موتور های جست و جو، برای دستیابی به محتوا های موجود روی سایت شما از لینک ها استفاده می کنند.

کاربران برای گشت و گذار بین صفحات مختلف سایت و یافتن محتوای مورد نظرشان از لینک ها استفاده می کنند. موتورهای جست و جو نیز برای هدایت و پیمایش در سایت شما از لینک ها بهره می برند. اگر به یکی از صفحات سایت هیچ لینکی اختصاص داده نشده باشد، موتورهای جست و جو نمی توانند آن را پیدا کنند.

Co-Citation  در چه زمانی استفاده می‌شود

زمانی که گوگل از درک محتوا و ارتباط میان دو صفحه ما با یک محتوا عاجز است. ما از این روش برای هدایت گوگل به سوی محتوای ارزشمند خود استفاده می ‌کنیم. شاید سوال شما این باشد که چرا از دو صفحه مقصد لینک به یک دیگر لینک نمی‌دهیم؟

در اصول اولیه سئو off-page تبادل لینک در صفحات موجبات پنالتی و افت رتبه دو صفحه را به وجود می‌آورد. اساسا این لینک‌ ها برای هدایت کردن خزنده ‌های گوگل ساخته شده اند. حال آن که با تبادل لینک میان دو صفحه ما یک لوپ بسته را برای خزنده‌ها به وجود می ‌آوریم.

 Co-Citation در تعداد متوسط برای دو صفحه خاص در دو وب سایت متفاوت می‌ تواند. اثر بخش باشد به خصوص که اگر شما از یک زیردامنه برای محتوای اصلی استفاده کرده باشید. و نیاز داشته باشید که دو صفحه از دامنه  اصلی و زیر دامنه در کنار هم رشد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.